• خانه
  • وبلاگ
  • بک لینک چیست و چه تاثیری بر سئو سایت دارد؟

بک لینک چیست و چه تاثیری بر سئو سایت دارد؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

شبکههای اجتماعی چگونه بر سئو سایت تاثیر میگذارند؟ آیا به دنبال راهی برای استفاده از رسانههای اجتماعی برای تاثیر مثبت بر سئو و رتبه سایت خود در گوگل هستید؟ چندین شبکه اجتماعی برای سئو وجود دارند. تنها دو مؤلفه بسترسازی و ساختار تشکیلاتی، از بین مؤلفه­های مدیریت شهری از وضعیت مطلوبی برخوردار است؛ یعنی بستر مناسب برای پیاده­سازی مدیریت یکپارچه و همچنین تعامل جهت دستیابی به مدیریت یکپارچه، بین دستگاه­های اجرایی در شهر اصفهان وجود دارد. خیر این خدمات (سئو جوملا و سئو وردپرس) مربوط به ساختار سایت بوده و ارتباطی با سئو کلمات کلیدی در سیستم مدیریت محتوا ندارد. در نهایت، این میتواند منجر به اشتراکگذاری محتوای شما توسط مخاطبان شما شود. اگر هم سایتتان را با سیستمهای مدیریت محتوای رایگان مثل وردپرس راهاندازی کردید هزینهی اضافی برای پشتیبانی سایت خود یا طراح وب ندارید، فقط برای خرید یک قالب حرفه­ای و مناسب باید حدود صد هزار تومان هزینه کنید(قیمت قالبهای مختلف متفاوت است)، برای اضافه کردن قابلیتها و امکانات مختلف به سایتتان ازجمله صفحه ساز و تقویت سئو هم میتوانید از افزونههای حرفهای استفاده کنید، که هزینه هر افزونه می­تواند، حدود صد هزار تومان باشد(قیمت افزونههای مختلف متفاوت است).

پس، از شبکههای اجتماعی که با هدف تعامل با مردم طراحی شده، غافل نشوید و از فرصت رایگان ایجاد شده توسط آنها به خوبی استفاده کنید. موتورهای جستجوگر معتبر ، از جمله گوگل ، ابزارهای رایگان را برای مدیران وب سایت ها فراهم می کنند تا عملکرد سایت را در نتایج جستجو تحلیل کنند. شما می توانید خودتان برای مطالب مهم سایت خود که می توانند باعث افزایش بازدید در گوگل شوند، کامنت بگذارید و سپس در بخش مدیریت سایت به کامنت خودتان پاسخ دهید. فهرست شدن صفحات سایت در گوگل منجر به ترافیک بیشتر و بهبود رتبه بندی شما خواهد شد. مطالب مفید و بهینهسازی آنها به شما کمک میکند تا تعداد فالوورهای شما افزایش پیدا کند و نتایج بازدید محتوا شما بیشتر شود. اگر تعداد مخاطبین مورد نظر شما به اندازه کافی نباشد و از وبلاگ شما برای بازدید محتوا استفاده میشود، و یا افرادی هستید که در کار خاصی تخصص دارید و برای سرگرمی خود دست به قلم دارید و میتوانید در طول کار روزانه خود مطالبی بنویسید و اطلاعات خود را به اشتراک بگذارید، و یا با نوشتن مقالات (ورزشی، روانشناسی، سلامت، هنر، فیلم و سینما و… ) مختلف با موضوعات مرتبط با آن بپردازید، میتوانید از برنامهی Medium استفاده کنید.

اما گوگل میتواند مفیدتر از این هم باشد؛ شما میتوانید در هر جایی که هستید زمان را در جاهای دیگر کره زمان بدانید. گرچه شبکههای اجتماعی یک عامل رتبهبندی نیستند اما لینکهایی برای بهینهسازی موتورهای جستجو دارند. در تولید و سفارش تولید محتوا باید دقت لازم را داشته باشیم اگر محتوای شما به درستی تولید و یا توزیع نشود برای کار شما تاثیری مثبتی ندارد. سلب مسئولیت: ویجیاتو صرفا نمایشدهنده این متن تبلیغاتی است و تحریریه مسئولیتی درباره محتوای آن ندارد. این نوع محتواها اطلاعات مفیدی را به مخاطبان شما میدهد. اما آیا تا کنون از خودتان این سوال را کرده اید که چطور این روند اتفاق میافتد و چگونه گوگل به سوال شما پاسخ میدهد؟ شبکههای اجتماعی به طور مستتقیم به SEO سایت کمک نمیکنند اما لینکهایی که در شبکههای اجتماعی هستند این توانایی را دارند که به وبسایت شما ترافیک ارسال کنند. اما رقابت شدیدی برای ظاهر شدن در رتبه بندیهای برتر موتورهای جستوجو وجود دارد. روند اعمال تغییرات پس از آپلود و تایید فایل بین بازه زمان 1 الی 4 ماه صورت می گیرد که البته زمان مشخصی برای تعیین آن وجود ندارد چون به گفته خود گوگل هر لینک پس از Disavow زمانی Ignore می شود که مجددا توسط خزنده های گوگل کراول شود بنابراین تغییرات آنی و در لحظه نخواهد بود.

لینک بیلدینگ، بیشتر به بازاریابی مربوط می شود و کمتر به موارد فنی مربوط می شود. بیشتر مطالبی که اِمیل در مورد ایده های مرتبط با سلامتی در اینترنت پیدا کرده بود تنها 5 الی 10 مورد را لیست می کرد. اطرافیان آنها به احتمال زیاد همین کار را خواهند کرد و دایره اشتراکگذاری گسترش مییابد. دلیلش این است که شما چیزی ارزشمند به آنها میدهید. گوگل مطالب با کیفیت را ارزیابی میکند و آنها را بخشی از عوامل رتبهبندی میداند. با این حال الگوریتم رنک برین گوگل با استفاده از هوش مصنوعی به ظرافت های لغات در هر زبان می پردازد. اگر شما هم به فکر بهبود دادن به درآمد خود هستید و به نویسندگی علاقه دارین حتما از این برنامه استفاده کنید. بهبود سئو سایت شما بسیار مهم است زیرا رتبه شما را درنتایج گوگل افزایش میدهد. به طور خلاصه باید گفت محتوای با کیفیت به افزایش ترافیک کمک میکند و افزایش ترافیک به بهبود رتبه الکسا سرعت میبخشد.