• خانه
  • وبلاگ
  • تفاوت بین سئو کلاه سفید ، سئو کلاه سیاه و سئو کلاه خاکستری

تفاوت بین سئو کلاه سفید ، سئو کلاه سیاه و سئو کلاه خاکستری

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

لازم است بگویم که سئو کلاه سیاه یک سری روش هایی است که در ابتدا به شما کمک می کند تا سایتتان به رتبه خوبی برسد و بازدید زیادی داشته باشد، اما بعد از مدتی گوگل سایت شما را حذف می کند زیرا روش های سئو کلاه سیاه کاملا غیر قانونی است و نقطه مقابل الگوریتم و قوانین گوگل می باشد. کاری که کم و بیش از سال گذشته صورت گرفت و امسال هم وارد ریپو اصلی شد ترجمه هایی از این نقشه راه ها به زبان های مختلف هست. این مسئله بر روی اعتبار و عمر دامنه سایت تاثیر خواهد داشت، هرچه عمر یک دامنه بیشتر باشد احتمال اینکه این سایت از نوع اسپمر باشد بسیار کم است. برای اینکه دامنه سایت معتبر شود باید از بک لینک برای افزایش اعتبار استفاده کنیم. در نتیجه اینکار باعث میشود تا رتبه و اعتبار سایت افزایش پیدا کند و نتیجه جستجو در صفحات واضحتر باشد. این مسئله باعث میشود تا صفحات و کلمات کلیدی بصورت کاربردی و بهینه سازی شدهای در اختیار بازدیدکنندگان قرار بگیرد و همین مسئله افزایش بازدید از سایت را راحتتر میکند. نقشه سایت XML دارای یکسری کدهایی میباشد که سادهتر از چیزی است که فکرش را میکنید، بسیاری از وبسایتها برای افزایش بازدید صفحات خود از این نقشه استفاده میکنند.

هر کسی دوست دارد بدون خروج از منزل یا محل کار، سریعا وارد سایت یک فروشگاه اینترنتی شده و محصول خود را خریداری کند. مشتریان جستجوگر در گوگل با مراجعه به وب سایت فروشگاهی شما بصورت مجازی از فروشگاه یا کسب و کار مجازی شما بازدید و در صورت تمایل خرید می نمایند . با استفاده از این فایل میتوانید از سرک کشیدن موتورهای جستجوگر درون سایت خود جلوگیری کنید. بسیاری برای اینکه سایتی با ترافیک بالا داشته باشند دست به انجام روشهایی میزنند که در نهایت دردسر ساز میشود. در این روش مدیر سایت تلاش میکند تا بواسطه ادمین، ترافیک سایت را به صورت مصنوعی افزایش دهد و به نوعی گوگل را دور میزند. رتبه اول می تواند مزیت های زیادی را با خود به همراه داشته باشد ولی چیزی که در حال حاضر اهمیت دارد، چگونگی رسیدن به ترافیک بالا است که ناخودآگاه، همراه با خود، افزایش رنکینگ در گوگل را به همراه خواهد داشت.

اگر به دنبال خرید ترافیک وبسایت هستید، باید بگوییم ترافیک ارگانیک هیچوقت قابل خریدن نیست بلکه باید زحمت کشیده و محتوایی مناسب بنویسید؛ همچنین محتوا را سئو کرده و تمام نکات گوگل را رعایت کنید تا بتوانید ترافیکی ارگانیک برای خود جذب کنید. او ادامه داد: اولین موضوعی که در دستور کار قرار داشت، تغییر ساعات در خصوص محدودیت طرح ترافیک بود. سوال دیگری که برای بسیاری از افراد در حوزه تولید محتوا وجود دارد این است که چگونه می توانند نظر کارفرما را به خود جلب کنند و اولین قدم ها را در بازار تولید محتوا به منظور نشان دادن مهارت ها و هنرهای خود به مخاطبان برداشت؟ از طریق شبکههای اجتماعی میتوانید بازدید از سایت را افزایش دهید، و با استفاده از این روش مخاطبان شبکه های اجتماعی خود را به وبسایت دعوت میکنید و فاکتورهای فرعی را افزایش میدهید. برای آن دسته از دوستانی که احیانا با رتبه الکسا آشنا نیستید، می توان گفت الکسا معیاری مجزاست که خلاصه ای از عملکرد سایت شما و یا سایت رقیب را در ارتباط با سایت های دیگر در شبکه اینترنت ارائه می دهد. اگر در مورد schema چیزی نمی دانید، مقاله جامع اسکیما چیست را مالعه کنید. پیشنهاد ویژه: مقاله فریلنسر کیست؟

پیشنهاد ویژه: مقاله راهنمای کسب درآمد از تلگرام را از دست ندهید. بک لینک ­های طبیعی، اعتبار سایت شما را در نزد گوگل افزایش می ­دهد و کسب موقعیت خوب برای کلمات کلیدی شما را بیشتر می ­کند. هرچه تعداد کلمات کاربردی در دامنه بیشتر باشد، فهم آن برای کاربران مشکلتر شده و در نتیجه بازدید از سایت کاهش پیدا میکند. سعی کنید در انتخاب کلمات کلیدی، دامنهای را انتخاب کنید که در ازای کوتاه بودن پرمحتوا باشد. پس از انجام تمامی این مراحل روی گزینه ی انتشار را کلیک کنید. شما که صددرصد مواقع آنلاین نیستید پس باید بطور بهینه بر روی سرورهای سایت نظارت داشته باشید. پس شما هم سعی کنید برای افزایش بازدید سایت، شفاف باشید. این URL ها با توجه به وضعیتهای پارامتری خود متغیر بوده و نسبت به دیتابیس سایت، محتواهایی متفاوت ارائه میدهند. این موضوع برای صاحبان سایتها مزایای زیادی دارد؛ زیرا میتوانند با استفاده از تکنیکهای اصولی بهبود سئوی سایت و بدون روشهای متقلبانه رتبه خوبی در نتایج به دست آورند.