• خانه
  • وبلاگ
  • بهترین سایت ها برای خرید بک لینک کدامند ؟

بهترین سایت ها برای خرید بک لینک کدامند ؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

و این یکی از مزایای سئو کلاه سفید است. با گذشت سالها لینکسازی هنوز هم یکی از تاکتیکهای مهم جهت بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو (SEO) میباشد. در نظر داشته باشید که معیار پیج رنک گوگل بر این اساس تعریف میشود که لینکهای صفحات اینترنتی به یکدیگر امتیاز یکسانی ندارند و هر صفحهای که پیچ رنک بالاتری داشته باشد امتیاز بیشتری خواهد داشت و این امتیاز را به صفحاتی که به آنها لینک داده است منتقل میکند (بدون آنکه از امتیاز خود کاسته شود) به همین جهت برای یک سایت اینترنتی بسیار مهم است که از وب سایتهایی لینک ورودی دریافت کند که امتیاز بالاتری دارند. شنیدهاید که میگویند «دوستان خود را در نزدیکی خود نگه دارید و دشمنان را نزدیک تر»؟ چگونه رتبه سایت خود در گوگل را دنبال کنیم؟ یکی از دلایلی که باعث شده سایت الکسا اهمیت زیادی پیدا کند، ارائه اطلاعات بروز و جهانی از وضعیت بازدید سایتها و رتبه بندی جهانی و کشوری سایتهای اینترنتی است، این موضوع باعث میشود که شما بتوانید به راحتی وضعیت سایت خود را با سایر سایتها مقایسه نموده و نهایتا حتی اگر تصمیم دارید که در وب سایت خاصی تبلیغ کنید، از طریق سایت الکسا متوجه شوید که آیا این تبلیغ برای شما بازدهی لازم را دارد یا خیر.

امتیاز صفحه گوگل یا Page Rank بر اساس لینکهای با کیفیت که به یک صفحه اینترنتی داده میشود محاسبه میشود، اما فاکتورهای زیاد دیگری نیز هستند که نهایتا در رتبه بندی سایت در گوگل موثر هستند. اما چگونه میتوان از رتبه سایت خود در وب آگاه شد؟ اخبار از موضوعات جذاب است که مخاطبان خاص خود را دارد. همچنین لینکهای سمت چپ صفحه، موضوعات مرتبط با این مقاله را پیشنهاد میکنند. ما در این مقاله برای شما توضیح خواهیم داد که رتبه سایت بر چه اساس محاسبه میشود و معیارهای مختلف برای رتبه بندی صفحات اینترنتی کدام هستند و همچنین رنکینگ سایت های مختلف را بررسی خواهیم کرد. در نظر داشته باشید که برای بهبود رتبه سایت در گوگل و بهبود رتبه سایت در الکسا روشهای مختلفی وجود دارد که شامل روش های صحیح و اصولی و روش های فریب آمیز و متقلبانه میشوند. روشهای اصولی برای بهبود بازدید سایت و نهایتا امتیازی که سایت بدست میآورد، اهمیت دادن به تولید محتوای مفید برای کاربر و ایجاد تجربه کاربری مناسب بر روی سایت است.

هر قدر سایتی امتیاز بالاتری داشته باشد، در هنگام نمایش نتایج search، در خط بالاتری قرار میگیرد و این به معنای ورود بیننده بیشتر از سایتهای جستجوگر است. گوگل امتیازی را بین 0 تا 10 به سایتها و صفحات داخلی آنها میدهد که هر قدر این امتیاز بالاتر باشد نشان از مهم بودن سایت دارد. محتوای شخصی شده به شما امکان میدهد محصولات یا اطلاعات نشان داده شده به کاربران را بر اساس داده های شخصی هدف قرار دهید. با استفاده از این نرم افزار میتوانید تغییرات رنکینگ سایت خود را متوجه شوید و وضعیت خود را بهبود دهید. این سایت در ۳۱ دسامبر ۲۰۱۶ تعطیل شد و بعد از ۱۵ سال فعالیت به کار خود پایان داد. سایتهای دیگری نیز هستند که امکان مقایسه وضعیت بازدید سایت های اینترنتی را در اختیار ما قرار میدهند، مانند سایت سیمیلار وب که دسترسی کاربران ایرانی را به سایت خود بسته است. اگر شما یک متخصص سئو هستید میتوانید با ایجاد چنین لینکهایی که به آنها بکلینک گفته میشود، علاوه بر افزایش ترافیک سایت، اعتبار سایت خود را نیز افزایش دهید.

اکنون در این قسمت از مقاله میخواهیم یک چک لیست را برای بهبود سئو فنی در نظر بگیریم تا شما با رعایت این نکات بتوانید سایت خود را از نظر سئو فنی بهبود دهید تا مشکلی در این قضیه نداشته باشید. هر متخصص سئو ممکن است به دلیل تلاش مداوم خود برای دیدن نتیجه، هر از گاهی احساس ضعف کند. گوگل طی اطلاعیهای اعلام کرد که به دلیل سوء استفاده بعضی وب مسترها از پیج رنک و استفاده از آن به عنوان معیاری برای ارزش گذاری سایت و فروش بک لینک به سایرین، دیگر پیج رنک را به صورت عمومی نمایش نمیدهد و فقط از آن به عنوان یک مقدار سنجش برای الگوریتمهای خودش استفاده میکند و وب مسترها امروزه از اتوریتی autorithy به عنوان معیار سنجش اعتبار سایت استفاده میکنند که یک مقدار عددی بین 0 تا 100 است و هرچه این عدد به 100 نزدیکتر باشد، اعتبار و قدرت سایت بالاتر است. این معیار توسط شرکت MOZ ایجاد شده و با سنجش مجموعهای از عوامل مختلف در مورد یک سایت سنجیده میشود. مدارات ماهواره ای بهصورت پراکنده در مناطق مختلف جهان برگزار می شوند.