• خانه
  • وبلاگ
  • بهینه سازی محصولات ووکامرس-سئو کردن محصولات ووکامرس🔥

بهینه سازی محصولات ووکامرس-سئو کردن محصولات ووکامرس🔥

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

هدف سئو کمک به سایت ها در بدست آوردن امتیاز بالا در نتایج جستجو است. همانگونه که در عکس میبینید ترافیک ارگانیک وب سایت شما چندین برابر شده است و میتوانید مخاطبان زیادی را از طریق موتورهای جستجو بصورت ارگانیک بدست آورید. چگونه می توانید آنها را از وب سایت های دیگر به دست آورید؟ تولید محتوای الکترونیکی بصورت فیلم آموزشی یکی از مهارتهایی میباشد که هر مدرس ، معلم و استادی باید داشته باشد.شاید نوشتن روی تخته گچی یا نوشتن روی تخته وایت برد هنوز جذاب باشد.اما روش تدریس سنتی ، با وجود فراگیر شدن اینترنت و در دسترس بودن انواع محتوای آموزشی جذاب در فضای مجازی جایگاه خود را از دست خواهد داد و فراگیران شما انتظارات بالاتری از مدرسشان خواهند داشت. برای بررسی بکلینکهای هر سایتی (حتی سایتهایی که متعلق به شما نیست) میتوانید از ابزارهایی مانند Ahref Backlink Checker و یا Moz استفاده کنید. اگر پیشرفت نکنید و بخواهید به سبک قدیم تدریس کنید ، کلاسداری ، آموزش و انتقال مباحث آموزشی برایتان کار خسته کننده و طاقت فرسایی میشود.این مشکل شما نیست.بلکه فضای قدرتمند مجازی و نیروی پرتوان تکنولوژی و بخصوص تکنولوژی آموزشی است که مشخص میکند شما باید به کدام سمت و سو حرکت کنید.پس اگر خودتان را به ابزارهای نوین تدریس مسلح نکنید ، از سیستم آموزشی کنار گذاشته خواهید شد.همین الان تصمیم بگیرید تولید محتوای الکترونیکی ، آموزش مجازی و تدریس جذاب را در دستور کار خود قرار دهید.

وقتی قوانین و اصول تولید محتوای الکترونیکی و اصول ساخت فیلم آموزشی رو بدونید و با ابزارهاش آشنا باشید و ابزارهای درست رو در زمانِ درست استفاده کنید ، میتونید خیلی سریع ، به راحتی ساعتها محتوا تولید کنید .بدون اینکه خسته بشید.بدون اینکه محتوایی رو از کسی بگیرید یا بدون اینکه محتوایی رو دانلود کنید. معایب کلیدی : نیاز به دوربین خیلی با کیفیت دارد .نیاز به میکروفن و سیستم صدابرداری حرفه ای دارد.نیاز به نورپردازی حرفه ای دارد.نیاز به فیلمبردار دارد.اگر مدرس وسط کار مطلبی را فراموش کند کل مطالب یا بخش عمده ای از آموزشها مجدد باید ضبط شود.امکان استفاده از تصاویر و نوشتن روی تصاویر وجود ندارد.امکان استفاده از رنگهای جذاب وجود ندارد.امکان استفاده از زمینه های رنگی وجذاب برای تدریس وجود ندارد.بازم بگیم؟ معایب کلیدی : نیاز به دوربین خیلی با کیفیت دارد .نیاز به میکروفن و سیستم صدابرداری حرفه ای دارد.نیاز به نورپردازی حرفه ای دارد.نیاز به فیلمبردار دارد.اگر مدرس وسط کار مطلبی را فراموش کند کل مطالب یا بخش عمده ای از آموزشها مجدد باید ضبط شود. وب مستران در تکنیک های کلاه سفید به شدت به قوانین و راهنمایی های موتورهای جستجو (بلاخص گوگل) پایبند هستند و در آپدیت های گوگل و الگوریتم های آن احتمالا افت رتبه ای نمی بینند.

وب سایت شما اگر در موبایل و کامپیوتر به خوبی طراحی شده باشد و کاربر بتواند به راحتی به نیازی که دارد و با آن سایت شما را پیدا نموده است دست یابد هم میتواند مطالب وب سایت شما را به خوبی بخواند و هم می تواند صفحه شما را به خوبی برای دوستان و نزدیکان خود ارسال نماید. این امر جدا از آنکه به بالا بردن رتبه در گوگل کمک بسیاری میکند، میتواند روی افزایش رونق کاری شما و همینطور حفظ رتبه سایت تاثیر مثبت بگذارد. چرا مخاطبان از سایت شما یا از مطلبتان رد میشوند و در جایی دیگر به سراغ آن مطلب میگردند؟ نوشتن روی تصاویر مربوط به بخشهای مختلف بدن یا نوشتن روی تصاویر مربوط به گیاهان مختلف .وقتی استاد با قلم نوری اینکارو انجام میده و تدریسش فیلم تهیه میکنه جذابیت بسیار بالایی برای مخاطبش داره.بخصوص اگر صدای خود استاد هم روی فیلم باشه. چرا یک استاد یا مدرس به نرم افزار ساخت فیلم آموزشی نیاز دارد؟ در حالی که همه عناوین باید به نحوی انتخاب بشوند که جلب توجه مخاطب را بنمایند، عناوینی که در پست ها هستند باید در راستای تشویق مخاطب به مطالعه متن و محتوای پست یا مقاله است.

در زمان ساخت فیلم آموزشی مدرس نیاز دارد جداول معروف به جدول T ، بدهکار ، بستانکار و کلی اطلاعات رو دارد جداول خالی کنه تا دانش آموز یا دانشجو با این مباحث و بحثهای تئوری حسابی آشنا بشه و دانشش افزایش پیدا کنه که بتونه بعدن با نرم افزارهای حسابداری خوب کار کنه.بحثهای عملی رو همه خوب یاد میگیرن.کمبود دانش در بحثهای تئوری بخوبی مشهوده. آیا یک تیم یا فردی برای تصمیمگیری برای نشر محتوا وجود دارد؟ ابزارهایی وجود دارند که به طور انبوه و اتوماتیک برای یک وب سایت بک لینک تولید می کنند. مثلا می دانید که برای یک صفحه تعدادی لینک فالو ، درصد کمتری لینک های no follow ، لینک از تصاویر ، لینک متن با انکرتکست متنوع و مرتبط با موضوع صفحه ، لینک direct و تعدادی لینکهای redirect ، لینک از دامنه های با پسوند متفاوت مثل com و ir و خرید بک لینک مکمل همگی بصورت یک پکیج به رتبه سایت شما کمک خواهد کرد.