بهبود رنک الکسا در کوتاهترین زمان

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

حال که کلید واژه ها، منابع معتبر و سایر اطلاعات مورد نیاز را پیدا کردید می توانید شروع به نگارش کنید و بازاریابی محتوایی را با تولید محتوای سئو شروع کنید. باید صادق باشم، این ریدایرکت ها سرعت سایت را کاهش می دهند، هم چنین سیگنالی به گوگل می فرستند که مشکلی در ساختار سایت شما وجود دارد. معمولا با استفاده از ساختار Flat structure میتوان از ایندکس شدن همه صفحات اطمینان حاصل کرد. اما اگر از ریدایرکت 302 استفاده کنید، ربات های گوگل آن را موقتی محسوب می کنند. در برخی از سایت هایی که هک می شوند، مرورگرها یک پیامی را در بالای توضیحات متای آن به کاربران نمایش می دهند مبنی بر اینکه این سایت ممکن است هک شده باشد (This site may be hacked) و اجازه نمی دهند کاربران آن سایت را باز کنند. همان اعتبار را به صفحه هدف منتقل می کنند. به طور مثال سایتی مانند دیجی کالا که بیش تر از صد هزار بک لینک دارد، با ساخت ۲ هزار لینک در قسمت ساید بار یک سایت، فقط تعداد کمی به لینک های خود اضافه کرده و گوگل به دلیل اعتمادی که از قبل نسبت به این برند دارد، این لینک هارا اسپم شناسایی نمیکند.

ارورهای سایت معمولا به خاطر لینک های شکسته، ریدایرکت های اشتباه یا صفحات گم شده هستند، پیش تر در مقاله ای رفع ارورهای گوگل سرچ کنسول را توضیح دادم. بر روی لینک کلیک می کنید و صفحه ای با ارور 404 می بینید. تبادل لینک به روش های مختلفی انجام می شد، اما یکی از روش های معمول آن هماهنگی در جهت ارائه و دریافت لینک به سایت های مشابه و یا هم رده بود. اگر شما عزیزان خواهان این هستید که حضوری قوی در حوضه شغلی کسب و کار های اینترنتی هستید برای رشد فعالیت خودتان بی شک شرکت طراحان سیستم پایا را انتخاب کنید زیرا شرکت طراحی سایت طراحان سیستم پایا یکی از بهترین ها نسبت به سایر رقبای خود می باشد. اگر قصد راه اندازی کسب و کار آنلاین خود را دارید و یا قبلا کسب و کار خود را راه اندازی کرده اید، علاوه بر اینکه برای شما ایده های جدید و کاربردی جهت ایجاد یک بیزینس موفق را داریم، بلکه راه کارهای تجربی فوق العاده برای توسعه و بهبود کسب وکار شما در کنار هوشمند سازی تمامی امور خدمتتون ارائه خواهیم داد.

اگر صفحه ای را ریدایرکت 301 کنید، موتورهای جستجو ارزش و اعتبار صفحه را به صفحه جدید می دهند، یعنی اگر صفحه قبلی شما در بالاترین نتیجه جستجو بود، صفحه جدید هم باید همان رتبه را بدست بیاورد. تا قبل از 2016 گوگل به صفحه جدید هیچ اعتباری نمی داد، اما بعد از آن اعلام کرد تمام ریدایرکت های 300 و خورده ای! شما در حال خواندن مقاله ای خوب در یک سایت معتبر هستید و اوقات خوشی را سپری می کنید، تا متوجه حضور لینکی می شوید که بر روی انکرتکستی نشسته که شدیدا علاقه دارید تا اطلاعات بیشتری دریافت کنید. در طول روز جستجوهای بسیار زیادی در موتورهای جستجو و بهویژه گوگل انجام میشود و کاربران با کلیک روی نتایج نمایش داده شده وارد سایت موردنظر میشوند. بهینه سازی جستجوگر بخش اساسی از دیجیتال مارکتینگ را تشکیل می دهد؛زیرا هرساله مردم تریلیون ها جستجو در موتورهای جستجو انجام می دهند که معمولا با هدف تجاری و پیدا کردن محصولات و خدمات مختلف است.اکثرا،جستجو، منبع اولیه بازدید دیجیتال برای برند ها و دیگر کانال های مارکتینگ است.دسترسی بیشتر و رتبه بالاتر نسبت به رقیبان می تواند تاثیر بسیار بزرگی بر روی تجارت شما داشته باشد.

سعی کنید صفحاتی که عکس های بزرگی در آن به کار رفته شده را حتما بررسی کنید و با ابزارهای مختلف سئو عکس به افزایش سرعت بارگزاری آن بپردازید. همیشه صفحات هدف و پربازدید سایت خود را بررسی کنید. به منظور ساخت کمپین های رایگان استفاده کنید. از ریدایرکت 301 به درستی استفاده کنید. توجه داشته باشید که نیازی به یادگیری تمام تکنیک ها و چارچوب ها ندارید (حتی اگر یک برنامه نویس تمام عیار باشید). یادگیرندگان با راهنمایی معلم برای یادگیری معنیدار برنامهریزی میکنند و بهاینترتیب نسبت به یادگیری خود احساس مالکیت میکنند. راه های دیگری برای آزمودن سرعت سایت وجود دارد که می توان به WebPageTest یا ابزار گوگل PageSpeed tools اشاره کرد. ممکن است یکی از صفحات شما بسیار سریع باشد و دیگری بسیار یواش. فرصتالدوله شیرازی یکی دیگر از تاریخنویسان عهد قاجار است که در بنیان فرهنگ نوین در ایران نقش بسزایی ایفا نموده است. اما ریدایرکت 302 در واقع موقت است. تغییر مسیر 302: در صورت استفاده برای ریدایرکت موقت استفاده می شود. 7. در ارائه مثالها در یک محتوای آموزشی خوب باید با اشاراتی به راه حل همراه باشد و دانشجو را در مسیر روش حل و مساله هدایت کند و نه اینکه تمام راه حل را به یکباره عرضه کند.