• خانه
  • وبلاگ
  • تغییر مسیرها و SEO برای تصاویر بهبود یافته است

تغییر مسیرها و SEO برای تصاویر بهبود یافته است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تغییر مسیرها و SEO برای تصاویر بهبود یافته است


افزونه سئوی مورد علاقه وردپرس شما بهتر شده است.

امروز خوشحالم که آخرین نسخه AIOSEO 4.2.4 خود را به اشتراک بگذارم که دارای ویژگی های قدرتمندی است که شما می خواستید.

هدف کلی این نسخه کمک به شما در بهبود رتبه SEO با ویژگی های جدید ماژول تصویر SEO و همچنین مدیر تغییر مسیر بسیار بهبود یافته ما است.

بیایید نگاهی گذرا به نحوه استفاده از این ویژگی های جدید بیندازیم.

خطاهای 404 را با مدیر تغییر مسیر بسیار بهبود یافته ما حذف کنید

در AIOSEO 4.2.4، ما چندین پیشرفت عمده را در ماژول مدیریت تغییر مسیر بر اساس بازخورد شما انجام دادیم، بنابراین می توانید به راحتی تغییر مسیرهای خود را مدیریت کنید و از خطاهای 404 جلوگیری کنید.

ما یک ویژگی جدید اضافه کرده‌ایم که به طور خودکار به شما امکان می‌دهد تمام صفحات 404 را به صفحه اصلی یا صفحه اصلی یا دسته‌بندی خود هدایت کنید. همچنین، ما همچنان بازدیدهای آنها را در گزارش 404 دنبال می کنیم، بنابراین همیشه می توانید URL را به صورت دستی به صفحه سفارشی دیگری هدایت کنید.

برای استفاده از این ویژگی، می توانید آن را از تب تنظیمات تغییر مسیرها فعال کنید.

Redirect Manager به شما کمک می کند تا به راحتی این URL ها را به صفحه اصلی، دسته یا صفحه اصلی آنها هدایت کنید.

و اگر یک فروشگاه تجارت الکترونیک دارید، ویژگی‌های تنظیمات به‌روزشده 404 محصولات و دسته‌های محصول را بدون والدین مستقیم به خرید کنید صفحه اگر تنظیم شده باشد.

اگر یک فروشگاه تجارت الکترونیک دارید، ویژگی‌های تنظیمات به‌روزرسانی شده 404 محصولات و دسته‌های محصولات را بدون والدین مستقیم به صفحه فروشگاه هدایت می‌کنند.

این به مشتریان کمک می کند تا سایت شما را رها نکنند و آنها را برای مدت طولانی تری در فروشگاه خود نگه دارید.

بر اساس درخواست های رایج، ما یک ویژگی جستجو را به مدیر تغییر مسیر خود اضافه کرده ایم، بنابراین شما می توانید به راحتی 404 گزارش را جستجو کنید و به راحتی تنها با یک کلیک تغییر مسیرها را اضافه کنید.

Redirect Manager اکنون دارای یک ویژگی جستجو است که به شما امکان می دهد تغییر مسیرها و گزارش های 404 خود را جستجو کنید.

یکی دیگر از پیشرفت‌های UX که بر اساس بازخورد کاربران اضافه کرده‌ایم، حذف تعداد کلیک‌های لازم برای تنظیم تغییر مسیر هنگام حذف پست یا صفحه است.

اکنون متوجه خواهید شد که همه درخواست‌های تغییر مسیر ما در حالت مدال باز می‌شوند، که به شما امکان می‌دهد بدون بردن شما به مدیر تغییر مسیر، یک تغییر مسیر اضافه کنید. این کار چندین مرحله از فرآیند را حذف می‌کند و اجرای تغییر مسیرها را آسان‌تر و سریع‌تر می‌کند.

درخواست تغییر مسیر ما اکنون یک مدال را باز می کند که به شما امکان می دهد بدون بردن شما به مدیر تغییر مسیر، یک تغییر مسیر اضافه کنید.

با بهبودهایی که در مدیر تغییر مسیر خود ایجاد کرده ایم، مدیریت تغییر مسیرهای شما بسیار آسان تر است. در نتیجه، موارد کمتری از خطاهای 404 خواهید داشت. این منجر به تجربه کاربری بهتر (UX) می‌شود، که از زمانی که گوگل سیگنال‌های رتبه‌بندی تجربه صفحه خود را اعلام کرد، عامل اصلی رتبه‌بندی است.

با تنظیمات قدرتمندتر سئوی تصویر رتبه بهتری کسب کنید

تصاویر نقش مهمی در جذاب‌تر کردن، آموزشی و تعاملی کردن محتوای شما دارند. اگر به خوبی استفاده شود، تصاویر ابزاری عالی برای کمک به بهبود سئوی شما هستند. بنابراین سئو سئو باید بخشی از استراتژی کلی سئو شما باشد.

و به همین دلیل است که ما پیشرفت های عمده ای در ماژول SEO Image خود ایجاد کرده ایم.

ویژگی‌های جدید به شما این امکان را می‌دهند که عناوین تصاویر، تگ‌های جایگزین، زیرنویس‌ها، توضیحات و نام فایل‌های خود را به راحتی بهینه کنید. این کار را با امکان انتخاب کاراکترهایی که به صورت خودکار حذف می شوند، انجام می دهد.

ویژگی‌های جدید سئوی تصاویر به شما این امکان را می‌دهد که عناوین تصاویر، تگ‌های جایگزین، زیرنویس‌ها، توضیحات و نام فایل‌های خود را به راحتی بهینه کنید.

عملکرد جدید سئوی تصویر همچنین به شما امکان می دهد کاراکترهایی را که می خواهید به فاصله یا جملات با حروف کوچک تبدیل کنید انتخاب کنید. همچنین می توانید صفحات و پست هایی را برای اعمال این تنظیمات انتخاب کنید.

عملکرد جدید سئوی تصویر همچنین به شما امکان می دهد کاراکترهایی را که می خواهید به فاصله یا جملات با حروف کوچک تبدیل کنید انتخاب کنید.

ما همه این ترفندهای سئوی تصویر را ایجاد کرده ایم تا رتبه بندی تصاویر شما برای عبارات جستجوی مرتبط آسان تر شود. در نتیجه، محتوای شما نیز قابل کشف تر خواهد بود.

علاوه بر این 2 به روز رسانی اصلی، ما چندین بهبود قابل توجه در بسیاری از ویژگی هایی که قبلاً دوست دارید ایجاد کرده ایم. شما می توانید آنها را در تغییرات کامل محصول ما مشاهده کنید.

منتظر چی هستی؟ سایت خود را به AIOSEO 4.2.4 به روز کنید تا قفل این ویژگی های جدید قدرتمند را باز کنید.

و اگر قبلاً از AIOSEO استفاده نمی‌کنید، حتماً همین امروز افزونه را نصب و فعال کنید. این افزونه SEO که می توانید به آن اعتماد کنید به شما کمک می کند از رقبای خود جلوتر بمانید.

اگر در مورد این ویژگی ها سؤالی دارید، لطفاً در زیر نظر دهید یا با تیم پشتیبانی مشتری ما تماس بگیرید. ما همیشه آماده کمک هستیم.

تعهد ما برای تبدیل AIOSEO به آسان‌ترین و بهترین افزونه سئوی وردپرس، با ادامه پیروزی همراه با مشتریانمان قوی‌تر می‌شود.

ما از حمایت مداوم، بازخوردها و پیشنهادات شما بسیار سپاسگزاریم. لطفاً این پیشنهادات و درخواست‌های ویژگی را حفظ کنید.

امیدواریم از استفاده از این ویژگی های جدید سئو به همان اندازه که ما از ایجاد آنها لذت بردیم لذت ببرید.

– بنجامین روخاس