بک لینک یا Backlink چیست؟

با سئو سایت، میزان ورودی موثر کاربران را تصاعدی افزایش دهید. در حالی که در سئو خارجی به برند سازی، لینکسازی و حضور موثر در شبکه های اجتماعی پرداخته می شود. در پژوهشهای مشابه دیگری که بهعنوان اولین پژوهشها در این زمینه کار شد، بیشتر ابزارهای کاوشی که بهعنوان ابزارهای کاوش با واسط جستجوی فارسی (اعم از ابزار کاوش مستقل فارسی و یا وابسته به ابزار کاوشی بین المللی) انتخاب شدند، اکنون دیگر یا قابل دسترس نیستند و یا کاربری آنها از ابزار کاوشِ فارسیبودن خارج شده است و دیگر در این زمینه مطرح نیستند. در فرایند سئو و بهینه سازی وب سایت فراهم کردن ساختار مناسب برای وب سایت و انتخاب کلید واژه های مناسب از اولین قدم ها محسوب می شود. فرایند بهینه سازی و سئو داخلی و خارجی کاملا تخصصی بوده و برای رشد وب سایت در نتایج گوگل این فرایندها بایستی توسط متخصص سئو حرفه ای انجام شود. فرایند لینک سازی خارجی بسیار تخصصی بوده و این فرایند حساسیت های خاص خود را دارد.

متخصص سئو بایستی با توجه به الگوریتم ها و قوانین حاکم بر موتورهای جست و جو اقدام به بهینه سازی و سئو تخصصی وب سایت نماید. در روش های کلاه سفید مبتنی بر قواعد و دستورالعمل های موتورهای جست و جو نظیر گوگل، فرایند بهینه سازی انجام می شود. روشی که سئوکاران برای بهینه سازی وب سایت استفاده می کنند، روش سئو کلاه خاکستری بوده که فرایند بهینه سازی بدون ردپا و ایجاد حساسیت توسط ربات های موتورهای جست و جو انجام می شود. ولی مزیت استفاده از نام فارسی به صرفه جویی در وقت و بالا آمدن پیج رنک می شود. اون تو پر هست از کارهای بهتر از کار من که من پیششون هیچی نیستم. در این راه توان خود را در بهتر شدن محتوا به کار گیرید. بنابراین ، درک واضح تری از آنچه معیارها مهم هستند ، چه استراتژی هایی را برای کار (برای شما و رقبای خود) کار می کنند و به شما امکان می دهد روند صنعت را شناسایی و پیش بینی کنید.

سئو و بهینه سازی وب سایت یک استراژی بلند مدت بوده که شما را به سود بالاتر می رساند. بنابراین برای بهینه سازی وب سایت حتما بایستی از متخصص سئو بهره برد. از مهم ترین فاکتورهایی که در رتبه بندی موتورهای جست و جو بسیار تاثیر دارد، می توان به ریسپانسیو بودن وب سایت و تناسب آن با انواع دستگاه های موبایل اشاره نمود. توجه داشته باشید که موتورهای جست و جو با استفاده از ابزارهای مختلف میزان رضایت کاربران از محتوا وب سایت را بررسی کرده و این امر بر رتبه بندی ها در موتورهای جست و جو تاثیر فراوان دارد. توجه داشته باشید که استفاده از روش های طبیعی رشد پایدار و نتیجه بسیار مطلوب تری را برای شما به ارمغان می آورد. در تولید محتوا باید به چند نکته دقت داشته باشید : اول اینکه نوشتن متن خالی باعث اذیت شدن کاربر می شود و میتوان گفت که اصلا متن شما به هیچ وجه خوانده نمی شود. پس دقت داشته باشید که یکی دیگر از راه های دریافت Backlink ارتباط با خبرنگاران است. این فاکتور از قدیمی ترین فاکتورها برای موتورهای جست و جو جهت رتبه بندی می باشد.

بدون شک میتوان این چنین استنباط کرد که هر ایده و یا تکنیکی که در جهت مخالف با اصلیترین هدف شما قرار داشته باشد دو حالت دارد: یا جزء تکنیکهای سئو کلاه سیاه محسوب میشود و یا این که دیر یا زود جزء تکنیک­های سئو کلاه سیاه محسوب خواهد شد. اصطلاح سئوی کلاه سفید اشاره به استراتژی­ های سئویی دارد که مطابق با قوانین موتورهای جستجو و انتظارات جستجوگران عمل می­کند. در واقع شما بایستی در تولید محتوا بر اساس اصول سئو از مهارت و هوش خود استفاده نموده و کلید واژهای را انتخاب کنید که اکثر کاربران همان کلید واژه را جستجو میکنند. این جرایم میتواند از حذف شدن کل صفحات سایت از صفحه نتایج جستجو باشد تا حذف شدن کل صفحات سایت. در سایت خود حتما از لینک ها استفاده کنید و حتی الامکان تمامی محتوای صفحات را در یک صفحه بیان نکنید و به صفحات دیگر لینک دهید. بک لینک دائمی که با عنوان های دیگری مانند لینک سازی یا لینک بیلدینگ نیز شناخته شده است که همگی آنها به این معنی است به صورت انبوه در صفحه های داخلی سایت وجود داشته است. ۲-۱: قدم اول، پستهای قدیمی که در سایتتان وجود دارد را پیدا کنید.