بک لینک چیست و چگونه باید ساخته شود؟

بالا برین پایین بیایین حرف سئو هست و نمیتونید بدون در نظرگرفتن سئو موفق بشید البته به نظرم بهینه سازی موتور های جستوجو یا همون SEO خیلی هم شیرینه و میتونه آینده تجارت اینترنتی ما را تحت تأثیر بسیار زیادی قرار بده. چرا این افراد اشتراک های زیادی در رسانه اجتماعی کسب کرده اند؟ و چرا الکسا مهم نیست؟ چرا الکسا مهم است؟ سیستم رتبهبندی الکسا چطور کار میکند؟ سیستم رتبهبندی الکسا چیست؟ با تایپ کردن عبارت Python در شل (Shell)، میتوان نصب بودن پایتون روی سیستم عامل را بررسی کرد. این پنج عبارت جستجو عبارتند از: اثبات امام زمان (عج)، شیعه جعفری، فلسفه حجاب، قیام امام حسین (ع) و وجوه اعجاز قرآن. در صفحه خرید بک لینک این سایت، 3 پکیج بک لینک وجود دارد. البته در اینجا باید خاطرنشان کرد که همه بک لینک ها سایت شما را به یک میزان حمایت نمی کنند و ارزش یکسانی ندارند. البته برخی کارشناسان مدعی هستند بانس ریتی که الکسا نشان میدهد تخمینی است و درصد خطای بالایی دارد. پس از نصب افزونه آیکونی آبی رنگ در بالا سمت راست مرورگر ظاهر میشود که حرف a روی آن است. پس لازم است که رتبه ی خوبی داشته باشید. اگر از این ویجت استفاده کنید رنکینگ الکسای شما با نرخ خوبی بهبود پیدا میکند.

من توصیه میکنم اگر چند کامیپوتر دارید و وبسایت خودتان را بهعنوان وبسایت پیشفرض در میان همه آنها تنظیم کردهاید، ویجت الکسا یا نوارابزار آن را روی تمام بروزرهای کامپیوترها نصب کنید. در این رابطه به تجربه و مطالعه بیشتری نیاز دارید. خیلی از افراد در هنگام وبگردی و مطالعه مقالات حواسشان به جاهای مختلفی مثل قسط وام، صحبتهای رئیس و … در مقاله ناگفته های افزایش رتبه سایت در گوگل که قبلا در سایت جت منتشر شد راهکارهایی مفید و کاربردی را بررسی کردیم که مطالعه آن را به شما توصیه می کنم. برای ساختن این فایل می توانید عبارت create robots.txt tool را در گوگل جستجو کنید. ترافیک سایت یا به عبارت بهتر بازدیدکنندگان سایت، مهمترین عامل تاثیرگذار در ارتقا رتبه الکسا است. به این ترتیب اعتبار سایت بالاتر به کمک سایت پایینتر میآید و الکسا به مرور رتبه شما را ارتقا میدهد. تمام این موارد کمک می کند تا محتوای شما کامل و جامع تر از بقیه رقبایتان شود و حتی بدون یک دونه بک لینک هم شانس گرفتن رتبه را هم پیدا کند. از این رو برای محبوبیت توصیه ای که داریم این می باشد حتما و حتما در لینک سازی داخلی نهایت دقت را به خرج دهید تا در طی چنین اتفاقاتی کاربران مختلف را از دست ندهید.

تاریخچه الکسا تا حدودی به تاریخچه شرکت آمازون گره خورده است. تا مادامی که شرکتی بهتر از آمازون (مثلاً گوگل) وارد عرصه رتبه بندی سایتها نشود یا سایتهای مشابه الکسا تکنیک بهتری برای این مساله ارائه ندهند تنها مرجع اهالی فضای اینترنتی، مدیران، بازاریابان، کارشناسان، اسپانسرها و احتمالاً کاربران عادی برای سنجش بهتر یا بدتر بودن همین رتبه بندی موجود است. سعی کنید لینک خود در محلهای مناسبی از شبکههای اجتماعی نشر دهید تا مخاطبان هم سلیقه با آن دسترسی ورود به سایت شما را پیدا کنند. مزرعه های پیوند برای کمک به افزایش رتبه صفحه ایجاد شده اند ، با این حال ، در چند وقت اخیر ، گوگل و دیگر موتورهای جستجو الگوریتم های خود را برای جلوگیری از ظاهر شدن مزارع پیوند در بالای صفحات نتایج موتورهای جستجو (SERPs) تطبیق داده اند. سودمندترین و مهمترین بخش پست کردن محتوا میباشد، لذا شما ترافیک موتور جستجوی بیشتر و بیشتری دریافت میکنید که بهسادگی در بهبود رنکینگ الکسا کمک میکند. اگر وبسایت شما در صفحهی اول موتور جستجوست میتوانید ترافیک موتور جستجوی بیشتر و بیشتری بگیرید و به همین دلیل نیز رنکینگ الکسا افزایش پیدا میکند. این بهترین راه برای بهبود رتبهی الکسا است زیرا همه بازدیدکنندگان وبسایت شما، در رتبهتان تأثیر خواهند گذاشت.

۲ – راه حل دوم برای نمایش سریع رتبه هر سایتی نصب افزونه الکسا برای کروم یا فایرفاکس است. رتبه کشوری نیز رتبه بندی آن سایت را بر اساس کشور محل سکونت مخاطبان نمایش میدهد. یکی از راه های دیگر این است که ویدیوهای خود را در سایت های آموزشی مثل فرانش، فرادرس، وب یاد و … با این کار ضمن کاهش بانس ریت که پیش تر درباره آن نوشتیم تعداد بازدید و ماندگاری مخاطب در سایت را هم بیشتر میکنید. همین امر باعث می گردد مخاطب اعتماد بیشتری را نسبت به شما در خود احساس کند. امروزه بیشتر وبمستران تلاش می کنند که رتبه های 1 تا 3 گوگل را از آن خود کنند. الکسا در سال ۲۰۰۸ دست به تغییر بزرگی زد تا برای محدودیت آمار خود فکری کند. اجازه دهید تا کاربر یک تجربه کاربری عالی از وبسایت شما داشته باشد. انتخاب کلمات کلیدی متناسب با کسب و کارتان میتواند ترافیک بیشتری برای وبسایت شما ایجاد کند و در نتیجه رتبه الکسای وبسایت شما بهتر میشود. با این روش به موتورهای جستجو نشان میدهید که سایت شما فعال است.