• خانه
  • وبلاگ
  • بررسی اثر بهرهگیری از قابلیتهای فضای مجازی در تحقق توسعه پایدار شهری ایران(رویکرد استانی)

بررسی اثر بهرهگیری از قابلیتهای فضای مجازی در تحقق توسعه پایدار شهری ایران(رویکرد استانی)

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

رنک مث یک پلاگین وردپرس قوی با ویژگیهای عالی است که از آن میتوان برای بهینه سازی سئو صفحات استفاده کرد. امکان مدیریت عناوین، اسنیپت ها و توضیحات متا، ساخت سریع و آسان نقشه سایت XML و HTML، یکپارچه شدن با گوگل آنالیتیکس و بهینه سازی عملیات اشتراکگذاری در شبکههای اجتماعی از ویژگیهای افزونه SEO Press است. Rank Math را با نام Swiss Army Knife of WordPress SEO هم میشناسند. این راحت ترین روش برای نمایش این اطلاعات به موتورهای جستجو است و در این لحظه یواست تنها محصول یا افزونه ای است که این اطلاعات را از این طریق ارائه می دهد! CDN (Content Delivery Network یا شبکه انتقال داده، اطلاعات سایت شما را از نزدیک ترین سرور برای هر کاربر بارگذاری می کند. اینترنت، مکانی است که کسبوکارهای متعددی در آن با هم رقابت میکنند و ثبات و رکود در آن، باعث پیشی گرفتن رقبا و از رده خارج شدن شما خواهد شد. این مورد قطعا باعث افزایش شناخت گوگل نسبت به سایت شما خواهد شد. اگر از یک مودم وایرلس خانگی استفاده می کنید و اخیراً متوجه کندی غیرعادی اینترنت و افزایش یکباره حجم مصرفی خود شده اید، در این صورت ممکن است شخصی در همسایگی شما از وای-فای مودم به صورت غیرمجاز استفاده کند یا به اصطلاح دزد وای-فای داشته باشید.

چگونه تنظیمات مودم را برای افزایش سرعت اینترنت بهینه می کنید؟ Yoast متشکل از یک تیم علاقه مند به اینترنت است که به سرعت در حال رشد است. Yoast SEO به شما این امکان را می دهد یک پیوند را به عنوان آدرس اصلی به نمایش بگذارد که این مشکل را حل می کند. همچنین اینکه امکان تغییر پیکربندی بر اساس نیاز و ساختار سایت شما نیز وجود دارد. ۱۹- آیا برای اینکه رتبه یک سایت در الکسا کاهش یابد، باید آن سایت را در الکسا ثبت کنیم؟ سایر افزونه ها صرفا به گوگل می گویند این یک صفحه وب، مقاله و یا یک برند خاص است، بدون اینکه ارتباطی بین آنها ایجاد کنند. ۲ : افزونه صرفا در PHP با نسخه های ۵.۶ یا بالاتر نصب خواهد شد, پیشنهاد می شود حتما از PHP نسخه 7.2 یا بالاتر برای سازگاری حداکثری استفاده نمایید. ۱ : طبق اطلاعیه مهم از جانب یواست, نسخه های جدید این افزونه صرفا بر روی وردپرس با ورژن حداقل 5.4 قابل نصب هستند. از دیگر ویژگیهای All in One SEO امکان تعریف تنظیمات بر اساس ویژگیهای مختلف است. جای نگرانی نیست Yoast SEO بر اساس تحقیقات علمی در مورد خوانایی مانند نمره Flesch Reading Ease دقیقاً به شما می گوید که چه کاری باید انجام دهید.

افزونه Yoast SEO WordPress به شما امکان می دهد این موارد را برای انواع صفحات تنظیم کنید. افزونه یواست سئو با نام تجاری Yoast Seo Premium بهترین، معروف ترین و قدرتمندترین افزونه وردپرس برای بهبود سئو سایت شما همچون یک متخصص است که به شما کمک می کند تا سایت خود را بهبود بخشید. اگر غیر از این باشد به سرعت لینک شما پاک می شود. در نسخه پولی، امکان استفاده از ویژگیهای WooCommerce، بهینه سازی سئو محلی و وارد کردن متادادههای CSV به متخصصین سئو میدهد. همچنین یکی دیگر از تفاوتهای پلاگین مث، امکان تعریف چند (نامحدود) کلمه کلیدی و بهینه سازی صفحات بر اساس آنها است. مقرون به صرفه است. آسان ترین شیوه دسترسی به سوالات مورد نظر کاربران جستجو کردن در مورد آن موضوع در گوگل می باشد، گوگل به هنگام تایپ متن در باکس جستجویش پیشنهاداتی را به کار بر ارائه می دهد که این پیشنهادات جزء پر جستجو ترین موارد در سطح وب در مورد موضوع مورد نظر شما می باشد.

تولید محصولات جدید بیشتر به صورت داخلی انجام می شود و یک کار تیمی واقعی است. ایجاد فضای مناسب برای بازدید کننده جهت مطالعه مقاله در سایتتان اهمیت بسیار بالایی در جذب آن ها دارد, در بیشتر اوقات یک نگاه گذرا بازدیدکننده به وبسایت شما تعیین می کند مایل به ماندن در سایت شما است یا خیر. وب سایت شما می تواند محتوای یکسانی را در پیوندهای مختلف به نمایش بگذارد، که ممکن است گوگل را گیج کند. ممکن است شخصی به سایتی نفوذ کند و اطلاعات آن را حذف کند. یکی از مهمترین ویژگیها و مزیتهای این پلاگین، نمایش یکجای تمامی دادهها و اطلاعات مورد نیاز در یک صفحه است. به این ترتیب، یاست سئو اطمینان حاصل می کند که محتوای شما همیشه در پیوندی نمایش داده شود که شما می خواهید. این کار موارد زیادی را برای گوگل باقی می گذارد تا بتواند خود آنها را کشف کند تنها در افزونه یاست داستان کامل برای گوگل تعریف می شود. بنابراین باید از به کار بردن داده های ساخته شده، کنار بکشید و از داده های بهتری استفاده کنید. شروع سئو و بهینه سازی تالار وردپرس – نمونه کار سئو وردپرس …