بدون محتوا سئو معنی نمی یابد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

آشنایی با اصول سئو و بهینه سازی (SEO). اگر با انواع محتوا و نحوه تولید آن ها آشنایی زیادی ندارید باید بدانید که نکات بسیار زیادی هستند که باعث اهمیت دوچندان این موضوع می شوند. گوگل همواره به سایتهایی که کاربران زیادی از آن بازدید میکنند اهمیت زیادی میدهد و آنها را در صفحه نخست نتایج خود به نمایش در میآورد، برای افزایش ورودی از گوگل روشها و تکنیکهایی وجود دارد که به افراد کمک خواهد کرد. گوگل همواره برای سایتهایی که بازدید زیادی دریافت میکنند امتیاز بیشتری قائل میشود و رتبههای بالاتری را برای آنها در نظر میگیرد. محتوای سایت بایست دارای آنچنان کیفیتی باشد که کاربران را متراغب به اشتراک کذاری آنها بکند. شما می توانید رفتار کاربران وب سایت خود را به شکلی دقیق و کامل بررسی کنید و بدانید که آنها به چه شکلی وارد وب سایت شما شده اند. اغلب جستجوهای اینترنتی به واسطهی گوگل صورت میگیرد و معمولا کاربران گوگل را مرجع اصلی خود برای یافتن پاسخ پرسشهای خود میدانند. از آموزش ساخت فروشگاه اینترنتی برای طراحی سایت های مختلفی می توان استفاده کرد اما تمرکز اصلی این دوره روی سایت های فروشگاهی است از آنجایی که طراحی سایت فروشگاهی پیچیده تر از سایت های دیگر است بعد از گذراندن این دوره قادر خواهید بود سایت های مختلفی در حوزه های مختلفی طراحی کنید.

دلیل اصلی سخت گیریها و حساسیت گوگل کاربران است، گوگل به هیچ عنوان نمیخواهد وقت و زمان کاربران برای بهترین پاسخ از بین برود، از همین رو همواره در تلاش است تا بهترین نتیجه را در صفحات اول خود به نمایش درآورد. داشتن پکیجهای پیشساخته متعدد، از اتلاف وقت و انرژی توسعهدهندگان جلوگیری میکند و در نتیجه، برنامهنویسان میتوانند روی افزودن قابلیتهای پیشرفته تمرکز داشته باشند. خب، شما دو گزینه روی میز دارین. اما عموما پرداخت های طراحی سایت اختصاصی در دو یا سه پرداخت در طول تکمیل طراحی سایت تسویه خواهد شد. در این صورت ، بلافاصله موجودی حساب ، دقیقه های باقی مانده و بقیه ترافیک را پیش چشم خود خواهید داشت. وب طراحی وب سایت به صورت کاملا ریسپانسیو انجام می شود. سایت های فروشگاهی هم این روزها یکی از محبوب ترین ها هستند. در واقع شما باید از شرکت های خدمات سئو بخواهید تا سئو تکنیکال سایت شما را نیز بررسی کنند. اما باید مخاطب را در اولویت قرار دهید و بقیه چیزها در وهلههای بعدی اهمیت قرار داشته باشند. اگر شما یک محتوای عالی دارید اما هنوز هم نتوانسته اید خودی در گوگل نشان دهید وقت آن می رسد که تکنیک های بعدی را برای بالا بردن رتبه سایت خود در امتحان کنید.

بخش هایی که نقاط قوت سایت شما به شمار می روند را بهبود بخشیده و بخش هایی که در آن ضعف دارید را اصلاح و تقویت نمایید. آیا شما هم ترافیک جست و جوی ارگانیک بیشتری برای سایت خود میخواید؟ این مسئله به شما وقت و انرژی بیشتری میده تا بتونین نرخ تبدیل خود رو افزایش بدین، حضور اجتماعی خود رو بهبود ببخشید و البته نوشتن و تبلیغ محتوای عالی و مفید! البته از داده های ارزشمند این نرم افزار درباره نوع رفتار کاربران در هنگام استفاده از وب سایت شما نیز نمی توان گذشت. با استفاده از گوگل سرچ کنسول می توانید به مجموعه ای از داده های دقیق درباره وب سایت خود و نوع نگاه موتورهای جستجو به آن دست یابید. چون ما این راهنمای گام به گام رو با توجه به آموختههامون از سئو و نحوه به دست آوردن سریع ایندکس شدن وب سایت خودمون طراحی کردیم. مدتی است که از سرچ کنسول جدید گوگل رونمایی شده است. برای اینکه بتوانید این لینک را در گوگل سرچ کنسول ثبت کنید، ابتدا به قسمت Sitemaps بروید و در قسمت Add a new sitemap ، لینک سایت مپ خود را قرار دهید. در اینجا شیوه هایی که شما می توانید برای بالا بردن الکسا رنک خود استفاده کنید، ذکر شده است.

زمانی که فردی تصمیم به راه اندازی یک وب سایت می گیرد، باید در مراحل ابتدایی اقدام به ثبت سایت در کنسول گوگل نماید. اگر میانگین زمان بارگذاری وب سایت شما در حال حاضر سه ثانیه است اما بهعنوان مثال به شش ثانیه افزایش پیدا کند، میتوانید انتظار داشته باشید که بازدید از صفحه شما تقریباً یک سوم کاهش یابد و با بازدیدهای کمتر از صفحه، وب سایت شما رتبه الکسای نامطلوبی خواهد داشت. شاید یکی از سوالات عمدهای که ذهن شما رو مشغول کرده این باشه که، چه کنیم تا گوگل صفحات ما رو فوراً ایندکس کنه؟ چرا باید ایندکس سایت رو انجام بدیم؟ باید بگیم که موتورهای جست و جو مثل گوگل به طور خودکار به روز نمیشن. وظیفه عنکبوتها اینه که به دنبال چیزهای جدید در وب و به روز رسانی نسخه از قبل ایندکس شده سایت خود باشه. بنابراین اگر کسب و کار شما یک کسب و کار پایبند به قوانین است (که ما معتقدیم بیشتر خوانندگان وبلاگ ما از این دسته هستند) و به دنبال ماندگاری هستید، سفید بپوشید و در راهتان هیج تردیدی نکنید. این اعتماد به برند شما می افزاید زیرا مردم می خواهند با یک وب سایت ایمن ارتباط برقرار کنند.