اهمیت Seo در سایت و بالا آمدن در گوگل

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

اما این نکته برای شما می تواند کلید برنده شدن در رقابت سئو باشد. نکته آخر در مورد محتوای ویروسی این است که باید در ابتدای کار بعد از نوشتن محتوای خود آن را یک هل اساسی دهید. را فراهم می کند. این افزونه ها به صورت اختصاصی کد نویسی می شوند. در مقاله امروز ویکی دمی تصمیم داریم تکنیک های سئو کلاه خاکستری را بررسی کنیم که احتمالا می تواند نظر شما را جلب کند پس خواندن این مقاله را از دست ندهید تا تکنیک ها موثر این قسمت از سئو را کشف کنید. ما باید از این پتانسیل استفاده کرده و برای افزایش ترافیک و محبوبیت سایت خود از آن استفاده کنیم. گوگل ادوردز راههایی برای تعیین قیمت به صورت اتوماتیک در اختیار ما قرار میدهد (مثلاً تنظیماتی که به صورت اتوماتیک، بیشترین کلیک ممکن در روز را برای شما خواهد گرفت یا همواره شما را بالای صفحه نمایش میدهد). این کار آدرس و نام سایت شما را در ذهن مخاطب ثبت خواهد کرد. برخی دیگر از مشکلات هم محتوایی هستند که به کمک متخصصان این حوزه میتوانید آنها را مرتفع کنید. با انجام کارهای فوق و جذاب کردن عنوان و توضیحات محتوای خود میتوانید نرخ کلیک و CTR خود را افزایش داده و به افزایش ترافیک و رنک خود در گوگل کمک کنید.

نمونه کارهای سئو سایت. ایجاد یک محتوای مؤثر نه تنها سبب می شود تا شغل شما به عنوان یک کار تخصصی در بین دیگر کسب و کارهای رقیب شناخته شود بلکه یکی از مؤثرترین فرصت هایی است که برای ایجاد لینک در دسترس است. مقدمه؛ بهدنبال افزایش بازدید باشیم یا نه؟ نام و آدرس وبسایت خود را در ویدیو ذکر کنید و به صورت نوشتاری نیز آن را در ابتدا یا انتها و حتی در میانههای ویدیو قرار دهید. خب شما با همینکار در واقع ترافیک خود را بدون افزایش رنک سایت خود ۲ برابر کردهاید. یکی از بهترین راهها برای جذب ترافیک و مخاطبین بیشتر به وبسایت شما بدون شک نوشتن و تولید محتوای لیستی است. محتواهای بسیار باارزش و منحصربهفرد بدون تلاش خاصی توسط دیگران به اشتراک گذاشته میشوند. نگارش کدهای سایت باید در نهایت سادگی و تلاش برای حدف المان های غیرضروری صورت گیرد. به عنوان مثال اگر شما در محتوای لیستی خود ۲۰ ابزار برای سئوی سایت را معرفی میکنید شاید کاربر تنها مایل به مطالعه و کسب اطلاعات در مورد ۳ ابزار معرفی شده داشته باشد. آمارها نشان داده است که محتوایی که به صورت عملی به کاربر آموزشی خاص را نشان میدهد کاربردی تر بوده و شانس بیشتری برای تبدیل شدن به یک محتوای ویروسی را دارد.

لینکدین نیز مانند فیس بوک امکان قرار دادن پست در تایم لاین و لایک و کامنت را دارد اما یکی از مهمترین قابلیتهای این شبکه اجتماعی محبوب قسمت مقالات یا Article آن است. CTR هم اکنون یکی از مهمترین فاکتورهای افزایش رنک در الگوریتمهای گوگل است. یکی دیگر از ابزارهایی که توسط گوگل بهصورت رایگان ارائهشده است آنالیز گوگل یا همان گوگل آنالیتیکس میباشد. اگر مقالاتی که در لینکدین قرار میدهید تعداد زیادی لایک و کامنت بخورد یکی از معیارهای عالی برای رتبه گرفتن در گوگل خواهید بود البته معیارهای مهم دیگری نظیر لینک سازی، سئوی مطلب و … اینکه تصاویر شما با چه فرمتی باشند اهمیت چندانی ندارد؛ مهم این است که در محتوای خود از فایلهای مالتی مدیای زیادی استفاده کنید. CTR یا Click-Through-Rate در واقع همان نرخ کلیک است که برای کارشناسان دیجیتال مارکتینگ و سئو بسیار حائز اهمیت است. با این کار کاربران متوجه خواهند شد که برایشان اهمیت قائل هستید و بیشتر به سایت شما اعتماد خواهند کرد و سایت شما را به سایرین معرفی میکنند. را می توانید تنظیم کنید. اگر بتوانید اخبار به روز منتشر کنید محتوای شما بیشتر جستجو شده و سایتتان از نظر سئو بالا می آید حتی می توانید بک لینک و یا انتشار در شبکه های اجتماعی به دست بیاورید.

پیشنهاد من این است که لیست موارد توضیح داده شده در مطالب لیستی خود را در ابتدای مقاله به صورت لینکدار(دقیقا شبیه به همین مقاله) بیاورید تا کاربر بتواند با کلیک بر روی عنوان مورد نظر خود سریعاً به توضیحات آن عنوان دست پیدا کند. در اینگونه محتوا کاربر راحتتر میتواند به محتوای مورد نظر خود دست پیدا کند. کمک به وبسایت ها برای بدست آوردن رتبه های بهتر در نتایج موتورهای جستجو که باعث نمایش صفحات مرتبط با کلمه جستجو شده می شود و نتایج بهتر و قابل اعتمادتری به کاربر نشان داده خواهد شد. دقت داشته باشید که برای اینکار بهترین تمرین این است که خود را جای کاربر بگذاریم و ببینم اگر جای او بودیم در هنگام مشاهده نتایج جستجو بیشتر تمایل به کلیک روی کدام عنوان را داشتیم. نرخ کلیک در واقع تعداد کاربرانی (به درصد) است که در نتایج جستجو روی سایت شما کلیک میکنند. بعد از نصب وردپرس، باید قالبی که فروشگاه شما را به بهترین نحو نشان می دهد را از مخزن وردپرس دانلود نمایید یا از سایت های فارسی زبان مانند راست چین و ژاکت یا از سایت های خارجی مانند envato،themeforest اقدام به خرید نمایید.