• خانه
  • وبلاگ
  • بررسی امکانپذیری تدوین محتوای متون درسی رشته اقتصاد اسلامی و ارائة الگویی برای آن

بررسی امکانپذیری تدوین محتوای متون درسی رشته اقتصاد اسلامی و ارائة الگویی برای آن

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

موضوع بعدی در آموزش سئو اهمیت فعال بود سایت است. مطالعات اخیر توسط فورستر نشان می دهد که اینستاگرام ۵۸ بار بیشتر از فیس بوک و ۱۲۰ بار بیشتر از توئیتر یک برند را نشان می دهد؛ در واقع وقتی فورستر به ۷ شبکه اجتماعی نگاه کرد و آنها را بررسی نمود در ۶ تا از آنها نرخ باور نکردنی از تعامل بر اساس طبیعت وفادار و فعال کاربران اینستاگرام ساخته شده است. فعال کردن دانش پیشین، و یاری جستن از مفاهیم از پیش آموختهشده، روند آموزش و یادگیری یک نکتۀ جدید را بسیار آسان میسازد. فراموش نکنیم که شرط اصلی برای یادگیری این است که مفاهیم آموزش داده شده را در پروژههای واقعی تست کنید.. با توجه به حجم بالای اطلاعات و ابزارهای آموزش داده شده امکان یادگیری و به ذهن سپاری همه آنها برای شرکت کنندگان وجود ندارد. اما اگر شما غیر از این هستید، من یک راز کوچک را با شما در میان می گذارم: اینستاگرام، رسانه اجتماعی مورد علاقه شماست، بدون هیچ تردیدی! اما گوگل سرچ کنسول بهتازگی با معرفی دو ابزار تازه، این چالش را تا حدودی برطرف کرده است. این یک چالش بوجود می آورد (که بعدا بیشتر درباره آن صحبت می کنیم) اما همچنین فرصتی برای اشتراک گذاری و تعامل صادقانه ایجاد می کند.

دقیقا مثل بخش پرسش و پاسخ سایت فرین آکادمی، شما هم میتوانید بخشی از سایت را به این موضوع اختصاص دهید تا به مرور در نظر مخاطبان به عنوان یک وب سایت معتبر و مرجع شناخته شوید و بازدیدتان افزایش پیدا کند. در کنار منابع خارجی و انگلیسی زبانی که در اینترنت میتوانید پیدا کنید، وب سایتهایی در وب فارسی هم وجود دارند که باترجمه و تالیف مقالات مختلف درباره سئو در بروز شدن افرادی که توان مطالعه زبان انگلیسی را ندارند و یا سرعت آن پایین است کمک حال بسیار خوبی هستند. با فعالیت درون این سایتها میتوانید به سؤالات کاربران پاسخ دهید و برای خودتان اعتبار ایجاد کنید. آنها در این زمینه با مسائل روانشناسی عجیبی مواجه می شوند. با توجه به متون مختلف موجود در زمینه اقتصاد اسلامی، میتوان گفت امروزه اقتصاد اسلامی به عنوان شاخهای علمی در دنیا مطرح است، و در بیشتر نهادهای علمی بینالمللی و کشوری مباحثی از آن ارائه میشود. صرفنظر از اینکه چه محصولی را برای فروش ارائه می دهید، عکس های با کیفیتی از زوایای مختلف تهیه کنید. بعنوان مثال: اگر شما فقط به ارسال یک عکس از محصول تان در روز کفایت می کنید؛ یا مثلا یک بار در ماه login می شوید و ۱۰ تا پست و استوری را در یک زمان ارسال می کنید، وقت خودتان را هدر ندهید.

اجازه بدهید اجزای عکس تان فضایی برای نفس کشیدن داشته باشند! توضیحات متا را اگر ویرایش ظاهر سایت در گوگل چیزی قرار ندین گوگل برای شما انتخاب میکند و در نتایج جستجو نشان میده که اصلا پیشنهاد نمیکنم اجازه بدین گوگل این کار را انجام بده. این واقعا کار اشتباهی است و برای هر برندی نامناسب است و حتی فعالیت نکردن شما در اینستاگرام کمتر به ضرر کسب و کار شماست! به خوبی میدانیم که لینک سازی تاثیر بسیار زیادی بر کسب جایگاه، تعیین اعتبار و کیفیت صفحات اینترنتی دارد. به عنوان مثال فرض می کنیم کاربری که در صفحه اصلی سایت قرار دارد، می تواند به راحتی به هر قسمت دیگر سایت برود، اما آیا او می تواند در بین دیگر صفحات نیز به راحتی جا به جا شود؟ اما اگر تا به حال در این کارگاه شرکت نکردهاید، برای تماشای ویدیوی آموزش فیلتر رجکس و Crawl Stats، کافیست کارگاه سرچ کنسول را تهیه کنید تا به وبینار آبانماه 1400 و دیگر وبینارهای تکمیلی این کارگاه، در پنل کاربری اسپاتپلیر خود دسترسی داشته باشید.

اگر شما می خواهید رتبه بندی کلمات کلیدی خود را پیگیری کنید و بطور مستمر بهبود ببخشید، بویژه زمانی که آنها شروع به افت و لغزش می کنند، می توانید از تکنیکهای های بالا استفاده کنید. برای افزایش رتبه و رنک سایت در صفحات گوگل، بالا رفتن آمار بازدیدکنندگان و به طور کلی خدمات حرفه ای سئو، می توانید از کارشناسان تیم بیزون مشاوره گرفته و در صورت نیاز به سئو حرفه ای از خدمات ما بهره ببرید. برای توصیف داده­ها از آمار توصیفی و برای بررسی نیاز به آموزش و ضریب اهمیت از آمار استنباطی استفاده شده است. هر کسی هر از گاهی نیاز به کمی انگیزه داره، در غیر این صورت ، ما خیلی راحت کارهایی رو که بهشون نیاز داریم رو انجام نمیدیم. دقیقاً چرا می خواهید در اینستاگرام حضور داشته باشید؟ در صورتی که سابقه مدیریت یک سایت و کار با پنل سرچ کنسول را داشته باشید حتی دنبال کردن مسیر یادیگری نیز الزامی ندارد. در ادامه وبینار، کار با ابزار Crawl Stats یا گزارش رباتهای گوگل از بودجه خزش سایت را یاد میگیریم. امروزه اینستاگرام به یکی از قدرتمندترین شبکه های اجتماعی در سراسر جهان تبدیل شده است و با توجه به ویژگی هایی که اینستاگرام دارد، می توان این رسانه اجتماعی را محبوب ترین شبکه اجتماعی در نزد ایرانیان دانست.