تعیین رتبه سایت در الکسا

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

اگر جایی احیانا با کلمه سئو اخلاقی برخورد کردین، بدانید که منظور همان سئوی کلاه سفید است؛ در واقع به دلیل اینکه این روش بر پایه حقیقت و اخلاق پایه گذاری شده است، به آن عنوان سئوی اخلاقی را نیز داده اند. در این مقاله تعدادی راه و روش جایگزین و موثر به جای تکنیک های کلاه سیاه را به شما معرفی خواهیم کرد: همچنین به شما توضیح می دهیم که چرا استفاده از تکنیک های کلاه سفید بهتر است. اما گزینه جایگزین کلاه سفید چیست؟ در این حالت (اگر مقاله شما مربوط به همان سایت است) میتوانید آدرس لینک خود را جایگزین لینک خراب کنید تا هم به ویکیپدیا سود رسانده باشید و هم یک بک لینک برای خود به وجود آورده باشید. سپس شما میتوانید به کمک گوگل به موضوع خود پر و بال دهید، زیرا در قسمت search گوگل، بعد از انجام یک جست وجو براساس خواسته­ خود درنهایت با قسمتی تحت عنوان “جست وجوهای مربوط به… یکی از محبوبترین تکنیکهای سئو کلاه سفید، لینک سازی از طریق لینکهای شکسته صفحات سایر وب سایتهاست، شما میتوانید با کمک ابزارهای زیر، لینکهای شکسته رقبا را پیدا کنید و از طریق آنها، به صفحات خودتان لینک دهید. بنابر این، این سایت در مدت زمان کمی توانست یکی از محتوا های قدیمی خود را برای مخاطبین و خود گوگل بروز کند.

بک لینک ها (که به عنوان، “لینک های ورودی” یا “لینک های یک طرفه” هم شناخته میشن) لینک هایی از یک وب سایت به صفحه ای به وب سایت دیگه هستند. تولید محتوا یکی از اصلی ترین راههای افزایش رتبه سایت است. سایت های ویدئو امروزه به یکی از مطرح ترین و پر بیننده ترین سایت ها تبدیل شده اند. کامنت های اسپم در انجمن ها و فروم ها و سایت های دیگر نیز همچنان به درد نخور هستند. سئو کلاه سیاه گران قیمت تر از گذشته است: گوگل بسیار هوشمند تر از گذشته عمل می کند و تکنیک های اسپم و ارزان مانند تکرار کلمات کلیدی دیگر مؤثر نیستند. همچنین ممکن است لینک شما توسط دیگر کاربران (که متوجه شده باشند شما فقط قصد اسپم کردن دارید) از بین رفته و در نتیجه تلاش های شما به باد می رود. آنها یک محصول جانبی طبیعی هستند (از دیگر فعالیت های مفید بازاریابی) – پیوندهای کلاه سفید معمولاً در نتیجه برخی فعالیت های بازاریابی دیگر مانند روابط عمومی ، راه اندازی محصول ، ارتقاء محتوا و غیره حاصل می شوند ، اما با داشتن پیوندهای پولی ، فقط یک لینک دریافت می کنید.

در حقیقت این تکنیک ها گاهی اوقات کاملا غیر اخلاقی هستند اما ممکن است که افراد را به نتایج مدنظرشان ازجمله امتیاز بالا در گوگل برسانند تمرکز سئوی کلاه سیاه روی پیدا کردن نقاط ضعف و راه های فرار از الگوریتم های گوگل می باشد. بک لینک های رایگانی توسط ما در آدرس زیر منتشر می شوند و به صورت مداوم به روز رسانی می گردد. با اینکار درست است که شما فقط یک لینک به صورت نوفالو (nofollow) دریافت خواهید کرد، اما همین کار نیز می تواند در بلند مدت تاثیر خوبی بر عملکرد سئوی سایت شما بگذارد. اما اگر می خواهید یک قدم جلوتر بروید،این لیست را فیلتر کنید تا فقط خطاهای 404 را نمایش دهد. زمانی که یک محتوای ارزشمند و خاص تولید می کنید، لینک های بیشتری نیز دریافت خواهید کرد. این سایت در تمامی سرچ های گوگل که مربوط به تولید محتوا است، رتبه نسبتا خوبی دارد و این نشان می دهد که ترافیک سایت زیاد است و مخاطبان زیادی را از سمت گوگل از آن خود می کند. بنابراین هدف از این مقاله، نشان دادن این است که چرا سئوی کلاه سفید اغلب انتخاب بهتری نسبت به سئوی کلاه سیاه خواهد بود. بنابراین ، اگر طرفدار پرو پا قرص سئو کلاه سیاه نیستید، یادگیری این کار فایده ای ندارد ، به ویژه هنگامی که فکر می کنید طی کردن مسیر کلاه سفید مزایای زیادی دارد.

فرهنگ سازی استفاده از فضای دیجیتال و روی آوردن افراد به بخش سئو و بهینه سازی وب سایت باعث شده که مدیران مجموعه به فکر تامین نیروی انسانی خود برای بهینه سازی وب سایت خود در مجموعه خود گردند. انتخاب مخاطب هدف از نظر سن، تحصیلات و … در مطالب آموزنده یا آموزشی که تولید میکنید، برند خودتان را تبلیغ کنید و حس نیاز و لطف را در مخاطب ایجاد کنید. محتوا به اطلاعاتی گفته میشود که با یک هدف خاص از طریق کانال در قالب یک فرم به مخاطب ارائه میشود. الکسا به راحتی می تواند نتایج رتبه بندی خود را از طریق SEO و PPC (تبلیغات کلیکی) و بازاریابی محتوا بهبود بخشد. این موضوع آنجا اهمیت بیشتری پیدا می کند که بدانیم عمده بازدید کنندگان ورودی از طریق موتورهای جستجو هدفمند بوده و به دنبال محصولات و خدمات شما هستند. با این همه، باز هم برای این سایت بس نبود و مدیریت آن با استفاده از ایمیل و فضای مجازی، این موضوع را همه مخاطبین خود ابلاغ کرد. با خرید گواهینامه امنیتی از شرکت ارائه دهنده هاست خود یا هر شرکت دیگری می توانید آن را با هزینه ای ناچیز بر روی سایت خود پیاده سازی کنید. با افزایش نرخ پرش (Bounce Rate) شما گوگل به استقبال شما خواهد آمد.