بهترین افزونه های بهینه سازی تصویر وردپرس [2022 Edition]

بهترین افزونه های بهینه سازی تصویر وردپرس [2022 Edition]


به دنبال بهترین افزونه های بهینه سازی تصویر وردپرس هستید؟

تصاویر یک عنصر مهم در ایجاد پست های وبلاگ جذاب هستند. آنها همچنین به شما کمک می کنند تا پیام شما را بسیار راحت تر منتقل کنید. متأسفانه، اگر تصاویر به درستی مدیریت نشود، می‌تواند منجر به کندی بارگذاری صفحه و سئوی ضعیف شود.

در این مقاله، لیستی از بهترین افزونه‌های بهینه‌سازی تصویر وردپرس را که باید برای وب‌سایت خود در نظر بگیرید، به صورت تخصصی به شما نشان می‌دهیم.

بهینه سازی تصویر چیست؟

بهینه سازی تصویر عمل تغییر تصاویری است که در محتوای خود استفاده می کنید به طوری که آنها سریع بارگذاری شوند، خوب به نظر برسند و فضای کمتری را در سرورهای شما اشغال کنند. این همچنین شامل سئوی بیشتر تصاویر شما می شود.

اهمیت بهینه سازی تصویر در وردپرس

چرا باید زمان و منابع را در بهینه سازی تصویر سرمایه گذاری کنید؟

دلایل متعددی برای این امر وجود دارد. با این حال، در اینجا برخی از معروف ترین آنها وجود دارد:

  • این به بهبود تجربه شما در صفحه کمک می کند: تجربه صفحه یک سیگنال رتبه بندی مهم است که گوگل بر اساس تجربه کاربری (UX) صفحه شما از آن استفاده می کند.
  • دید شما را در SERP ها افزایش می دهد: تصاویر بهینه شده در جستجوی تصویر بیشتر قابل کشف هستند و به نمایش بیشتر محتوای شما کمک می کنند.
  • نرخ تبدیل را افزایش می دهد: صفحات با تصاویر بهینه‌شده سریع‌تر بارگیری می‌شوند و در نتیجه زمان ماندگاری بیشتر و در نهایت نرخ تبدیل بیشتر می‌شود.
  • منابع سرور را ذخیره می کند: تصاویر بهینه شده فضای کمتری از سرور را اشغال می کنند، بنابراین به منابع سرور کمتری نیاز دارند.

با توجه به اهمیت زیاد بهینه سازی تصویر، باید روی بهترین افزونه های بهینه سازی تصویر وردپرس سرمایه گذاری کنید. آنها به شما کمک می کنند محتوایی ایجاد کنید که از بهترین شیوه های SEO پیروی می کند.

بهترین افزونه‌های بهینه‌سازی تصویر وردپرس: به‌صورت تخصصی

انتخاب افزونه بهینه سازی تصویر مناسب برای سایت وردپرسی شما با توجه به گزینه های فراوان موجود می تواند دشوار باشد. به همین دلیل است که ما کار سخت را کنار گذاشته و لیستی از انتخاب های متخصص خود را تهیه کرده ایم.

پس بیایید به داخل بپریم.

1. EWWW: بهترین مبدل وب

اگر می خواهید تصاویر منتشر شده و جدید را به WebP تبدیل کنید، EWWW بهترین افزونه بهینه سازی تصویر وردپرس برای آن است. WebP فرمت فایلی است که ثابت شده است برای بهبود سرعت بارگذاری صفحه بهترین است. بنابراین اگر صفحات شما به دلیل تصاویر بهینه نشده عقب افتاده اند، این یکی از افزونه ها است که باید در نظر بگیرید، به خصوص که دارای ویژگی بهینه سازی تصویر انبوه است.

EWWW نه تنها تصاویر را به فرمت WebP تبدیل می کند، بلکه انواع فشرده سازی تصویر را نیز مدیریت می کند و می تواند در هر فرمت فایل تصویری استفاده شود. همچنین با بارگذاری تنبل، مقیاس خودکار و موارد دیگر همراه است.

قیمت گذاری: برنامه های پولی از 70 دلار در سال شروع می شود.

2. All in One SEO (AIOSEO): بهترین افزونه SEO All in One

AIOSEO یک افزونه قدرتمند سئو وردپرس است که بیش از 100 میلیون دانلود دارد. بیش از 3 میلیون صاحب وب سایت با تجربه به آن اعتماد دارند تا به آنها کمک کند رتبه بندی جستجوی خود را بهبود بخشند و ترافیک بیشتری را به سایت های خود هدایت کنند. AIOSEO دارای ویژگی ها و ماژول های زیادی است که به شما کمک می کند تا وب سایت خود را برای سئو بهینه کنید.

یکی از قدرتمندترین ویژگی های آن، ماژول SEO Image است.

ویژگی Image SEO به منظور کمک به رتبه بهتر در جستجوی تصویر طراحی شده است. این اجازه می دهد تا به راحتی عناوین تصاویر، تگ های alt، زیرنویس ها، توضیحات و نام فایل های خود را بهینه کنید.

این افزونه همچنین اعمال تنظیمات سئوی تصویر را در سراسر سایت آسان می کند یا به سادگی صفحات و پست ها را برای پیاده سازی آنها انتخاب می کند. همچنین می‌توانید عباراتی را برای حذف از فراداده تصویر خود انتخاب کنید. این به خلاص شدن از شر کلمات توقف غیر ضروری کمک می کند.

ماژول SEO Image AIOSEO به شما کمک می کند تا متادیتای تصویر را بهینه کنید. این به نوبه خود باعث می‌شود موتورهای جستجو درک کنند که تصاویر شما در مورد چیست، بنابراین فهرست‌بندی صحیح محتوای شما را برای آنها آسان‌تر می‌کند. همچنین رتبه بالاتر را برای جستجوی تصویر برای شما آسان تر می کند، منطقه ای محبوب اما کم استفاده از SEO.

قیمت گذاری: طرح رایگان در دسترس است. برنامه های پولی از 49.60 دلار در سال برای یک مجوز سایت شروع می شود.

3. Optimole: بهترین افزونه فشرده سازی تصویر و بارگذاری تنبل

Optimole افزونه دیگری است که در بین بهترین افزونه های بهینه سازی تصویر وردپرس در رتبه بالایی قرار دارد. این یک افزونه فشرده سازی تصویر قدرتمند است که گزینه های فشرده سازی مختلفی را ارائه می دهد. علاوه بر فشرده سازی تصویر، Optimole همچنین دارای قابلیت بارگذاری تاخیری پیشرو در صنعت است. این 2 ویژگی قدرتمند تضمین می کند که تصاویر شما زمان بارگذاری صفحه شما را کاهش نمی دهند.

یکی دیگر از ویژگی‌هایی که Optimole را از سایر پلاگین‌های فشرده‌سازی تصویر متمایز می‌کند این است که می‌تواند تصاویر شبکیه را ارائه کند که معمولاً تعداد پیکسل‌های آن دو برابر در فضایی مشابه با صفحه‌نمایش‌های سنتی است.

قیمت گذاری: برنامه های پولی از 19.08 دلار در ماه شروع می شود و حداکثر 25000 بازدید کننده در ماه پشتیبانی می کند.

4. Smash Ballon: بهترین افزونه سئوی تصاویر رسانه های اجتماعی

Smash Balloon یکی دیگر از افزونه های قدرتمند وردپرس است که اگر از تصاویر زیادی در وب سایت خود استفاده می کنید، باید به آن توجه کنید.

در حالی که عملکرد اصلی این افزونه یک افزونه فید اجتماعی است، اما برخی از ویژگی‌های قدرتمند سئوی تصویر نیز دارد. به عنوان مثال، Smash Ballon اندازه تصاویر شما را به ابعاد صحیح تغییر می دهد و اندازه فایل تصویر را برای بارگذاری سریعتر و به اشتراک گذاری آسان اجتماعی کاهش می دهد. این افزونه همچنین دارای یک سیستم کش هوشمند است که به بهبود سرعت بارگذاری تصویر کمک می کند.

قیمت گذاری: از 49 دلار / پلت فرم رسانه های اجتماعی / سال شروع می شود. از طرف دیگر، می توانید بسته دسترسی کامل را با 209.30 دلار در سال دریافت کنید.

5. Imsanity: بهترین افزونه تغییر اندازه تصویر

اگر به یک افزونه بهینه سازی تصویر وردپرس نیاز دارید که بیشتر بر روی تغییر اندازه تمرکز دارد تا فشرده سازی، پس Imsanity آن است. این افزونه به شما امکان می دهد ابعاد تصویر بهینه سایت خود و سطح کیفی مورد نیاز را مشخص کنید.

یکی از مزایای ایمدسانیتی این است که به راحتی می تواند تغییر سایز انبوه را انجام دهد. این آن را به گزینه ای عالی برای سایت های پر محتوا تبدیل می کند.

قیمت گذاری: رایگان.

6. آپلود نامحدود: بهترین افزونه ذخیره سازی و CDN

Infinite Uploads یک افزونه ذخیره سازی تصویر و CDN فوق العاده برای وردپرس است. یکی از بزرگترین معایب تصاویر این است که فضای ذخیره سازی زیادی را اشغال می کنند، بنابراین پهنای باند مورد نیاز سرور شما را افزایش می دهد. این همچنین منجر به وب سایت های کندتر و راه حل های میزبانی گران تر می شود.

Infinite Uploads با انتقال فهرست آپلودهای شما به فضای ذخیره سازی ابری و ارائه آنها از یک CDN فوق العاده سریع، همه این مشکلات را حل می کند.

قیمت گذاری: برنامه های پولی از 192 دلار در سال شروع می شود.

بهترین افزونه بهینه سازی تصویر وردپرس: انتخاب های برتر ما

اگر به دنبال بهترین افزونه بهینه سازی تصویر وردپرس هستید، EWWW بهترین گزینه است. اکثر عملکردهای بهینه سازی تصویر را به خوبی انجام می دهد و قیمت مناسبی دارد.

ما همچنین AIOSEO را توصیه می کنیم زیرا استفاده از آن بسیار آسان است و دارای مجموعه ای از ویژگی های قوی است که برای کمک به رتبه بندی تصاویر و سایر فرمت های محتوای شما بسیار آسان تر است.

با این حال، اگر بودجه زیادی ندارید و به دنبال بهترین افزونه رایگان بهینه سازی تصویر وردپرس هستید، Imsanity را به شدت توصیه می کنیم.

امیدواریم این مقاله به شما در انتخاب افزونه بهینه سازی تصویر وردپرس مناسب برای سایتتان کمک کرده باشد. هنگامی که بهینه سازی تصاویر خود را تمام کردید، ممکن است بخواهید آموزش ما در مورد نحوه تغییر مسیر یک صفحه یا پست در وردپرس را نیز ببینید. یا شاید مقاله ما در مورد چگونگی افزایش CTR پست وبلاگ خود را مفیدتر بیابید.

اگر این مقاله برای شما مفید بود، لطفا در کانال یوتیوب ما مشترک شوید. در آنجا آموزش های مفید بیشتری خواهید یافت. شما نیز می توانید ما را دنبال کنید توییترلینکدین یا فیسبوک برای به روز ماندن.