بهترین روش های بهبود رتبه سایت در گوگل

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

2- قیمت خدمات سئو چقدر است؟ امروزه میتوان گفت سئو یک هنر است و متخصص سئو یک هنرمند ! هرچه پیج اتوریتی یک سایت بیشتر باشد، بک لینگ حاصله از آن ارزش بیشتری خواهد داشت. بک لینکها به سه روش اصلی بدست می آیند. هدف از لینک سازی تولید ریپورتاژی مناسب با سلیقه کارفرما و انتشار آن در سایت میباشد و توانایی خرید لینک های با ارزش ،جلوگیری از بک لینک های مخرب و حذف پیوند های بد ، لینک سازی دستی و فعالیت در شبکه های اجتماعی ،بررسی وضعیت سایت و آنالیز رقبا . ولی سئو به همین جا ختم نمیشود عبارت SEO مخفف سه کلمه Search Engine Optimization است که به معنی بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو است. علاوه براین موتورهای جستجو همان چیزی را در اختیار کاربران قرار میدهند که آنها بدنبالش هستند، به همین دلیل در مقایسه با تبلیغات اینترنتی مشتریان اعتماد بیشتری به سایت شما خواهند داشت و این امر نشان میدهد که ارزش سئو چیست و چرا باید به آن توجه کرد. کتاب های اینترنتی بسیاری هستند که مفاهیم اولیه و عمومی سئو را به شما آموزش میدهند. اکثر کاربران اینترنتی صفحات مورد نظر خود را از موتور های جستجو اصلی پیدا میکنند ، اگر ساختار سایت و مطلب شما مناسب با جستجو مخاطبان در گوگل باشد گوگل آن را برای مخاطب نمایش میدهد و هر چه بازدید از سایت شما بیشتر باشد درنتیجه رتبه بالاتری در گوگل به دست می آورید که موجب آن میشود که سایت شما همیشه در اولین صفحه جستجو دیده شود که با استفاده از خدمات سئو میتوانید این نتایج را به دست آوردید .

به احتمال زیاد باعث کاهش رتبه الکسای سایت شما می شود. شما قطعا می دانید که دوره Spam Link Building مدت هاست که گذشته است. مایک برنز کارگردان فیلم سینمایی جدید نجات از مرگ، با استفاده از همین تجربه ویلیس، فیلمی به نام خروج از مرگ را ساخته است. پس از انجام مشاوره سئو و سپردن سئو سایت خود به ما، تیم ما طرحی سایت شما را Seo Friendly خواهند کرد و با طراحی مدرن و کاربر پسند ما، بیشترین تأثیر را در کوتاه ترین زمان بگیرید. تجربه رقابت در بازار ایران در تیم راتین به 13 سال پیش باز می گردد و ما در رقابت های موتور جستجو در ایران حضور داشته ایم و نتیجه این حضور افزایش فروش و ایجاد هزاران سرنخ فروش برای دوستان ما بوده است. ما اصول کار خود را بر پایه محتوای ارزشمند و لینک بیلدینگ قدرتمند قرار داده ایم. تا سال 2021 چه کرده ایم ؟ کمپانی تور یکی از آگهی خود را با کمپانی تجارت الکترونیک کوپن اجرا کرده بوده است، ولی وب سایت Groupon به تبلیغ در گوگل ادامه داده بوده است. یکی از روش های معمول در سئوی کلاه سیاه ساخت صفحات مرتبط و یا غیرمرتبطی است که با محتوای بسیار ضعیف که گاهی بدون طراحی ، تایپوگرافی و تصاویر مربوطه ساخته می شوند.

یکی از این ابزارها keyword planner است. پس از مطالعه کتاب شما آشنایی اولیه با مفاهیم را کسب میکنید ولی برای استفاده از آنها بهتر است که برای هرکدام وقت بیشتری گذاشته و مقالات تخصصی یا ویدئوهای آموزشی مرتبط با آن موضوع را بررسی کنید. در نتیجه پیشنهاد میشود ابتدا طی جلسات حضوری آموزش های اولیه در زمینه کاری هر تیم به آن ها ارائه شود و پس از آن دستورات اجرایی برای آنها ارسال گردد. در صورت توافق و عقد قرارداد کار تیم سئو اسمارت آغاز می شود و این کار با آنالیز دقیق صفحات سایت شما از نظر کد نویسی ، محتوا ، لینک ها و بسیاری گزینه های دیگر ادامه پیدا می کند و در صورت نیاز کدهای قالب شما را بهینه و سرعت لود سایت شما را بالاتر می برند، سپس به سراغ محتوا رفته و آنها را نیز به نسبت کلمات کلیدی مهم شما بهینه می نمایند، بعد از آن لینک های خارجی ، داخلی ، وبلاگ سازی و شبکه های اجتماعی و بسیاری موارد دیگر انجام می شود و با در کنار هم قرار گرفتن این موارد است که سایت شما در کلمه مورد نظر به رتبه ای خوب و ایده آل خواهد رسید و این تنها هدف سئو اسمارت می باشد.

با توجه به اینکه درخواست های مشاور توسط تیم های محتوایی و فنی خود مجموعه پیاده سازی می شوند باید نظارت مستمر و تعامل میان آن ها برقرار شود . اینها مواردی است که در مجامع بهینه سازی دنیا گارانتی می شود. فرآیند سئو یک چرخه ای است از فعالیت هایی مانند تولید محتوا ، سئوی خارج از سایت ، سئوی داخلی ، تحلیل و بهینه سازی مجدد میباشد . علاوه براین زمان حضور کاربران در یک سایت تا جستجوی دوباره در گوگل اهمیت ویژه ای خواهد داشت. مشتریان در سایت الوکانتنت میتوانند با آزادی عمل تمام، خدمات مورد نظر خود اعم از تیزر ویدئویی، خدمات اینستاگرام، عکاسی محصول، موشن گرافی، اینفوگرافیک، پادکست، تدوین و صداگذاری و تولید محتوای متنی را انتخاب کرده و با توجه به نیاز، خواست و سلیقه خود آنها را سفارش دهند. در این روش صفحاتی از سایت های معتبر که جایگاه مناسبی در نتایج گوگل کسب کرده اند شناسایی شده و در قبال پرداخت پول به صفحه ای با همان موضوع در سایت شما ریدایرکت میشوند. کاربری به سایت مراجعه کرده و با دسته بندی مبل های راحتی، کلاسیک، سرویس خواب و غیره مواجه میشود. ، میتوان به صفحه مربوطه در مستندات رسمی پروژه آموزش جنگو مراجعه کرد.