• خانه
  • وبلاگ
  • ترفند های افزایش بازدید سایت (راهنمای کامل) – 9 روش رایگان +5 روش پولی

ترفند های افزایش بازدید سایت (راهنمای کامل) – 9 روش رایگان +5 روش پولی

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

افرادی که از این طریق وارد سایت شما می شوند، امتیاز زیادی برای سئو شما را نیز به همراه دارند. همه افرادی که به نوعی با وبسایت یک کسب و کار ارتباط دارند باید با مبانی سئو آشنا باشند. ویجیان پیلای و همکاران (2011) که در فاصله سالهای 2006-2005 در پیمایشی در چهار کشور آمریکای لاتین به سنجش رابطه سرمایه اجتماعی و نگرشهای دموکراتیک پرداختهاند، ارزشهای دموکراتیک را با چهار سؤال درباره 1- میزان دموکراتیک بودن قوانین محلی، 2- نگرش به آزادی اندیشه، 3- نگرش به آزادی بیان و 4- نگرش به آزادی مذهب مورد سنجش قرار دادهاند. پس ابتدا اهداف خود را مشخص کنید و با توجه به اهداف خود روش مناسب افزایش بازدید برای سایت خود را به کار گیرید. برای هر تصویر عبارت متفاوتی بنویسید و از کلید و یا شکل های دیگر کلید استفاده کنید. استفاده از شبکه های اجتماعی : چون صفحات شبکه های اجتماعی نیز مانند صفحات وب سایت های عادی ایندکس می شوند و رنک میگیرند ، بنابر این با بهره گیری صحیح از شبکه های اجتماعی می توانید رتبه وب سایت خود را افزایش دهید . به طور کلی می توانیم تعریف سئوی خارجی را این گونه بیان کنیم که سئوی خارجی در واقع در برگیرنده ی تمام کارهایی است که در فضای آنلاین برای اعتبارسازی نزد گوگل انجام می دهید.

نه تنها در بحث برندینگ بلکه برای ساخت لینک های خارجی می توانید از سوشال مدیاها کمک بگیرید. بک لینک به لینک هایی گفته می شود که از سایر وب سایت ها به سایت شما ارجاع داده می شوند. به طور کلی میتوان گفت به مجموعهایی از باید ها و نباید ها برای رسیدن به سطر های اول موتور های جستجو سئو گفته می شود. سئوی خارجی به مجموعه فعالیت هایی گفته می شود که بیرون از سایت شما صورت می گیرند و تاثیر به سزایی در افزایش رتبه و بهبود سئوی سایت دارند. اینفلوئنسر به فردی می گویند که تعداد زیادی از افراد جامعه آن ها را می شناسند و اعتبار خاصی در میان مردم دارند. تنها کاری که شما باید بکنید این است که سایت هایی که پست مهمان می پذیرند را پیدا کنید و یک وبلاگ با کیفیت در اختیار آنها قرار دهید. منطقی است که نه تنها برای گوگل بلکه برای خودتان نیز اعتبار سایت مبدا بسیار مهم است زیرا هر چه سایت معتبر تری باشد قاعدتا بازدید بیشتری را برای شما به ارمغان می آورد. با استفاده از قابلیت در لحظه ی اول تصاویر برای کاربر لود نمی شوند و تنها زمانی که کاربران اسکرول کنند و به تصویر برسند، لود خواهد شد.

البته این به آن معنا نیست که باید ویژگی جایگزین تمامی تصاویر فقط کلید را کپی پیست کنید بلکه این کار نتیجه ی عکس برای شما خواهد داشت. از سوی دیگر ورودی های بیشتری خواهید داشت. مودم های wifi بخاطر بی سیم بودن با آنکه استفاده و میزان استفاده از آنها به مراتب بهتر است. باید دانست که اصولاً، حفاظت از محیط زیست، پیش از آن که به یک رشته مهندسی تبدیل گردد، مقوله ای اخلاقی بوده است. پیش از آن که با تاثیرات آن آشنا شویم به این می پردازیم که اینفلوئنسر کیست؟ پیش از این گفتیم لینک ها بر اساس مبدا به دو نوع داخلی و خارجی تقسیم بندی می شوند. ایجاد بک لینک های با کیفیت در سایر سایت های با رتبه الکسای خوب منجر به بهبود رتبه الکسای سایت شما میشود. در طراحی استراتژی دیجیتال مارکتینگ خود سعی کنید تمام راه هایی که به دیده شدن شما منجر می شود را پیدا کنید. تکنیک های خطرناک black hat seo که منجر به نابودی سایت می شوند! طبق این تعاریف منطقی است که بگوییم لینک های نوفالو ارزش خاصی برای سایت شما ندارند زیرا توسط ربات های موتور جستجو دنبال نمی شوند.

یکی از مهمترین خدماتی که که یک شرکت سئو می تواند ارائه دهد، لینک سازی می باشد. این کار باعث می شود که سرعت لود اولیه صفحه کاهش پیدا کند و این خود یکی از مهم ترین پارامترهای سئو تکنیکال به شمار می رود. هنگامی که جستجوگرها بر روی صفحه Groupon کلیک میکردند، تخفیفی نمیدیدند زیرا محتوای آن تغییر کرده بود. هم چنین اگر در صفحه ی خود تصاویر زیادی دارید می توانید از قابلیت lazy load استفاده کنید. در واقع، زمانی که برای اولین بار شروع به کار می کنید، وبلاگ نویسی مهمان یکی از بهترین روش ها برای دریافت لینک به سایت شماست. حال سوال ایجاد می شود که چطور می توانیم کیفیت یک بک لینک را شناسایی کنیم؟ سعی کنید آمار دقیقی از تعداد محصولات یا خدمات، مشتریان و همچنین میزان رضایتمندی آنها در اختیار داشته باشید و آنها را با مخاطبین پیج خود به اشتراک بگذارید. در ضمن اگر با سوالی در طی مطلب برخورد کردید و یا تجربه ای در رابطه با سئو داشتید، در بخش نظرات با ما در میان بگذارید. همچنین، هرگز مشتری را پای تلفن معطل نکنید، اگر فکر میکنید چند دقیقه زمان میبرد تا راهحل مشکلی را یاد بگیرید، اطلاعات تماسشان را یادداشت کرده و در اسرع وقت با آنها تماس بگیرید.