• خانه
  • وبلاگ
  • بررسی و تحلیل سیر کیفی و کمّی محتوای آموزشی دروس باستانشناسی در ایران

بررسی و تحلیل سیر کیفی و کمّی محتوای آموزشی دروس باستانشناسی در ایران

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

یکی از خط قرمز های گوگل در بحث سئو خارجی، خرید بک لینک است. به عبارت دیگر، هیچ تکلیفی وجود ندارد که در آن زبانآموزان ملزم باشند که آغازگر صحبت باشند. زیرا گوگل محتوای شما را بی ارزش می بیند و به مخاطب نیز نشان نمی دهد.هیچ سودی نیز برای شما ندارد. داستان این سریال دربارهٔ ی نیروهای کره ای حافظ صلح سازمان ملل است که برای انجام مأموریت به منطقه اوراک اعزام میشوند. صفری و همکاران(1392)، در پژوهشی با عنوان ارزشیابی محتوای کتاب علومتجربی پایه ششم ابتدایی با استفاده از روش ویلیام رومی به این نتیجه دست یافتند که متن کتاب مذکور در همه فصول و در کل کتاب به صورت فعالی ارائه شده است. مهم ترین چیزی که میخوام بهت بگم اینه که فقط خودت مسئول اتفاقاتی که در زندگیت میفته هستی ! سوال من این است که اگر هر 5 سایت اول یک محتوا را برای این مقاله به شما نشان می دادند آیا شما 5 بار یک مقاله را می خواندید؟

الکسا به کمک کسانی که اکستنشن این پلتفرم را روی مرورگر خود نصب کرده باشند قادر است آنالیزهای رفتاری انجام دهد که در نهایت در قالب گزارشاتی به افرادی که اکانت پریمیوم آن را تهیه کرده باشند ارائه میدهد. طعمهگذاری: در سئو کلاه سیاه افراد می خواهند موتورهای جستجو را گمراه کنند و این کار به کمک تولید محتوای بی کیفیت انجام می شود. دانشگاهها ارائه واحدهای جدید و بازنگری در سرفصلها و عناوین باستانشناسی را در دستور کار خود قرار داده، اقداماتی نیز انجام میدهند که طرح و بررسی آن پژوهش ویژهای را میطلبد. در قدم اول می خواهم این موضوع را از نگاه مخاطبان بررسی کنم: فرض کنید شما عبارت “تدوین استراتژی محتوا” را در گوگل جستجو کرده اید و به مقالات خوبی نیز دست یافته اید. بر اساس بررسی و تحقیقات تیم ما که نشان می دهد، محتواهایی که با داستان اطلاعات را انتشار می دهند بیشتر مورد پسند مخاطبان است. کلمات تکراری باعث می شود ذهن مخاطب خسته شود و مورد پسند نباشد. پس زمانی که شما بتوانید محتوای خوب را برای مخاطبانتان تولید کنید می توانید ، فروش خود را بالاتر ببرید ، ذهن مخاطب را درگیر برند خود کنید ، مخاطب را با خدمات خود آشنا کنید و …

طوفان فکری در واقع یک روش گروهی برای ایدهپردازی است. هر کسی به اندازه یک صفحه هم درباره خلاقیت خوانده باشد، با مفهوم طوفان فکری آشنا است. 8. امکان پشتیبانی از چند زبانه شدن : امروزه شرکت ها فعالیت های خودشان را به کار در کشور محدود نمی کنند و برای بودن در بازار های جهانی نیاز به سایت حرفه ای دارند که امکان چند زبانه بودن را برای آن ها فراهم کند. ما متوجه شدیم که چهار نوع محتوا از جنس های : 1- محتوای متنی 2- محتوای تصویری 3- محتوای صوتی 4- محتوای ویدیویی داریم و باید به توجه به حوزه فعالیت خودمان تشخیص دهیم که کدام برای مخاطب امروزی ما بهتر است. لحن محتوا را با توجه به مخاطب خود انتخاب کنید. دانلودها نیازمند ورود هستند: اگر این گزینه را انتخاب کنید، کاربران هنگام دانلود باید وارد سایت شده باشند. تیترهای درست انتخاب کنید. بهتر است با برندهایی همکاری کنید که رقیب شما نباشند. بازاریابی محتوا را میتوان بخشی از یک استراتژی بازاریابی در توسعه کسب و کار دانست؛ مبحثی که بر تولید و توزیع محتوایی ارزشمند، مرتبط و هماهنگ تمرکز دارد و هدف اصلی آن جذب مشتریان تازه و حمایت مشتریان قبلی خواهد بود. ما در نیوسئو در همان ابتدای کار خود، برنامه و استراتژی بهینه سازی سایت را تدوین می کنیم و آن را با کارفرما نیز به اشتراک می گذاریم.

فرض کنید گوگل این سوال را از خود بپرسد: این محتوا قبلا در یک سایت دیگر نیز وجود داشته است و کاربران از آن سایت و محتوای تولید شده در آن، نتیجه دلخواه را گرفته اند ، پس چرا من باید همان محتوا را دوباره به کابرانم نشان دهم در حالی که قبلا مثل آن وجود داشته است؟ یادتان نرود، ماندگاری داستان در ذهن بیشتر است. با توجه به این که محتوا متنی عمومیتر است به همان وفادار بمانیم یا با یک سنتشکنی اساسی از سبکهای جدیدی مثل تولید محتوا ویدیویی استفاده کنیم؟ خوشبختانه یادگیری این عملیات بسیار آسان بوده و با اندکی جستجو میتوانید به راحتی کد مورد نیاز خود را تولید کنید. قطعا بارها عبارت «بازاریابی محتوا» را شنیدهاید و فکر کردهاید باید با آن آشنا شوید، ولی خجالت میکشید از کسی درباره مفهوم دقیق آن سوال کنید. این مسئله ای است که تعداد زیادی از حرفه ای ها و متخصصان می توانند درباره آن اظهار نظر کنند. در اولین پاراگراف باید خلاصه ای از اطلاعاتی که می خواهید در اختیار مخاطب قرار دهید را به صورت جملات کوتاه و ساده قرار دهید تا مخاطب نیز بتواند متوجه شود که قرار است راجب چه چیزی صحبت کنید.