با ۱۷ ترفند کاربردی بازدید سایت خود را افزایش دهید کاملاً رایگان • میهن وبمستر

ترجیح ما در سئو تکنیکال این است که صفحه ارور 404 را به صورت اختصاصی طراحی کنیم و کاربر را در حین مطلع کردن از وجود نداشتن صفحه، به دیدن سایر صفحات سایت تشویق کنیم. درصورتی که با برنامه نویسی و تغییر کد سایت آشنایی ندارید افزونه yost را نصب کنید و خیلی راحت و سریع آدرس کانونیکال صفحات را تعریف کنید. تنها تغییر این خواهد بود که سایت، خود را با اندازه صفحهای که در آن نمایش داده میشود، وفق میدهد. به طوری که رتبه وب سایت شما افزایش پیدا کند و در آن زمانی که مشتریان بالقوه شما در حال جستجو برای کلمات کلیدی مرتبط با کسب و کار یا صنعت شما هستند، به سمت وب سایت شما هدایت شوند. حداقل به دو پرسش مرتبط با موضوع پاسخ میدهد و در قسمت دوم در قالب تمرینهای متعدد از دانشجو خواسته میشود تا به زبان انگلیسی یا زبان فارسی درمورد موضوع متن با مدرس و دیگر دانشجویان بحث کند. تکنیک های سئو اغلب تحت عنوان دو دسته، سئوی کلاه سفید و سئوی کلاه سیاه تقسیم بندی می شوند. یکی دیگر از کارهایی که برای افزایش سرعت سایت انجام میدهیم، بهینه سازی فایل های CSS و JS است. پس طراحی واکنش گرای سایت یکی از اقدامات حیاتی در انجام سئو تکنیکال است.

در این مقاله ۱۰ ابزار کاربردی برای سئو را معرفی کردیم که به کار هر آژانس دیجیتال مارکتینگ میآید. اهلر (۲۰۰۶) نیز معتقد است که قصهگویی دیجیتال میتواند مهارت نوشتاری زبانآموزان را بهبود ببخشد. آشنایی با روشهای افزایش ترافیک سایت و درنتیجه، بالا بردن شمار بازدیدکنندگان یکی از مواردی است که برای حفظ بقای سایت نباید از آنها غافل ماند. اولین راهکار برای افزایش بازدید سایت شما این است که آپدیت منظم داشته باشید و تمام ترافیک سایتتان را به بازدید های منظم تبدیل کنید. بسیاری از کاربران از موبایل برای جستجو در گوگل یا بازدید از سایتها استفاده میکنند. برای بررسی واکنش گرا بودن صفحات، میتوانیم از ابزار گوگل یعنی Google PageSpeed Insights استفاده کنیم. با این که قبلا راه و روش های زیادی را برای تولید لینک های داخلی کاربرپسند یا ترمیم لینک های شکسته در راستا سئو بررسی کردیم اما به کار گرفتن هر راهی پیش از یادگیری استراتژی یا اصول لینک بیلدینگ فقط وقت تلف کردن است! شرکت های که به تازگی سایت خود را راه اندازی کرده اند یا درگیر صفحات نتایج جستجوی گوگل هستند، اغلب از طریق تبلیغات آنلاین به دنبال افزایش ترافیک وب سایت هستند. جالب است بدانید که گوگل هم ساختار آدرس صفحات را در صفحه نتایج به شکل و استایل بردکرامب نشان میدهد.

این صفحات اگر پیدا و رفع نشوند، روی رتبهبندی سایت ما در نتایج تأثیر منفی میگذارند. در حالت دوم، صفحهای که کاربران درخواست کردهاند، قبلاً وجود داشته اما الآن دیگر وجود خارجی ندارد. داشتن یک قالب خوب، به منزله اسباب و اثاثیه یک ساختمان می باشد که هرچه طراحی و امکانات آن بیشتر باشد، زیبایی آن ساختمان دو چندان شده و همین زیبایی، باعث فروش بیشتر می شود. دو حالت وجود دارد: حالت اول این است که کاربران آدرس صفحه (URL) را به درستی وارد نکرده و با صفحه 404 مواجه شدهاند. وظیفه برِدکرامب ها، نمایش موقعیت صفحهای است که کاربران داخل آن هستند. به یاد داشته باشید که محتوای تکراری، فقط در داخل سایت ما معنا پیدا میکند. گوگل هم از سال 2016، اول نسخه موبایل سایتها را ایندکس میکند و بعد نسخه دسکتاپ را. ما میتوانیم صفحاتی از سایت خودمان که محتوای خوب و منحصربهفرد ندارند را نوایندکس کنیم تا رباتهای گوگل آن را در نتایج نمایش ندهند. این تنها کاربران نیستند که از بردکرامب ها استفاده میکنند و رباتهای جستجو هم از آنها بهره میبرند. ویدئوهای جذاب و همچنین اینفوگرافی های با کیفیت ، از مواردی هستند که می توانند مدت زمان ماندگاری در سایت را به طور مناسبی افزایش دهند.

البته به شرط این که بک لینک ها اعتبار و کیفیت بالایی داشته باشند و موقت نباشند… علاوه بر کیفیت محتوا رعایت برخی چارچوبها و قواعد نیز مهم است. بعد از طراحی مجدد سایت نیز به یاد داشته باشید که این دستور را از این فایل پاک کنید. این موضوع باعث میشود که تقویت ساختار وب سایت میشود. معمولا امکاناتی که برای وب سایت های خبری مورد استفاده از کمتر در وب سایت های فروشگاهی و یا شرکتی مورد توجه است به همین خاطر راهاندازی یک سی ام اس خبری کاری دشوار و تخصصی است و پیشنهاد میشود این کار را به هر گروه و یا طراحی نسپارید. محتوای تکراری میتواند در هر سایتی ایجاد شود؛ مخصوصاً سایتهایی که از سیستمهای مدیریت محتوا مانند وردپرس استفاده میکنند. این ابزار بعد از بررسی سایت، محتواهای تکراری یا کمارزش را شناسایی و صفحاتی که نیاز به آپدیت دارند را مشخص میکند. راه دوم، استفاده از ابزار Ahrefs Site Audit است که محتواهای تکراری سایت را به ما نشان میدهد. رتبه السکای شما برابر است با افزایش میزان بازدیدکنندگان از سایت شما؛ بنابراین از راه فروش و تبلیغات یا انتشار محتوای جذاب می توانید به درآمد بیشتری دست یابید.