• خانه
  • وبلاگ
  • «تدوین ۲۸۰ پودمان شایستگی محور»، و «توسعه ۶۲ رشته هنرستانی

«تدوین ۲۸۰ پودمان شایستگی محور»، و «توسعه ۶۲ رشته هنرستانی

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

در ادامه دلیل استفاده از ابزار سئو را بیان خواهیم کرد. با استفاده از Google Analytics میتوانید به اطلاعاتی دسترسی داشته باشید، که روند کاری شما را برای ادامه مسیر پیشرفت سایتتان هموار میکند؛ اطلاعاتی نظیر زمان ماندگاری مخاطبان در سایت، ساعت بازدید سایت از طرف کاربران، مطالبی که برای کاربران بیشتر جذاب بوده و… همانطور که در بحث آموزش سئو در دوره سئومستر این موضوع را بیان کردم اما با توجه به نیاز و همینطور درخواست خیلی از دوستان تصمیم گرفتم تا این روش ایندکس سریع را به شما معرفی کنم تا بتوانید صفحات سایت خودتان را سریع تر ایندکس نمایید. 1. رعایت اصول کدنویسی صحیح در زمان نوشتن قالب و توجه به قواعد و اصول سئو در کدنویسی. اینکه کدهای درست و اصولی استفاده شده و قواعد سمنتیک و معنایی کدنویسی را در صفحه به درستی رعایت کرده باشند، مربوط می گردد. همانطور که در جریان هستید وبسایت ما نیز مستثنی نبوده و رقبای عزیز زحمت کشیده و برای ما لینک های مخرب ایجاد کرده اند.

در لیست زیر 800 بک لینک مضر وجود دارد که از هر کدام این ها چیزی حدود 1K بک لینک برای وبسایت seoedu زده شده بود. همانطور که می دانید در دنیای آموزش سئو موضوع ایجاد لینک های منفی برای وبسایت شما می باشد. سادگی و شفافیت محتوا دو ویژگی بهظاهر ساده و البته بسیار مهم در تولید محتوای متنی هستند که میتوانند درصد دیده شدن آن را تحت تأثیر جدی قرار بدهند. بولت پوینت ها باعث می شوند تا کاربران خیلی راحت و بدون درگیر شدن با پاراگراف های طولانی محتوای شما را درک کنند. گوگل طی دستورالعملی مستقیماً اعلام کرده است که هر عملی که در آن؛ لینک ها خرید و فروش شوند، که شامل پست های می شود که لینک هایی در آن قرار دارد و برای قرار داده شدن این لینک ها پول پرداخت شده است، تبادل لینک که توسط چندین سایت انجام می شود و همه لینک های دیگران را در سایتشان قرار می دهند، پست های مهمان و بازاریابی مقاله ای که در آن از کیوردهای متعدد استفاده شده باشد و لینک سازی اتوماتیک توسط برنامه ها و اپلیکیشن های مختلف باعث پنالتی شدن شما خواهد شد. در دنیای توسعه وب بیشتر توسعه دهندگان بک اند بیشترین نگرانی را درباره منطق پشت اپلیکیشن ها دارند.

لینک سازی در سایت بسیار موثر است. همچنین می توانید از طریق کنسول گوگل خود بررسی کنید که google نقشه سایت شما را پیدا کرده است یا نه. ابزارهایی برای سئو وجود دارند که به واسطهی آنها میتوان بهترین کلمات کلیدی را پیدا و از آنها استفاده کرد. ابزارهای پیشنهاد دهنده ی کلمات کلیدی زیادی وجود دارد که شما می توانید برای پیدا کردن کلمات کلیدی مناسب با اهدافتان استفاده نمایید. به طور کلی با استفاده از آن میتوانید اطلاعات کامل و دقیقی از عملکرد کاربران سایت خود داشته باشید. به طور کلی از نسخه رایگان آن نیز میتوان اطلاعات کامل و دقیقی را به دست آورد، اما برای استفاده بدون محدودیت بهتر است که از نسخه اصلی آن استفاده کنید. شما در اصل در حال تماس با یک غریبه هستید و از او میخواهید در حق شما لطف کند. 5. سرعت سایت برای آن که کاربران تجربه خوبی از حضور در سایتان داشته باشند، اهمیت بسیار زیادی دارد. همچنین اگر به دنبال تحلیل و بررسی رقبای خود هستید میتوانید url سایت آنها را سرچ کنید، تا از کلمات کلیدی آنها نیز برای سئو بهتر بهره بگیرید. ابزار سرچ کنسول (Google Search Console): شاید بتوان گفت که سرچ کنسول مهمترین ابزاری است که یک سئو کار با بهره گیری از آن میتواند سایتها را بهتر آنالیز کند.

ابزارهای مختلفی برای سئو وجود دارند که استفاده و بهره گیری از آنها میتواند نتایج دقیق و بهتری را در اختیارتان قرار دهد. این به شما کمک می کند رتبه بهتری در Google و کاربران خود داشته باشید.سایت خود را به مشتریان وفادار تبدیل کنید. یک مثال خوب از نحوه صحیح استفاده از این تکنیکها مجموعه سرویسها و صفحات گوگل است که با بررسی آنها می توانید ببینید که در کجا و چگونه می توان به درستی از این تکنیکها بهره برد. جالب است بدانید در اغاز PHP از حمله Personal homepage به معنای صفحه خانگی شخصی گرفته شده بود. ما در هنگام استفاده از ابزارهای سئو باید بدانیم که این موارد چگونه به سئو کاران کمک میکند. ذکر این نکته نیز لازم و ضروری است که Google Keyword Planner نتایج جستوجو سایر موتورهای جستوجو را نمایش نمیدهد بلکه فقط از آن میتوان برای به دست آوردن کلمات کلیدی که در گوگل سرچ میشود، استفاده کرد. اگر بخواهیم در مورد تاثیر html در سئو و بهینه سازی سایت ها صحبت کنیم باید بگوییم که موتورهای جستجو و رباط های گوگل، دقیقا تنها چیزی که از صفحات سایت ما می بینند و ارتباط معنایی و عمق صفحات را درک می کنند همین کدهای html می باشد.