• خانه
  • وبلاگ
  • بک لینک چیست و چه تأثیری بر سئوی وبسایت دارد؟

بک لینک چیست و چه تأثیری بر سئوی وبسایت دارد؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

مشاوران سئو معمولا به دنبال کلماتی میگردند که برای مشتری ترافیک و ارزش بالایی داشته باشد چرا که مشاوره سئو باید برای شناخت مشتری، محصولات و خدمات و اهداف شرکت شما وقت صرف کند. عموما مشاوران ما هر دو نوع این کلمات کلیدی را جمع آوری میکنند. زیرا یک اندازه گیری مستقیم است از اینکه چگونه مردم با وب سایت شما ارتباط برقرار کرده اند و از آن استفاده میکنند. به همین خاطر است که شرکت مشاوره سئو ما، وضعیت و ساختار لینکهای داخلی و خارجی وب سایت تان را نیز بررسی میکنند. لینکها گاها یک کسب و کار را دچار چالش هایی میکنند. برخی تروجان ها، بدافزار و ویرویس های سیستم های کامپیوتری در صورت وجود شبکه اینترنت در دستگاه شما، خود را آپدیت میکنند و اطلاعات دستگاه شما را به صورت مخفیانه به سرورها و.. از جملات ساده و کوتاه استفاده کنید و در جاهای مختلف از تصاویر و المانهای گرافیکی استفاده کنید. به لینکهایی که از سایت های معتبر به سایت شما هدایت میشوند و نزد موتورهای جستجو برای شما ایجاد اعتبار و ارزشآفرینی میکنند، بکلینک میگویند. به خاطر داشته باشید که شما برای اینکه آگاهی از برندتون رو افزایش بدید، فالوورهای خودتون رو زیاد و با کیفیت کنید، یه پایگاه طرفداران وفادار ایجاد کنید و مخاطب رو نسبت به محصولات و خدمات خودتون هیجان زده کنید باید حتما یه تقویم محتوایی دقیق داشته باشید.

در ساخت مقیاس از هر دو نوع روایی محتوایی استفاده شده است. برای مثال اگر یک برند آموزشمحور هستید، باید محتوایی تولید کنید که آموزش اولیه را برای کاربران سایت فراهم کند یا اگر یک برند فروشگاهی هستید، باید شرایط محصولات را ریز به ریز و به بهترین شکل توصیف کنید. یه آمار جالب دیگه هم هست که فقط 32٪ کاربران ماهانه اینستاگرام مرد هستند. گوگل یک برنامه تحت وب برای آزمایش سازگاری با موبایل یا تست ریپسانسیو دارد که در آن می توانید ریسپانسیو بودن سایت خود را بررسی کنید و ببینید اگر طراحی سایت شما متناسب با موبایل کاربران نیست، چه راه حل هایی وجود دارد. از طرف دیگر، دانشگاه دورهای مهم و با اهمیت از رشد انسانها است که در طی آن دانش و معلومات حرفهای کسب میشود و انتظار میرود در این دوره، ویژگی سالم شخصی و روانی اجتماعی رشد پیدا کند و بالاخره فعالیتهای دانشگاهی نیازمند عادات منظم مطالعه برای برنامههای مختلف تحصیلی دانشگاه مانند امتحانات، تکالیف، پروژهها و سمینارها است. این مقیاس را سولومون و راث بلوم (به نقل از جوکار و دلاورپور، 1386) برای بررسی تعلل ورزی تحصیلی در سه حوزه آماده کردن تکالیف، آمادگی برای امتحان و تهیۀ گزارش نیم سالی ساختهاند و شامل 21 گویه است.

در اکثر مواقع، انجام این کارها نیاز به یک کارشناس باتجربه در زمینه طراحی و توسعه وبسایت دارید. از آنجایی که جستجوهای محلی در سالهای اخیر بسیار مهم شده است، بررسی سئو محلی کسب و کارها لازم و ضروری است. عنوان صفحه را با عملکرد مورد انتظار از مخاطب در پایان صفحه تطابق دهید. ویژگیهای شخصیتی یکی دیگر از منابع تعللورزی محسوب میشوند. چاپ کارت ویزیت : کارت ویزت از اوراق اداری محسوب می شود که بر روی آن اطلاعاتی چون لوگوی شرکت، شماره تماس،… به جای پر کردن محتوای خود با کلمات کلیدی بیربط ، بر ایجاد محتوای مفید تمرکز کنید و روی موضوعات بیش از کلمات کلیدی تمرکز کنید. بهتر است که صفحه ای که در آن لینک ایجاد می کنید کمتر از 10 لینک خروجی داشته باشد. وب سایت همیار وب در بیش از 15 هزار کلمه و عبارات کلیدی مختلف در صفحه اول گوگل قرار دارد.

چنانچه میخواهید وب سایت خود را بدون نقص قوانین به صفحه اول گوگل هدایت کنید استراتژیهای لازم را باید مد نظر قرار دهید. در ابتدا قرار بود برای هر یک از برنامههای تدوینشده حدود 40 شرکتکننده جذب شود و افراد شرکتکننده به شیوۀ تصادفی به دو گروه آزمایش و کنترل تقسیم شوند؛ ولی بهدلیل به حد نصاب نرسیدن گروه آزمایش و کنترل برخی از گروهها به 20 نفر، مطالعه با 10 گروه آزمایشی ( 2 گروه 3 نفر؛ 3 گروه 7 نفر؛ 5 گروه دیگر 8، 17، 18، 20 و 27 نفر) و صرفاً یک گروه کنترل (23 نفر) انجام گرفت. تمام چیزهایی که در سئو یاد گرفته اید را خودتان پیاده سازی کنید و نتایج حاصل را بررسی کنید. به زبان ساده تر، سایت های مختلف تلاش می کردند که جایگاه بهتری در لیست نتایج موتور جستجوی گوگل داشته باشند. اگر چنین کسی را در تیم تان ندارید، گروه مشاوره دیجیتال مارکتینگ کوروش میتواند به شما کمک کند.