بک لینک برای سایت بخریم یا خیر؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

در پکیج لینک سازی سئو ارائه شده توسط گروه آکادمی98 نتایج همه کارهایی که در طول دوره انجام میگیرد مورد بررسی قرار میگیرد. علاوه بر این مجموعهای از برترین منابعی که میتوانید از آنها اقدام به لینک گیری کنید نیز معرفی میگردد تا بتوانید مجموعه لینک سازی قدرتمندی برای سایت خود انجام دهید. در آموزش لینک گیری هوشمند ارائه شده توسط ما بر خلاف تمامی آموزشهای موجود در سطح وب، آموزش لینک سازی به صورت عملی نیز انجام شده است تا بتوانید بهتر مفهوم اصطلاحات و راه انجام تکنیکها را فرا بگیرید. در این دوره راههای خنثی سازی اثرات منفی لینک سازی اشتباه نیز ارائه شده است تا بتوانید اشتباهات گذشته خود را نیز جبران کنید و سایتی عاری از هرگونه مشکل داشته باشید. با داشتن تخصص در حوزه لینک سازی میتوانید نسبت به انجام سفارشهای مختلف از طرف مدیران وب سایتها اقدام کنید و از این طریق درآمدزایی اینترنتی و مفیدی برای خود داشته باشید. چرا که بعد از گذراندن این آموزش میتوانید با استفاده از آموزههایی که در اختیار دارید نتایج خود را پس از مدت زمان کوتاهی به صورت جادویی در لینک 1 گوگل مشاهده کنید. اینکه ایا در وردپرس امکان اینکه به category های محصولات یک page اختصاص بدیم بعنوان مثال در دسته ؛کیف و کفش؛ که شامل چندین زیر دسته هست یه page اختصاص بدیم و تمامی کفش هایی که بعنوان محصول پست میکنیم در این page باشه و دسته های بعدی هم بهمین شکل .

مبحث لینک بیلدینگ در سئو به تنهایی بخش بزرگ و مهمی را به خود اختصاص داده است، که این موضوع نشان دهنده اهمیت این امر و نتایج حاصل از انجام درست و بهینه و یا نه انجام غیر اصولی لینک بیلدینگ میباشد. گرایش طبیعی ما حرکت در مسیر تحقق توانایی­های بالقوه خویش است، بنابراین رسیدن به کمال و شکوفا ساختن استعدادها و توانایی­های نهفته و بالقوه فرد، به خودی خود ارزشمند و در این وادی کمال­گرایی امری مثبت و پسندیده است (مهرابی­زاده هنرمند و وردی، 1382). با این اوصاف، تلاش برای عالی بودن (تمایل به کسب نتایج کامل و دستیابی به معیارهای بالا و عالی)، هدفمندی (تمایل به داشتن برنامه­ریزی قبلی و تعمق در تصمیم­گیری­ها و پرهیز از عملکرد تکانشی) و سازماندهی (تمایل به مرتب و منظم بودن) که از مؤلفه­های تشکیل­دهنده بعد سازش­یافته کمال­گرایی هستند، هرگاه در کنار هم قرار بگیرند، به شکل قابل توجهی اهمال­کاری از صحنه عمل افراد خارج شده، نتیجه­ای که به دست می­آید، ترقی، رشد و موفقیت خواهد بود. مشاهده اینکه تکنیکهای سالم سئو مطابق با آخرین تغییرات گوگل در سایت شما صورت میگیرد میتواند از سوی گوگل نیز امری خوشایند در راستای رتبه بندی سالم سایتها در نظر گرفته شود.

امروزه با انفجار شبکههای اجتماعی و استقبال بیسابقه مردم از آنها، به نظر میرسد سادهترین راه برای جذب مخاطب و هدایت کاربران به سایت، همین شبکههای اجتماعی باشد. در بسیاری از دورههای سئو مشاهده شده است که آموزش تنها به صورت تئوری و ارائه مطالب میباشد، و این نوع آموزش همواره از دید کاربران و شرکت کنندگان در دورهها مورد انتقاد بوده است. همه میدانیم که میزان درآمد آدمها از اینستاگرام، باورنکردنی است، برای همین هیچکس بدش نمیآید که تمام وقت در اینستاگرام فعالیت کند و میلیون میلیون پول هم به جیب بزند. دوره آموزش لینک سازی کلاه سفید که برای خاتمه دادن به نگرانی مدیران وب سایتها تهیه شده است، با نام دوره جادوی لینک بیلدینگ ارائه شده است. اگر دقت کرده باشید خواهید دید که تمامی آموزشهای مربوط به لینک سازی در سطح وب، مربوط به چندین سال قبل میباشند! در این مقاله با ما همراه باشید تا بدانید چطور باید به هدفتان برسید. در نهایت، تجزیه و تحلیل دادههای سایت، به شما کمک میکند تا بدانید اقداماتی که برای افزایش بازدید سایت انجام دادهاید، چقدر موثر بوده است.

یکی از مهمترین مواردی که میتواند در نحوه جبههگیری برای شروع دوره لینک سازی برای سایت مورد توجه باشد این است که ابتدا به بررسی وبسایت رقبا بپردازیم. با این کار با تمامی روشهای مضر نیز آشنا خواهید شد تا به صورت حتی ناخواسته هم اقدام به انجام چنین مواردی ننمایید. اینجاست که SEO محلی اطمینان می دهد وقتی شما به دنبال بهترین رستوران های اطراف خود هستید ، سریعا توسط سئو محلی به هدف خود خواهید رسید. در تهیه این آموزش سعی شده است تا جدیدترین تکنیکهای سئو و لینک سازی که مطابق با آخرین تغییرات در الگوریتمها و قواعد گوگل هستند ارائه شود. در طول این آموزش به بررسی سایتهای رقیب میپردازیم تا در راه این بررسی علاوه بر یادگیری موارد جدید، نکات موثر در رشد رقبا و یا نه افت رقبا را دریابید. در بسیاری از آموزشهای ارائه شده در سطح وب با وجود ادعای متخصص بودن در امر سئو تنها بر افزایش تعداد بک لینک تاکید شده است و هیچ توجهی به کیفیت لینک بیلدینگ و نتایج فاجعه بار لینک سازی بیهوده نشده است. غافل از اینکه تعداد بک لینکهای ایجاد شده اصلا و اصلا مهم نیست بلکه کیفیت لینک سازی در درجه اول حائز اهمیت است.