بهبود رتبه الکسای سایت در سه بخش

اهمیت سئو : امروزه داشتن یک پایگاه اینترنتی برای یک شرکت ، مؤسسه ، کارخانه یا هر کسب و کار دیگری بر خلاف دهه های گذشته پدیده ای برای خودنمایی و تبرّج نیست . پس از هر صفحه ای به صفحه مهم سایتتان لینک داخلی ایجاد نکنید. این دو تگ از تگ های کد هایhtml هستند که کارایی noopener برای این است که زمانی که شما می خواهید لینک سایت شما با قابلیت باز شدن در زبانه جدید را دارا باشد باید تگ noopener به آن اضافه شود چون اگر اضافه نشود کدهای مخرب جاوا اسکریپت به صفحه ورود پیدا می کنند و باعث خراب شدن آن صفحه شوند این اتفاق زمانی می افتد که تگ شما opener باشد که می تواند آثار مخربی را دارا باشد. چون که باعث شده وبسایت شما به عنوان اسپم شناخته شه. در صورتی که از صفحه A تعدا زیادی لینک به صفحه B داده باشید ، تقریبا تمام اعتبار آن صفحه را به B داده اید و این باعث کاهش اعتبار صفحه A و به تبع آن کاهش ارزش لینک های داده شده به صفحه B خواهد گردید . پس لینک سازی برای تمام صفحات سایتتان را در دستور کار تیم لینک بیلدینگ قرار دهید یا لینک این امر مهم را برونسپاری کنید تا بک لینک های با کیفیت برای تمام صفحات سایتتان داشته باشید.

لینک سازی داخلی شما می تواند به صورت کلاستر، هرمی و یا mesh یا همان توری باشد که در ویدیو بالا می توانید انواع الگوریتم ها را مشاهده نمایید. موضوع دیگر لینک سازی فقط در صفحه اصلی است که این موضوع چون می تواند از دید گوگل به صورت مصنوعی شمرده شود باز می تواند به قیمت پنالتی شدن سایت تمام شود اگر می خواهید تمام اشتباهات در لینک سازی را بشناسید با سئو ایران همراه باشید. افزایش بازدید و رتبه گوگل چگونه است؟ این لینک داخلی به مراتب با ارزش تر از لینک داخلی از یک صفحه بی ارزش است. یکی از مهمترین بخش های سئوی سایتها، مربوط می شود به لینک سازی داخلی. الکسا داده های خود را از منابع مختلفی می گیرد که بر اساس این اطلاعات، می تواند یک نمای کلی از اتفاقات سایت شما در سه ماه گذشته داشته باشد. رایان وب مرکز تخصصی طراحی سایت ، با افتخار میزبان شما مشتریان عزیز می باشد و رضایت 100% مشتریان گواه بر کیفیت پروژه های این مرکز دارد. معمولا وبسایت های معمولی در راستای یک عبارت خاص بهینه می شوند اما سئو فروشگاه اینترنتی به علت کثرت محصولات و تنوع دسته بندی ها بر روی یک عبارت خاص متمرکز نمی شود.

همچنان این قانون تا حدود زیادی صادق هست ولی مدتی است که گوگل در ابزارهای آنالیز سایت و سئو این دو را در یک گروه دسته بندی می کند. گوگل همیشه از پنهان کاری بیزار بوده و هست. شما همیشه به 25% لینک نوفالو نیاز دارید که گوگل احساس نکند، شما برای گرفتن بک لینک هزینه کرده اید. این نکته را همیشه به خاطر داشته باشید. نکته اینجاست که اگر وبلاگ شما در ساب دامین است، عملا ترکیبی از لینک دهی داخلی در سابدامین و لینک به روت بهترین گزینه می تواند باشد. این نکته با توجه به هر دو سناریو صادق می باشد. لینک سازی داخلی هم باید با توجه به هدف شما، از الگوریتم های متعددی که وجود دارد تبعیت کند. یکی از بزرگترین اشتباهات در لینک سازی خرید بک لینک است که بزرگترین مشکل برای یک سایت می تواند باشد، از آنجایی که موتور های جست و جو هوش بالایی دارند اگر متوجه خرید بک لینک شوند سایت را ممکن است پنالتی کنند که این موضوع می تواند به قیمت از دست دادن سایت باشد. موضوع بعدی که باید در لینک های اصولی به آن بپردازیم، مدل لینک ها است یعنی شما باید یک تعادلی بین لینک های follow و nofollow برقرار کنید یعنی نه همه ی لینک ها follow باشد و نه همه ی لینک ها nofollow باشد، این یکی از نکات مهم در ساخت لینک اصولی است.

فرض کنید تعداد 3 لینک از صفحه A به صفحات دیگر سایت داده اید، در صورتی که Page Authority صفحه A بالا باشد ، تاثیر لینکها نیز بیشتر خواهند بود . و در صورتی که به صورت ناصحیح صورت پذیرد، نتیجه منفی آن نیز شما را شگفت زده خواهد نمود. پس شعار “محتوا پادشاه است” در اینجا نیز به صورت ملموس مشاهده می گردد. کلمات کلیدی هدف و یا به صورت ترکیبی از کلمات کلیدی هدف با کلمات مرتبط دیگر همان کلماتی هستند که باید به صفحات متناظر آنها در جدول لینک شوند . اشتباه دیگری که می توان به آن اشاره کرد لینک سازی غیر مرتبط است که می تواند آثار زیانباری برای یک سایت داشته باشد که مهم ترین آن از دست دادن کاربر ها و افت رتبه سایت شود. روش های زیادی وجود دارد که می توانید از داده های ساخت یافته برای توصیف محتوای خود استفاده کنید. همانطور که میدانید لازمه ساخت یک ویدیو با کیفیت و یک محتوای تاثیرگذار استفاده از تجهیزات مناسب است. زیرا به این معنی است که شما از کلمات کلیدی مناسب استفاده نمی کنید یا به درستی از آنها استفاده نمی کنید. موبایل فرندلی بخشی از سئو تکنیکال است زیرا زمانی که شما یک تم دوستانه داشته باشید که به درستی پیکربندیشده است، مجبور نیستید دوباره برای ریسپانسیو کردن وبسایت خود زمان بگذارید.