ایده تولید محتوا در یوتیوب + روش کار

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

یک مزیت مهمی که سئو تکنیکال دارد این است که برای بهینه سازی و رفع خطا ها و مشکلات فنی سایت فقط یک بار اقدام شده و زمان صرف خواهد شد. بطور مثال اگر یکبار فرایند Mobile friendly در طراحی سایت انجام شود دیگر نیازی به انجام مجدد این فرایند نیست و همچنین بهینه سازی کد های HTML کاربردی. فقط هنگامی که شما شروع به برقراری ارتباط با دیگر کاربران می کنید، می توانید شروع به تبلیغ خود کنید، اما شروعی نیست که تبلیغات خیلی زیاد انجام شود. شروع به نوشتن محتوا کنید! محتوا را به چه صورتی و در چه قالبی تولید می شود؟ عناصر یا تگهایی را که می خواهید علامتگذاری کنید اضافه کنید. سنجش و پیگیری تأثیر برطرف کردن این خطاها در طول زمان به شما کمک میکند از فاکتورهای سئو تکنیکالی که بیش از همه به رتبه سایت شما آسیب میرسانند (یا کمک میکنند) آگاه شوید.

در آخر، نشانهگذاری خود را با ابزار سنجش داده های ساختار یافته (Structured data testing tool) بررسی کنید تا مطمئن شوید صحیح است. سایتتان را با ابزار بررسی سازگاری با موبایل گوگل (Google’s mobile-friendly checker tool) چک کنید تا صفحاتی را که کامل در دستگاه موبایل بارگذاری نمیشوند، پیدا کنید. سئو تکنیکال جزو اولین چک لیست های خدمات سئو کلی یک وبسایت می باشد. البته این نکته نیز نباید فراموش شود که هر مشکلی در زیر ساخت های یک وبسایت وجود داشته باشد بالاخره تاثیری هرچند ناچیز بر سئو سایت خواهد داشت. با این وجود می توان چنین برآورد کرد که بخش هایی از مشکلات فنی سایت که تاثیری هر چند غیر مستقیم بر آمار ترافیک و بازدید سایت و همچنین اعتبار دهی گوگل به سایت دارند باید توسط تیم سئو تکنیکال بررسی و اقدام به رفع مشکلات و خطا ها صورت گیرد. مسائل و مشکلات فنی سایت به چند دسته تقسیم می شوند که یکی از این دسته بندی ها بهطور مستقیم در سئو و تجربه کاربری مخاطب تاثیر گذار بوده، برخی موارد تاثیر غیر مستقیم خواهند داشت و برخی دیگر نیز هیچ تاثیری بر روی سئو سایت ندارند. البته باید بدانید کار را باید به کاردان سپرد، زیرا مشکلات ناشی از خطاهای html و رندرینگ در بخش تکنیکال میتواند شمارا به صورت جدی به خطر بی اندازد، در ادامه این مطلب از طراوت قصد داریم به بررسی دقیق سئو تکنیکال و تاثیر آن در رتبه بندی و جایگاه سایت را مورد بررسی قرار دهیم.

فعالیتهای بعدی خود را بر این اساس اولویت بندی کنید و بدین ترتیب شاهد تأثیرات مثبت آن روی ترافیک ارگانیک سایت خواهید بود. تولید محتوا می تواند در فرمتهای متنی و تصویری ( اینفوگرافیک ) باشد که برای اینگونه وبسایتها می توانید با کمک گرفتن از خلاقیّت خود محتوای قدرتمند تولید کنید. اسکیما کدی است که در سایت قرار میگیرد و با فهماندن معنی کلمات کلیدی به خزندهها به موتورهای جستجو کمک میکند نتایج بهتری ارائه دهند. به عنوان مثال، اسکیما به خزندهها میگوید که 17/5/2019 یک تاریخ است و یک رشته عدد تصادفی نیست. استفاده از برخی تکنیک های سئو کلاه سیاه بد نیست اما نباید همیشگی باشد! پس بهتر است وبسایتی که توسط تیم سئو برای بهینه سازی پذیرفته می شود بطور کامل بررسی شده و از هر گونه خطا و ایرادی پاک شود تا بهترین نتیجه را از فرایند تکنیک های سئو بدون هیچ دغدغه و نگرانی دریافت کند. ممکن است, بخواهید بهینه سازی موتور های جستجو برای سایت را خودتان انجام دهید. اینکه الکسا چطور اطلاعات را جمع آوری میکند, جای سوال هست. با توجه به اینکه واکنش گرا یا ریسپانسیو20 بودن سایت سیگنال رتبهبندی مهمی است، این نکته بسیار تعجب آور است.

المنتور این امکان را به شما می دهد که در وردپرس بتوانید به راحتی صفحه بسازید و هر صفحه را با توجه به نیاز خودتان هر طوری که میخواهید طراحی کنید، المنتور این قدرت را دارد که یک وب سایت زیبا، کاربرپسند و بهینه سازی شده را در کمترین زمان به مشتری تحویل دهد. در مراحل بعدی، صفحات سایت شما باید ایمن، بهینهسازی شده برای نمایش در صفحات کوچک موبایل، فاقد محتوای تکراری، با سرعت بارگیری سریع و صدها مورد دیگر باشند که بهینه سازی تکنیکال سایت به بهترین شکل انجام شده باشد. در واقع سئو تکنیکال پشت پرده و زیر ساخت های سایت را برای شروع فعالیت های حرفه ای بهینه سازی آماده می کند و تمام تمرکز آن روی Backend سایت خواهد بود که کاربر امکان دیدن این اقدامات را نداشته و تنها در مواردی، الگوریتم های گوگل قادر به تشخیص این فرایند خواهند بود. برای شروع کار با AMP میتوانید صفحات HTML ساده AMP ایجاد کنید یا روی سیستم مدیریت محتوایتان22 یک پلاگین AMP دار نصب کنید. بهتر است بدانید حجم اطلاعات این راهنمای آموزشی بسیار زیاد است، اما ما تمام تلاش خود را کرده ایم تا این مطالب را به ساده ترین شکل و با مثال هایی دقیق توضیح دهیم تا درک آن برایتان آسان باشد.