• خانه
  • وبلاگ
  • ایدههای ناب تولید محتوا در اینستاگرام! – آکادمی کاپریلا

ایدههای ناب تولید محتوا در اینستاگرام! – آکادمی کاپریلا

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

سئوفاکس چند سالی است که در حوزه سئو و بهینه سازی سایت در سطح وب فارسی فعالیت میکند. در انجمن ثبت نام کرده و در بخش پروفایل کاربری و یا امضا لینک وب سایت خود را قرار دهید. جوانان فراوانی اخیرا با سرمایه ای اندک اقدام به ایجاد سایت های استارتاپی کرده و تلاش دارند که با صرف کمترین هزینه، رتبه سایت خود را ارتقا دهند. و باز هم مانند سایت قبل نقطه قوت آن فروش بک لینک در سایت های ایرانی است. همینطور اگر شما قانون یک سوم و نقطه کانونی را نیز، که در قسمتهای قبل توضیح داده شده، در عکستان رعایت کرده باشید، استفاده از حاشیه سفید میتواند مخاطبان زیادی را جذب کند. به هر حال یک بخش بک لینک هم به منوی خود اضافه کرده است و “متاسفانه” فروش بک لینک های موقت را به سایت خود اضافه کرده اند! اطلاعات ساختار یافته که به آن نشانه گذاری اسکیما هم می گویند، یکی دیگر از اجزای کلیدی بهبود CTR یا افزایش نرخ کلیک می باشد. کلمات کلیدی غیر مرتبط به طور کلی با تمام تکنیک های کلاه سیاه فوق الذکر ترکیب می شوند و استفاده از کلمات کلیدی غیر مرتبط را شاید یکی از بدنام ترین روش های سئو کلاه سیاه به شمار آورد.

گرچه SEO کلاه سیاه غیرقانونی نیست، اما دستورالعملهای مربوط به مدیریت وبسایت را که توسط موتورهای جستجو تعیین شده نقض میکند. البته نمیگویم نمیتوان از اینها سایت ها اقدام به خرید بک لینک معتبر کرد، اما پیشنهاد میکنم در هنگام خرید بک لینک موقت و همینطور بک لینک های تعداد انبوه، حواستان را جمع کنید. بک لینک هایی که میتوانید از این سایت خریداری کنید، هم از سایت های معتبر خارجی هستند و هم وب سایت های فارسی زبان. البته یک نکته منفی در مورد بک لینک های سایت راش وب وجود دارد و آنهم اینکه اغلب آنها لینک های غیر دائمی هستند! مردم ترجیح می دهند در فصل گرم سال در محیط های بیرونی که هوای خنک تری دارد از برد وای فای خود برای انجام کارهایشان استفاده کنند . در حال حاضر این روش یکی از بهترین روش هایی است که سئوکارهای زیادی از آن برای افزایش بازدید سایت ها استفاده می کنند. همچنین در فریم ورک TurboGears از چری پای به عنوان یکی از کامپوننتهای اصلی استفاده شده است. همچنین به نکات مهمی که در زمان خرید بک لینک قوی باید بدانید اشاره میکنم. البته نرم افزارهای دیگری مانند inSSIDer وجود دارند که اطلاعات بسیار بیشتر و حرفهای تری در این زمینه به کاربران ارائه میدهند، مانند اطلاعات تداخل امواج و همچنین رسم نقشهای از قرار گیری دستگاهها رسم میکند.

گوگل به شدت توصیه میکند که همه سعی خود را بر روی حل کردن مشکل کاربران خود قرار دهید. را به مخاطبان ارائه میکند. و زمانی که موفق شدین با وجود محدودیت ها از تکنیک های سئو کلاه سفید استفاده کنین اون وقته که می تونین به کاری که انجام دادین افتخار کنین. چرا خريد بك لينك انبوه از سایت های بی کیفیت کاری اشتباه است ؟ با توجه به این مثال، گمان نمی رود دیگر تردیدی درباره خرید بک لینک انبوه و بی کیفیت وجود داشته باشد. با توجه به اطلاعاتی که در این صفحه آمده، من فکر میکنم این لینک ها، بک لینک های معتبری باشند. همانطور که مشاهده میکنید، پکیج ها اغلب با تعداد کمی لینک ساخته شده و همینطور به نظر میرسد سایت هایی که از آنها لینک گرفته میشود، سایت های معتبری باشند. اگر سایت شما تازه کار است و قصد هزینه بالا ندارید ، میتوانید از سری بک لینک های با کیفیت خارجی استفاده کنید که از قیمت 190 هزار تومان در این صفحه به فروش میرسد… آخرین ریزنسخه را برای هر سری میتوان در صفحه دانلود پایتون یافت. از جمله سرفصلها و موضوعاتی که در این دوره ارائه میشوند، میتوان به نصب پایتون، کتابخانه استاندارد پایتون، ساختمان داده در پایتون، توابع و ماژولها، کلاس، خواندن و نوشتن فایلها و سایر مباحث مقدماتی پایتون اشاره کرد.

از دیگر امکانات سایت الکسا می توان به مقایسه سایت شما با رقبای دیگر اشاره کرد. جدیدترین الگوریتم سئو، الگوریتم گورخری یا زبرا هست که به بررسی عملکرد فروشگاه های اینترنتی می پردازه. این که یک وب سایت یک مقاله یا نوشته انتشار دهد و به سایت شما لینک دهد، حالتی بسیار ایده آل از نظر گوگل و هرکس دیگری به حساب می آیند. نکته ای که در مورد این سایت کمی ناراحت کننده است، وجود نداشتن نماد اینماد یا لوگو ساماندهی است. ظاهرا فردی از خود کمپانی Forbes، در انجمن مرکزی گوگل وب مستر یک اطلاعیه را ارسال کرده بوده است که مبنی بر وجود داشتن لینکهای غیر طبیعی در وب سایت Forbes بوده است. رایاطرح هم مدتی است که علاوه بر فروش اکانت ابزارهای خارجی، اقدام به فروش بک لینک کرده. پاسخ: اخیرا افراد بسیاری با ما تماس میگیرند و همان گونه که گفتیم، به این مسئله اشاره دارند که فلان رقیب از بک لینک بی کیفیت استفاده کرده و موفق عمل کرده است.