• خانه
  • وبلاگ
  • بررسی سئو کلاه سفید در برابر سئوی کلاه سیاه

بررسی سئو کلاه سفید در برابر سئوی کلاه سیاه

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

بلکه این یک روش خیلی واضح برای گوگل، برای پی بردن به انجام تکنیک کلاه سیاه سئو است و احتمال جریمه سایت توسط گوگل را افزایش میدهد. هیچگاه دنباله روی مدیران سایتی که همیشه از مطالب دیگران استفاده میکنند نشوید و سعی کنید با ذهنی باز، ایدههای جدید خود را در سایت پیاده سازی نمایید تا شاهد افزایش رنک الکسا سایت خود باشید. سوشیال مارکتینگ یکی از بهترین روشهای دریافت بک لینک رایگان است پس سعی کنید حتماً از آن استفاده کنید. هنگامی که کاربران میبینند که توانستهاید یک فضای جذاب در میان کارمندان شرکت خود ایجاد کنید، به شما اعتماد بیشتری میکنند و سعی میکنند با درج کامنت حس خود را نسبت به فضای شرکت شما اعلام کنند. با این حال اگر گوگل و بینگ متوجه شوند که پیوند سایت شما در ازای پرداخت پول ایجاد شده است ، رتبه سایت شما را به حدی کاهش می دهند که کاربر حتی به ان صفحه از نتایج گوگل هم نخواهد رفت. استفاده از ویجتها و تولبار Alexa یکی از بهترین شیوهها برای افزایش رتبه در Alexa است، زیرا تمامی بازدیدها از وبسایت شما در رتبه بندی، منعکس خواهد شد. مثلاً در برنامه لینک سازی خودتان می توانید هفته ای ۳ الی ۴ لینک پروفایلی ایجاد کنید و رفته رفته با افزایش اعتبار وبسایت خودتان، به صورت ماهیانه کمی این تعداد را افزایش دهید.

استراتژی هایی که دستورالعمل گوگل را دنبال می کنند و یک تجربه کاربری مثبت ایجاد می کنند (قوانین را رعایت می کنند)، اغلب زمانبرتر از روش های کلاه سیاه است. تعداد بازدید از صفحات چنانچه کاربری که سایت شما وارد سایت شما می شود، از صفحات زیادی بازدید کند، می تواند به تنهایی تاثیر بسزایی در رتبه شما بگذارد. در سال های اخیر موتور های جستجو که گوگل غول آن ها است، به سمت همسو کردن الگوریتم های خود با تجربه کاربری است، یعنی الگوریتم ها به سمتی می روند که اگر یک بازدید کننده واقعی نه یک ربات به سایت شما توسط موتورهای جستجو وارد شد تجربه خوبی از سایت شما داشته باشد. این کار موجب افزایش ارتباط محتوای سایت با عبارات جستجو شونده توسط کاربران می گردد. همچنین آنالیز محتوا در ابزارهای کاربردی همچون گوگل سرچ کنسول باعث میشود بتوانید محتواهای دارای پتانسیل بالا را شناسایی کرده و به کمک آنها به افزایش بازدید سایت خود کمک کنید. به همین دلیل پیشنهاد میشود در صورتی که زمان و پتانسیل این کار را دارید برای کاهش رتبه الکسا ایران سایت خود به این موضوع توجه ویژهای داشته باشید و در شبکه های اجتماعی نظیر اینستاگرام که در بین ایرانی ها محبوب است مشارکت کنید.

محتوای ویدیویی جذاب ترین و تاثیر گذارترین نوع محتوا است که با توجه به وجود شبکه های اجتماعی از جمله اینستاگرام و موتور های جست و جو مانند یوتیوب و گوگل ارزش بیشتری پیدا کرده است. اما با رعایت بهترین نکات زیر ، امیدوارم که برای موتورهای جستجو راحت تر بتوانند محتوای شما را پیدا کنند. هرکدام از این آراء به موتور جستجو میگویند: “این محتوا ارزشمند، معتبر و مفید است”. برای این کار بهتر است که کلید واژه های مرتبط با موضوع مورد علاقه خود را در گوگل جستجو کنید و با سایت های برتر گوگل در ارتباط باشید. شاید برای شما این ابهام ایجاد شود که چرا در جایی از کلمه افزایش رتبه الکسای ایران استفاده می کنیم و در جای دیگر از عبارت کاهش رتبه الکسا رنک ایرانی. بعد از مطالعه ی مطالب بالا، اکنون بطور کامل متوجه شده اید که رتبه بندی الکسا چیست و احتمالا اکنون قصد دارید تا به بهبود رتبه الکسا بپردازید. در این پست قصد داریم چند راه کار ساده برای پیشرفت سریع در رتبه بندی های الکسا را به شما ارائه دهیم.

اما من شگفت زده ام از اینکه بعضی ها چطور از این استراتژی ساده لینک سازی استفاده فوق العاده می برند. زمانی که شما شروع به ایجاد یک وبلاگ و یا وب سایت می کنید سوالات زیادی از این قبیل به ذهن شما خطور می کند. یک وب سایت ایجاد کنید. یکی از ویژگی های اصلی وب سایت های مذکور این است که بازدید بالایی دارند و همین امر باعث می شود تا مطلب شما در معرض دید افراد بیشتری قرار گیرد و ورودی سایت شما زیاد شود. در بخش کپشن هم خلاصهای از آن را بنویسید تا افراد مشتق به دیدن ویدئوی شما شوند. گوگل از کاربرانش میخواهد که نمونههایی از افراد را که لینک خرید و فروش میکنند به آنها معرفی کند. برای ارتباط با آنها باید به سایتهای فریلنسرها سری بزنید، درخواست خود را آگهی کنید تا آنها را پیدا کنید. استراتژی تولید محتوا یک سند اساسی است که باید آن را قبل از شروع تولید محتوا در اختیار داشته باشید و تولید محتوا را بر اساس این نقشه راه آغاز کنید. اما این سایت بهترین ابزار برای مقایسه ی دو سایت با یکدیگر به شما می آید.