به راحتی عملکرد سئو را دنبال کنید

به راحتی عملکرد سئو را دنبال کنید


ما به تازگی AIOSEO 4.3.6 را منتشر کردیم و اخبار هیجان انگیزی داریم!

ما هیجان زده هستیم که گزارش رتبه بندی محتوا را به ماژول آمار جستجوی قدرتمند خود اضافه کنیم. گزارش رتبه بندی محتوا ردیابی عملکرد محتوای شما در صفحات نتایج موتورهای جستجو (SERP) را آسان می کند. شما به راحتی می توانید تجزیه محتوا را تشخیص دهید و روندهای مهم را شناسایی کنید.

بیایید نگاهی عمیق به گزارش رتبه بندی محتوا و اینکه چرا برای سئوی شما مفید است، بیاندازیم.

عملکرد محتوا را مستقیماً در وردپرس پیگیری کنید

ما گزارش رتبه‌بندی محتوا را اضافه کرده‌ایم تا به شما در درک نحوه عملکرد محتوایتان در SERP کمک کند. این گزارش قدرتمند بینشی از عملکرد محتوای شما در صفحات نتایج موتورهای جستجو (SERP) در 12 ماه گذشته ارائه می دهد.

گزارش رتبه بندی محتوا بسیاری از معیارهای کلیدی سئو و بازاریابی محتوا را برجسته می کند، مانند:

  • آخرین به روز رسانی از: تاریخ آخرین به روز رسانی URL را نشان می دهد. این به شما کمک می کند تا تأثیر هر تغییری را که در یک صفحه یا پست خاص ایجاد می کنید به راحتی پیگیری کنید.
  • ضرر – زیان: این نشان می دهد که محتوای شما با آن در حال پوسیدگی است. این بر اساس الگوریتم کاهش محتوای اختصاصی ما است که در میان عوامل دیگر، تعداد مقالات و نرخ کلیک (CTR) را در نظر می‌گیرد.
  • رها کردن (%): درصد کاهش/افزایش در نقاط محو محتوا.
  • امتیاز عملکرد: این یک نمای کلی از عملکرد محتوای شما در 12 ماه گذشته است.

اما این همه ماجرا نیست!

وقتی روی یک صفحه کلیک می کنید یا گزارش را منتشر می کنید، اطلاعات دقیق SEO را برای URL دریافت می کنید. می توانید امتیاز عنوان، امتیاز TrueSEO، سرعت بارگذاری صفحه و گزارش پیوند را از Link Assistant مشاهده کنید.

علاوه بر این داده ها، شما همچنین یک نمای کلی از ابرداده های سئو صفحه، تغییر مسیرها و عملکرد سئو دریافت می کنید.

علاوه بر این، گزارش رتبه بندی محتوا دارای بخش عملکرد کلمه کلیدی است. این به شما تمام کلمات کلیدی را نشان می دهد که صفحه شما برای آنها رتبه بندی شده است، از جمله کلمات کلیدی که عملکرد خوبی دارند و آنهایی که در رتبه بندی سقوط می کنند.

همه این داده ها گزارش رتبه بندی محتوا را به ابزاری قدرتمند تبدیل می کند که اطلاعاتی را برای بهینه سازی محتوای خود و هدایت ترافیک بیشتر به سایت شما در اختیار شما قرار می دهد.

می‌توانید از ستون «امتیاز عملکرد» در گزارش رتبه‌بندی محتوا استفاده کنید تا به سرعت عملکرد محتوایتان را در نتایج جستجو در طول زمان ببینید.

شما می توانید روندها را در رتبه بندی جستجوی خود شناسایی کرده و عملکرد محتوا را کاهش دهید. محتوا ممکن است از نظر عملکرد دچار مشکل شود زیرا باید برای موتورهای جستجو بهینه شود یا احتمالاً با هدف جستجو مطابقت ندارد.

با شناسایی این گرایش‌ها، می‌توانید استراتژی محتوای خود را برای تمرکز بر موضوعاتی که احتمال بیشتری برای رتبه‌بندی در نتایج جستجو دارند، تنظیم و اصلاح کنید.

مانیتور پوسیدگی محتوا

پوسیدگی محتوا زمانی است که محتوا شروع به از دست دادن رتبه بندی در SERP می کند. محتوا ممکن است قدیمی، نامربوط یا بهتر از محتوای جدیدتر و بهتر باشد. این یک مشکل رایج برای همه وب سایت ها است که منجر به کاهش ترافیک و درآمد می شود. با این حال، می‌توانید تأثیر محتوای شکسته را با شناسایی سریع آن و به‌روزرسانی محتوای خود کاهش دهید.

و این دقیقاً همان چیزی است که گزارش رتبه بندی محتوا می تواند به شما کمک کند.

می‌توانید از آن برای نظارت بر پست‌های خود برای نشانه‌های پوسیدگی استفاده کنید، زیرا به راحتی می‌توانید ببینید که کدام پست در رتبه‌بندی جستجو کاهش می‌یابد. در نتیجه، می توانید به سرعت آنها را به روز کنید یا قبل از اینکه خیلی دیر شود، بهبود دهید.

به طور کلی، گزارش رتبه بندی محتوا یک ویژگی جدید قدرتمند است که می تواند به شما کمک کند سئوی خود را به سطح بعدی ارتقا دهید. با ارائه اطلاعات در مورد رتبه بندی محتوای خود، می توانید تصمیمات آگاهانه ای برای بهبود دید محتوای خود، افزایش رتبه بندی جستجو و مبارزه با پوسیدگی محتوا بگیرید. این یک ابزار ضروری برای هر کسی است که در مورد هدایت ترافیک به محتوای خود جدی است.

علاوه بر این به روز رسانی قابل توجه، ما چندین بهبود قابل توجه در بسیاری از ویژگی های مورد علاقه شما ایجاد کرده ایم. برای مثال، ما رابط کاربری خود را اصلاح کرده‌ایم و آن را شیک‌تر و روان‌تر کرده‌ایم. شما می توانید تمام تغییرات ما را در تغییرات کامل محصول ما مشاهده کنید.

منتظر چی هستی؟

سایت خود را به AIOSEO 4.3.6 به روز کنید تا قفل این ویژگی های جدید قدرتمند را باز کنید و محتوای خود را در SERP رتبه بندی کنید.

و اگر قبلاً از AIOSEO استفاده نمی‌کنید، حتماً همین امروز افزونه را نصب و فعال کنید.

اگر در مورد این ویژگی ها سؤالی دارید، لطفاً در زیر نظر دهید یا با تیم پشتیبانی مشتری ما تماس بگیرید. ما همیشه آماده کمک هستیم. تعهد ما برای تبدیل AIOSEO به آسان‌ترین و بهترین افزونه سئوی وردپرس، با ادامه پیروزی همراه با مشتریانمان قوی‌تر می‌شود.

ما از حمایت مداوم، بازخوردها و پیشنهادات شما بسیار سپاسگزاریم. لطفا آن پیشنهادات و درخواست های ویژگی را حفظ کنید!

امیدواریم از استفاده از این ویژگی های جدید سئو به همان اندازه که ما از ایجاد آنها لذت بردیم لذت ببرید.

-بنجامین روجاس (رئیس AIOSEO).