• خانه
  • وبلاگ
  • با این 4 روش سرعت و قدرت سیگنال وایرلس لپتاپ را افزایش دهید

با این 4 روش سرعت و قدرت سیگنال وایرلس لپتاپ را افزایش دهید

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

ارائه محتوا باارزش و مفید در قالب متن ، عکس ، ویدئو واسلاید در راستای بازاریابی محصولات و خدمات شما . اکثر روشهای بازاریابی آنلاین امروزه مانند تبلیغات مادامی که از آنها بطور مستمر استفاده میکنید برای شما بازدهی دارند و به محض توقف آنها با افت مواجه شده و بعد از مدتی از بین میرود. قرمزها نوشتههایی هستند که سئو آنها خوب نیست، سبزها پستها با سئو خوب هستند، زردها پستهایی هستند که سئو متوسطی دارند و خاکستریها پستهایی هستند که اصلاً با کلمه کلیدی کانونی، سئو آنها آنالیز نشده است. پس تا الآن، اگر سئو را انجام دادید و میبینید که تمام نوشتههای شما سبز است، به این امید نباشید که پست شما در صفحه گوگل خواهد بود چون اصلاً اینطور نیست، در جلسات بعد برای شما توضیح میدهدم که چطور میتوانید کلمه کلیدی مناسب را پیدا کنید و با آن کلمه کلیدی کانونی، سئو پستها را بررسی کنید و آنوقت است که متوجه میشوید، سایت شما باید در صفحات یا نتایج اول گوگل باشد. لینک شکسته در نحوه نمایش و ظاهر تفاوتی با لینک های معمول ندارد و تفاوت اصلی به صفحه که کاربر به آن ارجاع داده می شود مربوط است.

چون سایت من در اینجا الآن پستی ندارد که با یواست سئو نوشته شده باشد، یعنی با این افزونه سئو یا بررسی شده باشد، یک پست جدید در این بخش اضافه میکنم و عنوان آن را “تست میکنیم” میگذاریم و متن آن را هم یک متن تست قرار میدهیم. این سیستم افزونه های جانبی بسیاری دارد و به شما کمک می کنند هر امکانی را به راحتی به فروشگاه خود اضافه کنید. این یافتهها با یافتههای احمدوند و مهدیان بروجنی (2013) که در پژوهش خود بیان کردند عملکرد کل شرکتهای خدمات مشاورهای در سطح متوسط به بالاست، همخوانی دارد. به هر سیستم نرم افزاری پیشرفته که اطلاعاتی درمورد عملکرد داخلی آن در دسترس نیست جعبه سیاه یا Black Box گفته می شود. سئو داخلی : مجموعه اقداماتی که مستقیما بر روی صفحات سایتتان انجام می دهید تا آن ها را بهینه کنید.سئو داخلی از مهم ترین بخش های سئو میباشد.

Yoast SEO بهترین افزونه سئو وردپرس جهت بهتر دیده شدن وب سایتتان در نتایج گوگل است. در این حالت نیز مانند ایجاد و ساخت ویدئو در ابتدا ببینید که با توجه به حوزه سایتتان با چه کسانی میتوانید مصاحبه نمایید و چه نکاتی را می توانید در قالب فایل صوتی یا همان پادکست بیان نمایید. متن جایگزین تصاویر یا همان خصوصیت Alt توصیف دقیق محتوای یک تصویر برای ربات های موتور جستجوی گوگل می باشد. این دو بخش هیچ تفاوتی با هم ندارند و مثلاً اگر ما مطابق تصویر در باکس عبارت کلیدی کانونی بنویسیم تست، در پایین صفحه هم نوشته خواهد شد. با استفاده از کش میتوان محتوایی شامل متن تصویر و فایل های جانبی را ذخیره کرد تا در بازدیدهای بعدی به سرعت برای کاربر در دسترس باشد. بهترین مکان برای انتشار مطالب جذاب سایت شما و تبلیغ آن هستند. همچنین این ابزار سبب این می شود تا سئو کاران دیدگاه وسیعی نسبت به وضعیت دیجیتال مارکتینگ روز به دست بیاورند، و بهتر از قبل بتوانند نیازهای تمامی بازدید کنندگان را رسیدگی کنند و از میزان محبوبیت و پرطرفداری محصول ها و همچنین از امارهای فروش آن ها با خبر بشوند.

یکی از اصلیترین مراحل شروع سئو تهیه نفشه بی نقص برای سایت است که باید آنرا تا حد بسیار زیادی بهینه کنید تا گوگل بتواند به راحتی تمامی صفحات و محتوای سایت شما را پیدا کند. استفاده بیش از حد از انکرتکست مطمئنا نشان دهنده مصنوعی بودن لینک بیلدینگ در سایت شما است. مشکلی که در نسخه قبلی بود، کاربر یکی از پستها را NoIndex میکرد و در تنظیمات سایت مپ این پست را بهصورت Index تعیین میکرد؛ این پست در سایت مپ نشان داده میشد و وقتی ربات گوگل سراغ سایت شما میرفت، میدهید این پست وجود ندارد یا نو ایندکس است، که این موضوع باعث میشد شما در وبمستر تولز خود خطا دریافت کنید. در این بخش به شما نشان میدهد که کدامیک از پستهای شما کرنر استون هستند، اگر بخواهید. قابلیت دیگری که یواست سئو دارد، این است که ما وقتی وارد بخش همه نوشتهها شویم، یواست سئو برای ما مشخص میکند که چه پستهایی شاخص هستند، پستهای شاخص یا کرنر استون پستهایی هستند که از پستهای دیگر سایت ما مهمتر هستند و در یک مقاله آموزشی در تلویزیون وردپرس در رابطه با Corner Stone بهصورت مفصل توضیح داده شده است که میتوانید آن را ببینید و متوجه شوید Corner Stone دقیقاً چی است.