بهترین وب سایت های شرکت حقوقی

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
بهترین وب سایت های شرکت حقوقی


تصویر کوچک ویدیوی YouTube

هر شهر در جهان دارای وکلا و شرکت های حقوقی است که آماده وکالت از موکلان خود در دادگاه هستند. حوزه عمل تقریباً نامحدود است، اما آنچه ما پیدا کردیم کمبود وب سایت های مؤسسه حقوقی با کیفیت است که نه تنها ظاهر خوبی دارند، بلکه در همه سیستم عامل ها و دستگاه ها عملکرد خوبی دارند.

ده سایت برتر موسسه حقوقی

چه چیزی این وب سایت های شرکت های حقوقی را بهترین می کند؟ ما برخی از مهم‌ترین ویژگی‌هایی را فهرست کرده‌ایم که فکر می‌کنیم وب‌سایت‌های حقوقی باید برای غلبه بر رقبای خود داشته باشند.

در اینجا بهترین وب سایت های شرکت حقوقی وجود دارد:

بهترین وب سایت های شرکت حقوقی

بهترین وب سایت های شرکت حقوقی

بهترین وب سایت های شرکت حقوقی

بهترین وب سایت های شرکت حقوقی

ده سایت برتر موسسه حقوقی |  ده سایت برتر موسسه حقوقی |  تو دیجیتال

ده سایت برتر موسسه حقوقی |  ده سایت برتر موسسه حقوقی |  تو دیجیتال

بهترین وب سایت های شرکت حقوقی

بهترین وب سایت های شرکت حقوقی

بهترین وب سایت های شرکت حقوقی

ده سایت برتر موسسه حقوقی |  ده سایت برتر موسسه حقوقی |  تو دیجیتال

بهترین وب سایت های شرکت حقوقی

ده سایت برتر موسسه حقوقی |  ده سایت برتر موسسه حقوقی |  تو دیجیتال

بهترین وب سایت های شرکت حقوقی

برترین وب سایت های موسسه حقوقی |  تو دیجیتال

بهترین وب سایت های شرکت حقوقی

ده سایت برتر موسسه حقوقی |  تو دیجیتال

ویژگی هایی که به اعتقاد من برای طراحی وب سایت شرکت حقوقی مؤثر است به شرح زیر است:

از لحاظ بصری جذاب

حتی اگر یک وب سایت محتوای با کیفیتی داشته باشد، کافی نیست. اگر وب سایت یک شرکت حقوقی به خوبی طراحی نشده باشد، مشتریان بالقوه آن را نمی خوانند. جذابیت بصری یک سایت اولین چیزی است که تعیین می کند آیا ما در محتوای آن عمیق تر کاوش کنیم و در نهایت یک شرکت را بر دیگری برای کمک به حل مشکل حقوقی آنها انتخاب کنیم.

آسان برای پیمایش

خود قانون می تواند برای بیشتر افراد پیچیده و گیج کننده باشد. به همین دلیل است که ما وکلای خوبی را استخدام می کنیم تا به ما در درک این پیچیدگی ها کمک کنند. با این حال، زمانی که صحبت از طراحی خوب وب سایت می شود، فکر زیادی به نحوه سازماندهی محتوای سایت می پردازد تا کاربران بتوانند محتوای مورد نظر خود را به راحتی پیدا کنند و مهم ترین موضوعات را در بر گیرند. همانطور که یک وکیل خوب پرونده شما را سازماندهی می کند و ارتباط برقرار می کند، وب سایت یک شرکت حقوقی خوب نیز باید سازماندهی شده باشد و اطلاعات مهم را به شما منتقل کند.

محتوای با کیفیت

یک وب سایت آسان برای استفاده کافی نیست. محتوای با کیفیت باید خواننده را درگیر کند و با آن ارتباط برقرار کند. نقاط گلوله باید کوتاه باشند و با خواننده همخوانی داشته باشند.

طراحی تطبیقی

در عصر کنونی تکنولوژی و سرعت اینترنت برای هر چیزی که مربوط به کابل، تلفن همراه یا وای فای است افزایش یافته است، مهمتر از همیشه این است که یک وب سایت شرکت حقوقی با کیفیت، پاسخگوی تلفن همراه باشد. احتمالاً قبلاً این عبارت را شنیده اید، اما در واقع تمام معنای آن این است که یک وب سایت ظاهر خود را بر اساس دستگاه یا مرورگری که در آن مشاهده می شود تغییر می دهد. سایتی که در مرورگر دسکتاپ یک طرفه به نظر می رسد باید در تبلت یا دستگاه تلفن همراه کاملاً متفاوت به نظر برسد.

توصیفات مشتری

افرادی که به دنبال مشاوره حقوقی هستند نباید تحت تأثیر آنچه یک تیم از وکلا در محتوای وب سایت خود فرموله کرده اند، قرار بگیرند. یک وب سایت شرکت حقوقی خوب احتمالاً باید دارای مشتریان واقعی باشد که در مورد اینکه چرا آن موسسه حقوقی را انتخاب کرده اند و چگونه در مورد خاص آنها به آنها کمک کرده است صحبت کنند. مردم در هنگام تصمیم گیری با افراد دیگر ارتباط برقرار می کنند و تصمیمات قانونی نیز تفاوتی ندارند.

ویترین وکیل

مردم همچنین با افرادی که بیشتر درباره آنها می شناسند ارتباط بهتری برقرار می کنند. یک بیوگرافی خوب نوشته شده از هر وکیل با اطلاعاتی در مورد تخصص های پرونده آنها کمک زیادی به جلب مشتریان جدید خواهد کرد.

زمینه های تمرین را برجسته کنید

صفحات کاملاً تعریف شده حاوی اطلاعات دقیق در مورد نوع خاصی از مواردی که شرکت در آنها تخصص دارد برای مشتریان جدید اجباری است. این صفحات ممکن است حاوی جزئیات مربوط به هر یک از این حوزه های عملی، همراه با هر گونه اطلاعاتی باشد که ممکن است برای شخصی که سعی در انتخاب وکیل دارد مفید باشد.

نظرات شخص ثالث

باز هم، با گزینه‌های بسیار زیادی برای مشاوره، مشتریان بالقوه دوست دارند نظرات بی‌طرفانه درباره وکلا را از منابع بررسی شخص ثالث بشنوند. آنها به وکلا اعتبار می بخشند و برای موکلان در تعیین مشروعیت و شهرت هنگام انتخاب شخصی برای وکالت در دادگاه ارزشمند هستند.

سئوی محلی

اگر تمام معیارهای بالا رعایت شود و مشتری بالقوه در گوگل جستجو کند اما سایت نمایش داده نشود، شبیه ضرب المثل قدیمی است که “اگر درختی در جنگل بیفتد و کسی صدایش را نشنود، آیا باعث می شود که یک درخت در جنگل بیفتد. یک وب سایت می تواند بهترین سایتی باشد که تا به حال ایجاد شده است، اما اگر بهینه سازی موتور جستجو (SEO) به درستی انجام نشود یا به درستی انجام نشود، هیچ کس نمی تواند آن سایت را در یک جستجو پیدا کند. درباره SEO بیشتر بدانید. برای شرکت های حقوقی، وکلا و وکلا.

سیستم مدیریت محتوا (CMS) با کاربری آسان

درست مانند بسیاری از وکلا و شرکت های حقوقی، پلتفرم های زیادی وجود دارد که می توان برای آنها وب سایت ایجاد کرد. یک وب سایت خوب باید به طور منظم به روز شود، و مگر اینکه تیمی از افراد اختصاص داده شده به حفظ سایت خود داشته باشید، مهم است که سایتی داشته باشید که به راحتی به روز شود و به راحتی محتوا را به طور منظم به آن اضافه کنید. من شخصاً می‌توانم به یک وب‌سایت برش کوکی‌ها بگویم که یک مایل دورتر است. آنها معمولاً کسانی هستند که در تلویزیون می بینید و ادعا می کنند که می توانند در یک چشم به هم زدن یک وب سایت راه اندازی کنند.

من کاملاً معتقدم که بستر وردپرس بهترین بستر برای این نوع وب سایت ها است. اکثر مردم نباید قسمت های کد پیچیده یک سایت را لمس کنند، اما این زیبایی یک سایت وردپرسی است. پیچیدگی‌های آن وجود دارد، اما برای افرادی که آن‌ها را درک نمی‌کنند، برای راه‌اندازی یک وب‌سایت عالی، نیازی به نگرانی در مورد آنها ندارند. وردپرس برای همه ساخته شده است. ایجاد و ویرایش محتوا در پلتفرم وردپرس بسیار آسان است و هنگامی که یک سایت ساخته شد، زمان زیادی طول نمی کشد تا اکثر افراد بتوانند محتوای خود را در سایت حفظ کنند.

ریچارد هوروات بنیانگذار TheeDigital، یک آژانس طراحی وب و بازاریابی دیجیتال مستقر در رالی است. او به تیم خود و نتایجی که به مشتریان خود ارائه می دهند افتخار می کند.