• خانه
  • وبلاگ
  • تحلیل فقهی و حقوقی ممنوعیت تولید خودآموز و تکثیر غیرمجاز کتابهای درسی

تحلیل فقهی و حقوقی ممنوعیت تولید خودآموز و تکثیر غیرمجاز کتابهای درسی

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

مهندسان گوگل، در بازههای زمانی مختلف، در وبلاگ های رسمی و یا شخصی خود به بیان راهکارهایی برای بهبود رتبه سایت می پردازند که حتما باید آنها را مدنظر داشت و استراتژی کمپین سئو را بر اساس آنها پیش برد. چنانچه وب سایتی دارای قدمت چندین ساله باشد و قبلا خدمات سئو بر روی آن انجام شده باشد، با توجه به امتیازهای کسب شده قبلی و فعالیت های انجام شده، مطمئننا از سرعت بیشتری برای رشد و بهبود جایگاه برخوردار خواهد بود. شرکت ها و آژانس های بزرگ و کوچک بسیاری در زمینه دیجیتال مارکتینگ یا به صورت تخصصی در زمینه بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو به ارایه خدمات سئو می پردازند. اما طبیعی است که آژانس دیجیتال مارکتینگ یا تیم سئوکار برای ارایه تعهد و تضمین ارتقا رتبه کلیدواژه موردنظر، ریسکی را میپذیرد و برای پوشش دادن آن به میزان فعالیت محتوایی و لینک سازی خود می افزاید. با به کار بردن تکنیک های کلاه سیاه ممکن است در کوتاه مدت نتایجی را دریافت نمایید اما به زودی و با کشف این روش ها توسط گوگل توسط این موتور جستوجو به شدت جریمه شده و رتبه خود را برای همیشه از دست خواهید داد. تنها داشتن ترافیک برای وب سایت کافی نیست، شما شاید روزانه هزاران هزار بازدید کننده و ترافیک و ورودی برای سایت خود داشته باشید اما مهم این است که بازدید کنندگان در سایت شما به جواب سوالشان برسند، اگر بدون جواب سایت شما را ترک کنند این یک امتیاز منفی برای سایت شما خواهد بود.

بدون شک با افزایش روزبه روز میزان جستجوها و اینترنی شدن کسب و کارها، تمامی بیزینس های موفق به دنبال دست یافتن به جایگاه های برتر گوگل هستند، هوشیار باشید که از رقبای خود عقب نمانید. این امر موجب افزایش زمان مورد نیاز برای رسیدن به نتیجه خواهد شد و طبیعتا هزینه سئو سایت را نیز تحت تاثیر قرار خواهد داد. نسبت به سایر روش های تبلیغاتی همچون انجام تبلیغات گوگل که همواره نیاز به پرداخت هزینه دارند، در سئو با انجام هزینه ای مقطعی از چند هفته تا چند ماه (کمتر از یکسال) می توان به نتایج پایداری دست یافت. فعالیتهای جدید انجام شده در حوزه پرداخت، تمرکز زیادی بر حذف اصطکاک از فرآیندها دارد که به موجب آن به ارائه خدمات در زمینههای پرداخت موبایلی، پرداخت­های غیرحضوری و کیف پول الکترونیکی میپردازند. در ترکیه نیز طرح فاتح که در زبان ترکی مخفف عبارت” جنبش پیشبرد فرصتها و توسعه تکنولوژی” است به مرحله اجرا رسید و هدف آن تأمین تبلت رایگان برای تمام دانش آموزان مدارس دولتی در ترکیه بود. شما باید بدانید که بدون کمک گرفتن از بک لینک رایگان و پولی نمی توانید بازدید سایت در گوگل را بالا ببرید.

برای پاسخ به این مسئله ابتدا باید به سوال مهم تری پاسخ دهیم تا به جواب سوال اصلی برسیم. بدیهی است که در این حالت نیز، افزایش زمان مورد نیاز برای رسیدن به نتیجه و افزایش هزینه سئو سایت دور از انتظار نخواهد بود. سئو سبب افزایش بازدید از سایت شما می شود. که با پیروی و تبعیت از قوانین گوگل سبب به نتیجه رسیدن سئو بر روی سایت و کسب نتایج پایدار در بین رتبه های برتر گوگل می شوند. تکنیک های دیگری نیز با عنوان سئو کلاه خاکستری وجود دارند که در واقع تکنیک های اشتباه و کلاه سیاهی هستند که هنور توسط گوگل شناسایی نشده اند ولی در هر به روزرسانی الگوریتم ها احتمال شناسایی آن ها و در نتیجه جریمه شدن سایت شما توسط گوگل وجود خواهد داشت. به این نکته مهم نیز باید توجه داشت که اگر قبلا از روشهای خطرناک و کلاه سیاه در پیشبرد کمپین سئو استفاده شده باشد، ممکن است سایت دارای امتیاز منفی باشد. این امر نیز میتواند موجب کاهش هزینه و قیمت انجام سئو سایت شود. سلایق مختلفی برای محاسبه هزینه یا قیمت انجام سئو سایت وجود دارد که می تواند ترکیبی از تعهد جایگاه کلمات مورد نظر و اجرای فعالیتهای بهینهسازی فنی و محتوای و …

هر کدام از این شرکت ها سلیقه خاصی برای محاسبه هزینه و قیمت سئو سایت دارند. باشد. حتما با آژانس دیجیتال مارکتینگی همکاری کنید که روند محاسبه قیمت سئو سایت را به صورت شفاف اعلام میکند. با انجام سئو نرخ تبدیل کاربر به مشتری بسیار بالاست. توصیه می کنیم برای یک بار هم که شده این قالب زیبا را نگاه کنید و از UI بسیار زیبای آن لذت ببرید. این دوره به هیچ عنوان به بحث سئو قالب سایت به صورت کلیشهای و تکراری نخواهد پرداخت و فقط روی تکنیکهای حرفه ای آموزش سئو وردپرس متمرکز خواهیم شد. این پلاگین به صورت پیش فرض ۲ درگاه پرداخت مانند paypal و amazon را برای شما نصب می کند و از آنجایی که این درگاه ها در این مورد استفاده قرار نمی گیرند، می توانید پلاگین های درگاه های دیگر را در این بخش نصب کنید. در هر صورت بخش های یک سایت را چک میکنیم تا شما با تاثیرات سئو آشنا شوید و بتوانید یک چک لیست برای سایت خودتان داشته باشید. پست های مورد نظر را از قسمت سمت چپ پایین عکس ذخیره کنید.