• خانه
  • وبلاگ
  • بهینه سازی سایت باید استراتژیک و اصولی باشد

بهینه سازی سایت باید استراتژیک و اصولی باشد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

منظور از سئو رایگان فعالیت هایست که شما به عنوان یک وبمستر قصد دارید بدون صرف هزینه، سئو و بهینه سازی سایت خود را به دست بگیرید. ۴ : از ورژن ۱۶ به بعد افزونه یواست همزمان باید نسخه پریمیوم و رایگان بر روی وردپرس شما نصب و فعال باشند, با نصب فایل زیپی که از راست چین خریداری کرده اید به صورت خودکار هر دو نسخه بر روی سایت شما نصب و فعال می شوند. میتوان با افتخار اعلام کرد یواست سئو بهترین افزونه سئو موجود در دنیاست. یکی از اهداف مهم در نویسندگی و تولید محتوا، ایجاد فرصتی برای ارتباط برقرار کردن با مخاطب است. حالا اگر این فرد یک مقاله جذاب برای وبلاگ شما بنویسد، یکی از پست های اینستاگرامتان را تولید کند یا اصلا در استوری در مورد شما حرف بزند، چه اتفاقی می افتد؟ صرف نظر از این مورد، اگر قصد دارید یک لیست بزرگ از سوالات مرتبط به مجموعهی کلمات کلیدی ایجاد کنید، بدون شک Answer The Public ابزار مورد نظر شماست.

ابزار QoS وظیفه ی کاهش پهنای باند مصرف شده توسط اپلیکیشن ها را بر عهده دارد به وسیله ی این ابزار می توانید برای نرم افزار ها و سرویس های خود اولویت بندی کنید و همین طور می توانید معین کنید در زمان های متفاوت روز چه برنامه هایی در اولویت قرار بگیرند. می توانید در شبکه های اجتماعی سایت هایی که تاثیر گذار هستند تبلیغات کنید. شما می توانید مشخص نمایید که این بازدید ها توسط چه پلتفرمی (موبایل یا کامپیوتر)، چه سیستم عاملی و چه مرورگری انجام شود. قبل از شروع آموزش، جهت یادآوری مفاهیم سئو میتوانید مقاله سئو چیست را از همین سایت مطالعه نمایید. در این بخش آموزش کامل لینک سازی داخلی را شروع میکنیم. این متن پیوند به کاربران و گوگل کمک میکند بفهمند که این لینک درباره دوره آموزش سئو است. در واقع، راهنمای سئو گوگل (Google seo starter guide) توصیه میکند از کلمات کلیدی در متنهای پیوند استفاده کنید. گوگل میگوید نگران استفاده از متنهای پیوند با کلمات دقیقا عین عنوان لینک در لینکسازی داخلی نباشید، آسیب نخواهید دید!

همانطور که گفته شد اگر همه متنهای پیوند دقیقا یکسان باشند کمی مشکوک و شبیه اسپم به نظر خواهد آمد. کلمات کلیدی طولانی به فینگلیش (لانگ تیل کیورد) معمولا به عباراتی گفته میشود که به جای در نظر گرفتن یک مفهوم کلی، دقیقا به نیاز کاربر اشاره دارند. گاهی اوقات از طریق همین یک کلمه یا عبارت به صفحه دیگر هدایت میشویم، حتماً میدانید که بهتر است زیر این کلمه خط کشیده شود و از نظر رنگ با سایر عبارات متفاوت باشد که این امر سبب میشود تا کاربر از وجود لینک در این عبارت باخبر شود. بهترین راهکار: چند کلمه کلیدی که میخواهید صفحه مقصد برای آنها رتبه بگیرد را آماده کنید و به صورت متناوب از آنها استفاده کیند. قبل از اینکه شروع به لینک سازی کنید باید حتما استراتژی درست و نقشه راه را بدانید، نه اینکه هر چند وقت یکبار مسیر خود را عوض کنید. ابتدای مقاله شما اهمیت خیلی زیادی دارد و باید بتوانید شروع خوبی داشته باشید. اما این فقط شروع کار است. رسانه های اجتماعی می توانند منبع خوبی از ترافیک باشند، اما باید پاسخگوی نیاز روزانه شما باشند. متن لینکهای موجود بررسی و در صورت نیاز اصلاح میشود تا تا نسبتهای مناسبی از انواع انکر تکستها را داشته باشید.

لینکهای داخلی لینکهایی هستند که به صفحات همدامنه با خودشان اشاره دارند. این لینکهای داخلی به اندازه لینکهایی که از سایر سایتها به سایت شما اشاره دارند قدرتمند نیستند. یا در برخی از جاهای دیگر سایت آموزش قدم به قدم سئو و… سئو کاران یا متخصصین سئو سایت بیشتر از 205 فاکتور بر اساس آزمون و خطا یا تجربه به دست آورده اند، که بر نتایج جست و جو در گوگل تاثیر گذار هستند. لینک سازی داخلی یعنی از متنی داخل سایت به یک بخش دیگر در همان سایت لینک بدهیم. تولید محتوا و سئو آن : حال نوبت به تولید محتوا می­رسد که باید با یک تیر دو نشان بزنید، یعنی محتوای تولید شده شما هم باید کاربر پسند باشد و هم گوگل پسند، پس سریعتر دست به کار شوید. برای ثبت نام یک حساب جدید ثبت نام کنید، اگر قبلاً ثبت نام کرده اید، وارد حساب خود شوید. به طور مثال: بارها مشاهده شده که وب سایتی برای کلمات کلیدی “سئو” و “بهینه سازی موتور جستجو” به دو صفحه متفاوت لینک سازی داخلی را انجام داده.