• خانه
  • وبلاگ
  • تحلیل محتوای مقایسهای تصاویر کتابهای درسی ایران و سوریه با تأکید بر نابرابری نقشهای جنسیتی

تحلیل محتوای مقایسهای تصاویر کتابهای درسی ایران و سوریه با تأکید بر نابرابری نقشهای جنسیتی

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

بک لینک در کنار تولید محتوای باکیفیت، دو فاکتور اساسی در سئو وبسایت محسوب میگردند که میتوانند در گرفتن رتبه بالای هر وبسایت، نقش فزایندهای داشته باشند. سایت ساز کاموا با استفاده از تکنولوژی­های روز دنیا، سرعت بالای وب سایت، قالب های بهینه، اتصال به پست، الوپیک و تیپاکس جهت ارسال محصولات و سرچ فوق حرفه ای فروشگاه ساز کاموا صاحبان تجارت الکترونیک را بسیار خرسند کرده است. شاید نام اپلیکیشن VSCO را شنیده باشید یا قبلاً با آن کار کرده باشید. اگر قصد دارید محتوای صوتی تولید کنید و شاید کار با نرمافزارهایی مانند Adobe Audition برایتان پیچیده و مشکل باشند، پیشنهاد میکنم حتماً از Audacity استفاده کنید. اشاره کرد. کار با این نرمافزار شاید در ابتدا کمی مشکل به نظر برسد، اما کمی که با آن کار کنید، خواهید دید که چندان هم سخت نیست. خزیدن یعنی کاری که گوگل با رباط هایش برای تشخیص صفحات وب انجام میدهند. البته باید گفت که این اپلیکیشن، بیشتر برای قرار دادن افکتهای جذاب بر روی تصاویر کاربرد دارد. این ابزار چندمنظوره که مخصوص ساخت و ویرایش تصاویر است، امکانات و قابلیتهای بسیار زیادی دارد که اکثر آنها به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار میگیرد.

اکثر ویدیوها و فیلمهایی که به صورت حرفهای تولید یا تدوین شدهاند، با استفاده از این نرمافزار ساخته شدهاند. قبلاً در مورد ادوبی پریمیر صحبت کردیم که یک نرمافزار عالی برای ویرایش ویدیوها است، پس مشخصاً این برنامه مخصوص افکتگذاری، آن هم به صورت حرفهای تولید و عرضه شده است. بیش از یک دهه است که به صورت جدی و حرفهای در زمینۀ تولید و توزیع محتوای الکترونیکی هستیم. بسیاری از سایت هایی که سئو کلاه سیاه انجام می دهند، محتوای قابل مشاهده با محتوایی که در سایت دیده می شود را متفاوت طراحی می کنند. خیلی از تصاویری که هر روزه آنها را میبینیم، با استفاده از Adobe Photoshop تولید یا ویرایش شدهاند. اما اکثر تصاویری که میبینیم، با فرمتهای رایج مانند PNG یا JPG یا GIF و… ادوبی پریمیر امکانات بسیار زیادی دارد؛ مانند پشتیبانی از اکثر فرمتهای صوت و ویدیو، قابلیت Import کردن انواع فرمتها، ساخت فیلمها در نهایت کیفیت، ایجاد افکتهایی جذاب برای ویدیوها، سازگاری کامل با دوربینهای دیجیتالی و غیره. به طور کامل در تمام قالب ها بررسی می شوند و به طور عملی و به صورت کاملا سفارشی طراحی می شوند.

طبق آنچه که به طور کلی در بخش عنوان ها و تیتر ها گفته شد، باید به گونه ای تیتر ها را انتخاب کرد تا مخاطب مجاب شود که متن را بخواند و ادامه دهد. طبق آزمایشهایی که علاقهمندان به حوزه سئو و دیجیتال مارکتینگ انجام دادهاند، چندین متغیر وجود دارد که در الگوریتم رتبه الکسا نقش دارند. زمانی که یک سایت بین المللی یا چندزبانه دارید و یا می خواهید مشتریان خارجی بدست اورید ، باید مهارت لازم در حوزه تولید محتوای بین المللی را کسب کنید. بیشتر نویسندگان مهمان بیشتر از اینکه به ارائه محتوای با کیفیت علاقه مند شوند، به دنبال دریافت لینک با کیفیت هستند! یا همانطور که در مورد فوق گفتیم، می توانید آن لینک ها را دیساوو نمایید. این نوع دایرکتوری ها جزو موارد و بک لینک هایی هستند که هر کسب وکار محلی باید در آن حضور داشته باشد. بازاریاب ها ، بک لینک سازی را یکی از شیوه های تبلیغات می دانند . زبان و کشور این انجمنها اصلا در لینک سازی مهم نیست. گرچه این نرمافزار بیشتر به منظور ضبط ویدیو از صفحه نمایش تولید شده، اما میتوان از آن برای ویرایش ویدیوها نیز استفاده کرد. در این بخش، ابزارهای لازم برای تولید محتوا برای ویرایش تصاویر را معرفی میکنم.

با نصب اپلیکیشن PicsArt بر روی دستگاه اندرویدی خود، میتوانید بهترین و جذابترین تصاویر را با استفاده از این اپلیکیشن تولید کنید. خودم قبلاً، برای تست این اپلیکیشن را نصب کردم که محیط کاربری بسیار خوبی را داشت. این اپلیکیشن که مخصوص دستگاههای اندرویدی است و احتمالاً بهترین اپلیکیشن ساخت پادکست برای اندروید نیز میباشد، به صورت کاملاً رایگان در اختیار کاربران قرار گرفته است که اگر امکان استفاده از ابزارهای تولید محتوای صوتی معرفی شده برایتان وجود ندارد، میتوانید با نصب این اپلیکیشن بر روی گوشی موبایلتان، پادکستهای جذاب تولید کنید. این اپلیکیشن نیز به صورت حرفهای، قابلیتهای بسیار زیادی را در اختیار شما قرار میدهد. قدرت واقعی رسانه اجتماعی در چیزی که اجازه میدهد بگویید، نیست ! مثلاً بسیاری از ویدیوهایی که خوانندگان در اینستاگرام منتشر میکنند و در آن موزیکها به صورت ثانیهشمار پخش میشوند، با استفاده از این نرمافزار قدرتمند ساخته شدهاند. تجربه کار با این نرمافزار را داشتهام. این نرمافزار رایگان، قابلیتهایی مانند ضبط صدا، میکس، ویرایش صدا، حذف صداهای اضافی و… این نرمافزار، علیرغم ظاهر سادهای که دارد، امکانات بسیار زیادی هم دارد. سایت­هایی که مطرح بودند و از بک لینک­های سایت واید که تم رایگان وردپرس استفاده کرده بودند، جریمه شدند که باعث شد افراد متوجه شوند که این لینک­ها تاثیر منفی بر سئو دارند.