منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • بهترین ابزارهای تولید محتوا در اینستاگرام – الفبان

بهترین ابزارهای تولید محتوا در اینستاگرام – الفبان

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

البته که محتوا باید به صورت استاندارد و اصولی نگارش شود و اهمیت ویژهای در سئوی سایت ما دارد، اما در عین حال ما نباید از سئو تکنیکال و ساختار سایت هم غافل شویم. شما با استفاده از وب سایتتان باید بتوانید مشتریان بالقوه را به کسب و کار خود جذب کنید و ترافیک بیشتر و فروش بیشتری را به دست آورید. اینکه وبسایتی بتواند ترافیک بیشتری را جذب کند اهمیت بسیار زیادی برای آن دارد. مثلا ما با به کار گیری متن های مناسب جدا از این که مخاطبان خاص خود را جذب میکنیم با رعایت برخی نکته های سئو و موارد دیگر ، رتبه ی سایتمان را میتوانیم افزایش دهیم. بنابراین باید بدانید که چگونه میتوان محتوای خود را از طریق اینترنت منتشر کرد. پس بنابراین برای جلوگیری از اینکه شکست در وبسایت بهتر از شما با استفاده از راهکار ریدایرکت ۳۰۱ صفحاتی را که قصد دارید حذف نمایید را به صفحات مرتبط آن ریدایرکت نمایید. و در ادامه هم هر لینکی که از وبسایت شما به صفحات ۴۰۴ ارجاع داده شود لینک شکست محسوب می شود. بهتر است که با کمک فایل Robot.txt یکسری از صفحات بی اهمیت خود را no-index کنید، و تمرکز خود را بر روی صفحاتی که خدمات اصلی وبسایت شما در آن پری شده است بگذارید.

در صورتی هم که سایت خود را بر روی یک CMS اختصاصی و از صفر تا صد کد نویسی شده میسازی باید بتوانید با استفاده از تکنیک های برنامه نویسی ماژولار از همان ابتدا برنامه وب سایت خود را کاملا بهینه سازی شده جلو ببرید. و از این به بعد هر لینکی که شما به صفحه حذف شده داده باشید به صفحه ریدایرکت شده منتقل میشود و شما دیگر لینک شکستهای در وبسایت خود نخواهید داشت. چرا که این طرز فکر جایی در این حرفه ندارد و شما هر روز چیز جدیدی برای یاد گرفتن خواهید داشت. همچنین می توانید با شرکت در دوره دیجیتال مارکتینگ مباحث مربوط به بازاریابی دیجیتال را یاد بگیرید، و در صورتی که علاقه مند به آشنایی با نحوه آموزش این دوره هستید می توانید به صفحه آموزش دیجیتال مارکتینگ مراجعه نمایید. که براحتی می توانید مالک سایت را قانع کنید که لینک شکسته در سایتش را با لینک سایت شما جایگزین کند.

برای اینکه شما بتوانید سئو تکنیکال را به خوبی یاد بگیرید باید با یک سری مفاهیم پایه و اساسی و همچنین با ابزارهای سئو بیشتر آشنا شوید که در این بخش ما به به بررسی آنها می پردازیم. جهت آشنایی بیشتر با تگ های کاربردی html توصیه می کنیم که به صفحه آموزش HTMl مراجعه نمایید، که در این صفحه می توانید فیلم های آموزش رایگان را مشاهده نمایید و با تگ های کاربردی HTML بیشتر آشنا شوید. جهت آشنایی بیشتر با آموزش های سئو تکنیکال در سال ۲۰۲۱ می توانید به صفحه آموزش سئو مراجعه نمایید و در این صفحه با مشاهده فیلم های آموزشی رایگان اطلاعات خود را در این زمینه ارتقا دهید. شما باید زمان مبسوطی را اختصاص دهید برای بهینه سازی سرخود های وب سایت و افزایش سرعت بارگذاری صفحات سایت، در این مورد شما می توانید از ابزار Google page Speed و ابزار سرچ کنسول کمک بگیرید.

در نهایت امیدواریم که ارائه این مطلب مورد توجه شما عزیزان قرار گرفته باشد در صورتی که علاقه مند هستید مباحث مربوط به سئو تکنیکال را به صورت کاربردی یاد بگیرید می توانید در دوره سئو شرکت نمایید، شرکت دیجیتال مارکتینگ Atgo این دوره آموزشی را برای علاقمندان به این حوزه کاربردی در نظر گرفته است. شما با کمک این فایل می توانید یک سری دستورالعمل ها را با استفاده از کد نویسی به ربات های گوگل اعلام کنید به عنوان مثال در سایت خود یک صفحه ای مثل صفحه درباره ما وجود دارد که صرفا به معرفی شرکت و مجموع پرداخته است. و استفاده از این لینک ها می تواند به کاربران کمک کند که راحت تر بتوانند در صفحات مختلف وبسایت ما جابهجا شوند و تعامل بهتری با صفحات وب سایت ما داشته باشند. درصد بسیار زیادی از افراد در شبکه های اجتماعی مختلف حساب کاربری دارند و روزانه چند ساعت را در آن وقت میگذرانند و این یعنی پتانسیل بسیار بالا برای هدایت ترافیک به سایت شما. برای نتایج بهتر این کار را در 10 زمان مختلف از روز انجاl داده و بعد از هر 10 دقیقه یا بیشتر، آدرس IP خود را عوض کنید.