بیوگرافی Seo Kang Joon سئو کانگ جون

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

پس بهصورت کلی سئو یعنی بالا آوردن سایت شما در نتایج گوگل، بدون پرداخت هزینه و بدون استفاده از روشهایی که مخرب هستند و به سایت لطمه وارد میکنند. یک سری ربات، Crawl ها یا باتهای گوگل داریم که معمولاً در فارسی به آنها رباتها یا خزندههای گوگل گفته میشود، که این رباتها وقتی وارد یک صفحه میشوند، وظیفهی ایندکس کردن صفحه را دارند؛ ایندکس کردن صفحه یعنی ثبت آن صفحه در نتایج گوگل، همچنین تمام لینکهای داخلی و خارجی که در آن صفحه وجود دارد را باید ذخیره یا ایندکس کنند. دارکوب سایت آگهی جدیدی با عنوان رایگان بفروش راه اندازی نموده است که تنها با مبلغ 5 هزار تومان می توانید در آن آگهی ویژه یک ماهه با قابلیت لینک به صورت فالو ثبت نمایید. اهمیت سئو کلاه سفید و تکنیک های آن در اینجا مشخص شد چرا که بهترین و امن ترین راه برای بهبود رتبه سایت به شمار می رود و همان چیزی است که گوگل از سایت ها می خواهد. اگر قسمت قبلی را مجموعه ای از راه حل های کاربردی پیش از شروع سئو و کار بر روی بهینه سازی یک سایت بدانیم ، بخش ابزارها در حقیقت مخزنی از برنامه های کاربردیست که سبب می شود تا متخصص یا وبمستری که می داند در پی چه چیزیست و به صورت هدفمند در پی کسب چه تیپ اطلاعاتی است ، به خواسته های خود برسد و به صورت مصداقی ، تنها به بررسی جزئی عاملی ویژه بپردازد .

وبسیما به عنوان بزرگترین و به روزترین مرجع آموزش سئو در ایران خدمات ویژه ای به مخاطبین خود ارایه کرده است. دلایل برتر بودن این افزونه را در ادامه این آموزش به شما توضیح خواهیم داد. برای آنکه دید بهتری از فرآیند خرید بکلینک متنی و تاثیر آن بر سئو سایت خود داشته باشیم به بررسی بسترهای فروش و نمونههای اجرا شده خواهیم پرداخت. پس هرچقدر سایت ما در وبسایتهای دیگر لینک شود، البته از روش اصولی، سئو بهتری خواهیم داشت؛ چراکه خزندههای گوگل بیشتر سایت ما را Crawl یا بررسی میکنند و درنتیجه رتبه بهتری نیز درنتیجه گوگل خواهیم داشت. اما خب ما نمیخواهیم در سئو هزینهای پرداخت کنیم و میخواهیم سایت خود را بهصورت کاملاً رایگان به صفحه اول گوگل بیاوریم تا رتبه بسیار بهتری داشته باشیم. در نتیجه این تحقیقات متوجه شدند که هرچه مطلب شما طولانیتر باشد هم احتمال کسب رتبه بالا در گوگل بیشتر است و هم احتمال اینکه مخاطبان از مطلب شما خوششان بیاید و آن را به اشتراک بگذارند. خب قبل از اینکه برویم سراغ یواست سئو پریمیوم و کار با آن را یاد بگیریم، یک گریز به بحث سئو بزنیم و یک سری مباحث سئو را برای شما عزیزان توضیح دهیم.

اینکه همش دورت پر از آدمای متفاوته و شلوغه و هیچوقت اتاقی برای خودت تنها و در سکوت مطلق نداری، اینقدر آدم رو تحت فشار میذاره که ناخواسته سیگاری میشی». شما نیز برای باقی ماندن در کورس رقابت با آنها، به این خدمات نیاز دارید تا جایگاه مناسبی در میان بهترینها داشته باشید. پس گوگل به این روش کار میکند و سعی دارد همیشه بهترین نتیجه ممکن را به کاربر نشان دهد، تا کاربر دفعه بعد نیز از گوگل برای رسیدن به نتایج جستجوهای خود استفاده کند. ازنظر خیلی از دوستان بهترین پلاگین وردپرس یواست سئو پریمیوم است و میگویند اگر شما این افزونه را نصب کنید، نتیجه کاملاً خوبی در گوگل خواهید داشت، این حرف کاملاً اشتباه است، چراکه اگر قرار باشد بیش از 60 هزار وبسایتی که الآن در ایران با وردپرس راهاندازی شده، بخواهند از این پلاگین استفاده کنند و درنتیجه یا صفحه اول گوگل باشند، مسلماً گوگل باید 60 هزار نتیجه در صفحه اول خود نشان دهد که این غیرممکن است!

خب این سؤال پیش میآید که، پس یواست سئو چهکاری برای ما انجام میدهد؟ برخی از نکاتی که باید به آنها دقت کنید را در زیر برای شما لیست کردم. که برخی به عنوان “استراتژی کلاه خاکستری” از آن یاد می­کنند. در برخی از پروژه ها نمیتوان به یک فرد متکی بود زیرا برای موفقیت در سئو نیازمند تولید محتوای اختصاصی و مستمر هستیم. در این فصل از دوره آموزش سئو رایگان تمام نکاتی که باید در ارتباط با تولید محتوای دیجیتال بدانید، به شما آموزش میدهیم. تاثیر آن بر جذب بازدیدکننده و افزایش فروش اهمیت آموزش سئو را دو چندان خواهد کرد. علاوه بر این استراتژی درست برای تولید و ارائه محتوا در کنار طراحی مناسب سایت میتواند شانس شما را برای کسب جایگاه بهتر افزایش دهد. بلکه راسا در دنیایی که حجم پیامها و محتوا تبلیغاتی و غیر کاربردی تا این حد سرسامآور شده است، سعی دارد با استفاده اصولی از فرمتهای رایج محتوا به سه اصل وفاداری مشتریان، افزایش فروش و شهرت و صرفهجویی در تمام هزینههای تامین محتوا سایت تحقق بخشد. این موضوع برای صاحبان وب­سایت­های فروشگاهی اهمیت بیشتری دارد چرا که داشتن سئو بالا به معنای داشتن بازدیدکننده بیشتر و درنتیجه فروش بیشتر را به دنبال دارد که باعث رونق کسب و کار آن­ها می­شود.