منو سایت

بالا بردن سایت در سرچ گوگل – سئو تیم

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

طراحی رسپانسیو و موبایل فرندلی بودن، سرعت بالا در بارگذاری سایت، تولید محتوای ارزشمند و طراحی تخصصی قسمت های مختلف، از جمله اساسی ترین ویژگی هایی است که ممتاز سئو به تمامی مشتریان خود ارائه می دهد. در سال 2005 ژورنال وال استریت اعلام کرد گوگل ،شرکت Traffic Power (و چند زیر مجموعه آن را) که از تکنیک های با ریسک بالا استفاده کرده بود و نتوانسته بود برای مشتری نتیجه بدست بیاورد را از نتایج جستجوی خود حذف کرد. دنیای سئو پیچیدگیهای خاص خود را دارد، اما اغلب افراد میتوانند مبانی آن را به سادگی یاد بگیرند. تعامل با موضوعاتی که به حریم خصوصی افراد نزدیک است، بهعلت حساسیتهای آن از دشوارترین بخشهای پژوهش بود. در ادامه روش هایی را بیان می کنیم که بتوانید از طریق یوتیوب مانند یوتیوبر های حرفه ای ، کسب درآمد کنید. چون قراراست از طریق افزایش دادن بازدید ویدیوها و تعداد دنبال کنندگان کانال خود، کسب درآمد از یوتیوب را تجربه کنیم. آموزش دادن چیزهایی که مردم به دنبالش هستند باعث می شود بازدید ویدیوهای شما به شکل محسوسی افزایش یابد. همچنین با فعال سازی کسب درآمد از یوتیوب تمام نمایش های ویدیوهای شما محاسبه می شود.

کار تمام است و کسب درآمد از یوتیوب شما برای کانال تان فعال می باشد. سپس در صفحه ای که باز می شود روی گزینه View additional features کلیک کنید.در نهایت در صفحه بعدی که باز می شود در قسمت Monetization ، روی گزینه Enable کلیک کنید. البته برای باز کردن حساب تان هم نیاز به آدرس واقعی پارتنرتان دارید که در خارج از کشور است. راهکار بعدی این است که یک سرور مجازی تهیه کنید (به مدتی طولانی) و به کمک آن یک حساب پی پال ایجاد کنید و همه فعالیت های یوتیوبی خودتان را از طریق آن انجام دهید. نکته بسیار مهمی که باید در نظر داشته باشید این است که حتما باید مشخصات حساب بانکی تان با مشخصات حساب تان در یوتیوب و گوگل ادسنس یکسان باشد. قانون دوم کسب درآمد از یوتیوب این است که شما باید حتما سرویس گوگل ادسنس را داشته باشید. آموزش های خاص یا آموزش هایی عمومی تر که نیاز اصلی افراد است.

درصورت نیاز به براورد هزینه برای سایت خود می توانید با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۵۴۰ با کارشناسان رایانه کمک تماس بگیرید و پس از برسی سایت شما هزینه های آن به شما اعلام می شود. برای این کار به قسمت تنظیمات کانال یوتیوب خود بروید. امنیت کامل سایت یکی از فاکتورهای مهم گوگل برای سئو سایت است. لینک نوفالو از طرف سایل لینک دهنده به ربات های گوگل این موضوع را میفهماند که سایت من علاقه ای به تبادل اعتبار با این سایت ندارد و صرفا برای معرفی از آن نام برده شده. وب سایتهایی که بازدید زیادی دارند و مخاطب مدت زمان زیادی را در آن سایتها سپری میکند، احتمال افزایش بازدید از سایت مورد نظر هم از طریق بک لینک و تبادل لینک افزایش پیدا میکند. بنابراین زمانی که شما بتوانید CTR خود را افزایش دهید در واقع به رنک خود را نیز ارتقا دادهاید و در جایگاه بالاتری قرار خواهید گرفت. شما با تولید ویدیو های نقد و بررسی می توانید تعداد بازدید کانال یوتیوب خود را به صورت شگفت انگیزی افزایش دهید. یکی دیگر ازانواع ویدیوهایی که محبوب و پر طرفدارخواهند شد ویدیوهایی است که مربوط به نقد و بررسی محصولات می باشند.

در ادامه به مهمترین استراتژیهایی که در این زمینه باید بدانید و آنها را در وبسایتتان پیاده کنید، اشاره کردهایم. تنها کاری که باید انجام دهید افزودن موارد جدید است. ویدیوهایی که مربوط به بازی های جدید پرطرفدار هستند در یوتیوب بسیار پربازدید هستند. مزرعه لینک یک وب سایت یا مجموعه وب سایتهایی است که فقط به منظور ایجاد لینک ساخته شده اند. سئو وردپرس یا همان بهینه سازی سایت است ، که معنای تاکتیک ها و راهکارهایی که در یک سایت وردپرسی اگر به درستی اعمال شود و با استفاده از آنها میتوان رتبه سایت را در لیست نتایج جستجوی گوگل و یاهو و بقیه موتور های جستجو بهبود بخشید. اگر در یک دوره تخصصی و حرفهای که شما را از سطح پایه به سطح پیشرفته برساند شرکت کنید بله شما میتوانید حتی مسیری که برای رسیدن به آن باید ۳ سال زمان صرف شود را در ۳ ماه طی کنید.