بررسی و نقد کتاب نظام آوایی زبان فارسی

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تا به این جای آموزش سئو با تمام موارد مهمی که موتورهای جستجو در نظر دارند، آشنا شدیم. هنگامی که شما به دنبال جستجوی یک موضوع و کیوورد خاصی هستید، در صفحه نتایج ممکن است یک سایت نظر شما را جلب کند اما با کلیک برروی لینک مورد نظر ممکن است متوجه شوید که به لینک دیگری به غیر از آن لینکی که برروی آن کلیک کرده اید هدایت می شوید؛ این اتفاق زمانی رخ می دهد که منبع اصلی آن لینک حذف شده باشد یا به لینکی دیگر تغییر کرده باشد و یا ممکن است دامین سایت به کلی عوض شده باشد. به عبارت ساده تر می توان گفت این روش شامل تکنیک هایی است که مطابق قوانین گوگل نیست اما از سوی دیگر گوگل استفاده از آن ها را غیر مجاز اعلام نکرده است. کاهش قدرت نقدشوندگی سهامها در بورس، یکی از مهمترین انگیزههای سرمایهگذاری در بورس را کمرنگ می­کند. اگر چه اصطلاح سئو کلاه خاکستری در سئو رایج نیست اما ممکن است در طی فعالیت حرفه ای خود در این حیطه با این عبارت روبرو شوید.

استفاده از این روش های زودبازده در دو زمان ممکن است به سایت شما آسیب جدی وارد کنند. سئوی کلاه سیاه دقیقا در نقطه ی مقابل کلاه سفید قرار دارد و اگر تکنیک هایی که به کار می برید، دارای ویژگی های زیر باشند، می توان گفت که از سئوی کلاه سیاه استفاده می کنید. به محض آن که نقطه ضعف را شناسایی کند، آن را بر طرف کرده و سایت شما به صفحات آخر سقوط خواهید کرد. بنابراین اگر قصد دارید یک پاپ آپ یا باکس روی صفحه سایت خود نمایش دهید که هنگام مطالعه کاربر جلوی دید آن را میگیرد باید مدتزمان نمایش باز شدن آن باکس کمتر از 0.1 ثانیه باشد. اگر گوگل ببیند که تعداد افراد زیادی نام شما را جستجو می کنند، متوجه می شود که شما اعتبار بالایی دارید و به شما رتبه ی بهتری می دهد. فعالیت مداوم در شبکه های اجتماعی می تواند روزانه تعداد زیادی بازدیدکننده جذب وبسایت شما کند و از این نظر به دلیل افزایش بازدید کننده در وبسایتتان قطعاً رتبه شما در الکسا بهبود می یابد. البته این موضوع رایگان نیست و نیاز به تهیه اکانت پولی الکسا دارد که کمترین آن برای سایت های کوچک، ماهانه 20 دلار هزینه دارد!

به هر صفحه بیش از یک بار لینک ندهید و لینک ها را بر روی انکرتکست های متفاوت قرار دهید. اما از سوی دیگر ماندگاری بسیار بیشتری نسبت به کلاه سیاه دارند و به جرئت می توان گفت در اغلب اوقات اگر از طریق کلاه سفید بتوانید رتبه ی خوبی کسب کنید، رتبه ی شما ثابت خواهد ماند. سئو مهمترین نیاز شما برای یک کسب و کار قدرتمند است. شما در حال ساخت یک برند هستید و میزان بازگشت سرمایه شما به همین استراتژی وابسته است. حتی اگر وارد سایت شما نشوند هم در راستای بهبود سئوی سایت قدم بزرگی برداشته اید زیرا گوگل به برند منشن توجه ویژه ای دارد. اگر تصمیم گرفته اید که در مسیر آموزش طراحی سایت قدم بگذارید به شما تبریک میگوییم این مسیر به سمت پیشرفت شغلی و درآمدی شما است. » و با داشتن رویکردی فراسازمانی و با ایجاد نگاهی اکوسیستمی به خدمات بانکداری الکترونیکی بین سازمان و فرد و شناسایی عوامل درونی و بیرونی که در شبکۀ مدیریتی اثرگذار است، به طراحی مدلی لایهای و چندسطحی پرداخته شده است. یکی از راه هایی که می توانید حضور خود را در سایر سایت ها پررنگ تر کنید، نوشتن پست مهمان در سایت هایی است که به همین منظور طراحی شده اند.

به علاوه، طی پژوهشی در دانشگاه علوم پزشکی بیرجند، نشان داده شد که حتی در میان دانشگاههای برتر کشورهای پیشرفته انگلیسی زبان، انواع متفاوت از سامانههای مدیریت یادگیری الکترونیکی و به شکل مستقل در حال استفاده است(1). Magisto : این ابزار یک ویرایش خودکار است، با استفاده از الگوریتم های پیشرفته هوش مصنوعی که این ابزار از آنها استفاده می کند، بهترین لحظات فیلم ها را بصورت خودکار انتخاب می کند و آنها را در یک فیلم جدا با هم ادغام می کند. به بیان واضح تر باید بگوییم که در این روش شما نباید گوگل را فریب دهید و یا از طریق دستکاری های متعدد رتبه ی خود را جابجا کنید بلکه فقط باید در چارچوب این قوانین گام بردارید. به عبارت دیگر افراد با دستکاری کردن الگوریتم های گوگل سعی در کسب جایگاه بهتر دارند. در حالیکه بیش از نیمی از جمعیت جهان در نقاط شهری اسکان یافته (1)و شهرها را بصورت یکی از بزرگترین مصرف کننده های مواد و ذخایر طبیعت از یکسو و بزرگترین تولید کننده های ضایعات سمی و غیرسمی ، آلودگی های محیطی و ناهنجاریهای اجتماعی از سوی دیگر تبدیل کرده اند، تحقیقات علمی جدید نقش شهر و شهرنشینی را در تحقق امر توسعه پایدار مبتنی بر کنفرانس سازمان ملل در ریو (1992) شایان اهمیت بسیار معرفی می کنند .