انواع سئو – طراحی سایت روشا وب

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

بررسی و آنالیز دقیق سئو داخلی (on-page SEO) سایت های رقیب خود : این می تواند بهترین راهی باشد که متوجه شوید که برای گوگل چه بخش هایی اهمیت دارد و از اولویت زیادی برخوردار است. مطمئناً جواب همهی ما یک نه بزرگ است. این روزها سر و کار همهی ما با گوشیهای موبایل است و اینترنت هم جزءلاینفک تلفنهای همراهمان. B منتشر کردم، این مقاله شامل تمامی مسائل برای تازه کارها تا حرفه ای ترین سوالات و مشکلات پیش آمده است. در طرف دیگر هم افراد عادی که صاحب سایت هستند و خودشان به عنوان کاربر عادی در حال تولید محتویات هستند هم از روش ها و استراتژی های متعددی استفاده می کنند و حتی چند روش را برای این کار با یکدیگر ترکیب می نمایند, ولی در نهایت تمامی آنها بر روی جذب بیشتر مخاطبان تمرکز دارند. چنین به نظر میرسد که کاربران با خصوصیات جمعیتشناختی مختلف، با توجه به اینکه از وبسایتهای بانکداری الکترونیکی برای انجام امور بانکی تعریف شده و ثابت استفاده میکنند، این خصوصیات در رفتار استفاده آنها از بانکداری الکترونیکی تأثیری ندارد.

بروز رسانی مرتب سایت باعث جلب اعتماد کاربران خواهد شد و در نهایت کاربران را ترغیب می کنید هر روز برای مطالعه مطالب جدید به سایت شما مراجعه کنند. به خصوص استفاده از تصاویر جذاب باعث میشود کاربر بیشتر ترغیب شود که داخل سایت ما بماند زیرا اولاً چشمش خسته نمیشود از خواندن متن و دوماً حوصلهاش از خواندن سر نمیرود. نوشتن عنوان مناسب و جذاب: مناسب برای این که گوگل تا حدودی بداند این مقاله در مورد چیست و جذاب برای اینکه مخاطب ترغیب شود روی لینک سایت ما کلیک کند. ابتدا در این مورد تحقیق صورت میگیرد سپس عناوین مهم و کلید واژه ها تعیین شده و بعد یک محتوای منحصر به فرد برای شما نوشته می شود. نکتهای که در اینجا باید به آن اشاره شود این است که مهم نیست هدف ما چیست! قبل از هرکاری شما باید حوزه فعالیت و دلیل آن را برای خودتون مشخص کنید یعنی مثلا اگر شما قصد دارید از تولید محتوا در اینستاگرام کسب درآمد کنید باید روش و استراتژی بچینید که در نهایت بتونید از طریق آن به درآمد برسید. اما قبل از آن لازم است بدانیم چقدر با تولید محتوا آشنایی دارید.

اما اگر شما از این روش ها استفاده کنید، به این صورت نیست که مانند روش کلاه سیاه، آینده سایت شما به خطر بیفتد، در واقع شاید در آپدیت های بعدی الگوریتم موتورهای جست و جو، این موارد کلاه خاکستری به موارد کلاه سیاه تبدیل شود. بهتر است به خصوص برای مقالات طولانی از فهرست مطالب استفاده کنیم تا مخاطب بتواند جواب سوالش را بهتر و سریعتر پیدا کند. در صورتی که سایت شما ظاهر خوبی در موبایل نداشته باشد یا به اصطلاح mobile friendly نباشد ممکن است حتی بر روی رتبه فعلی در گوگل تاثیر منفی بگذارد شما هرچقدر هم تکنیک های یگر سئو کلاه سفید را رعایت کنید باز هم باید وب سایت شما مناسب سایر دستکاهها باشد. تغییر کد وب سایت، متن و فونت ها می تواند باعث شود موتورهای جستجو فکر کنند محتوای وب سایت شما به روز شده است حتی اگر این تغییرات خیلی کم و محدود باشند.

به عبارت دیگر، مخالف قوانین موتور جستجو است. البته در این زمینه باید در بروزرسانی محتویات قبلی هم گام بردارید چرا که ممکن است در اثر مرور زمان آن محتویات قدیمی و یا حتی غلط شده باشند. برای شروع کار شما باید حوزهی کاری خود را مشخص کنید. سایت شما اگر در حوزه فروش تجهیزات ورزشی ، اخبار ورزشی ، آموزش، مربی ، باشگاه های ورزشی و موارد مشابه فعالیت دارد به راحتی می توانید با چند بکلینک باکیفیت مخاطبان بیشتری را جذب کنید. بعد از نوشتن لیست تان، حالا زمان آن است که مدیران سایت های هدف را پیدا کنید. در اینجا بهترین و اصولی ترین روشهایی که همه سایتهای درجه یک و موفق اینترنتی از آن استفاده می کنند گردآوری شده است و به شما این اطمینان را می دهم که با مطالعه و رعایت موارد نوشته شده در این مقاله رتبه سایت شما به شدت افزایش پیدا کرده و در صفحه نتایج جستجو رتبه های اول را کسب کنید. سعی کنیم از تصاویر و رنگهای جذاب استفاده کنیم.