• خانه
  • وبلاگ
  • انواع خدمات و قیمت میانگین سئو سایت/ با آگاهی تمام وارد حوزه دیجیتال مارکتینگ شوید!

انواع خدمات و قیمت میانگین سئو سایت/ با آگاهی تمام وارد حوزه دیجیتال مارکتینگ شوید!

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

پاسخ به این سوال که چرا باید سایت خود را سئو کنیم را با یک مثال می گوییم فرض کنید شما فروشنده کفش در پر بازدید ترین خیابان شیراز هستید مثلا پارمونت یا سینما سعدی شیراز ، در بهترین حالت ممکن اگر کرونا نباشد و محدودیتی هم نباشد روزانه 1000 نفر به فروشگاه شما سر می زنند و در بهترین حالت 50 نفر از شما خرید می کنند در حالی که اجاره چنین مغازه ای در شیراز ماهانه بالا 20 میلیون تومان است. این گزینه عالی است که لینک ایجاد کنید و ثبت نظر را در زیر مطالبتان قرار دهید تا خواننده بتواند حتی از کامنت های دیگر بازدید کنندگان نیز استفاده کند. به منظور جذب کاربران به وب سایت خود، و یا حتی می توانید، فرم ثبت نام خود را سفارشی سازی کرده و زیر ان امضا خود را قرار دهید. اگر قرار است محتوای خود را به شکل مقاله ارائه دهید حتما به قوانینی که برای ارجاعات و پانوشت ها وجود دارد پایبند باشید در غیر این صورت لازم است که اگر نقل قول می کنید حتما نام صاحب جمله را به نحوی ذکر کنید. هنگامی که شما به یکی از صفحات خود لینک می دهید، مطمئن شوید که واقعا مکمل پست شما است و شما باید پیوندهایی که در وبسایت خود در قسمت ثبت نظر لینک می کنید مرتبط باشد تا بازدید کننده به سمت آن لینک برود.

اگر میخواهید سایت خود را بهینه کنید و در قبال آن هزینه زیادی نکنید پیشنهاد میکنیم از محصول آموزش جامع سئو ما استفاده کنید. باز هم به ساختمان سازی اشاره می کنیم، شما برای ساختمان بهتر و زیباتر اگر فرد حرفه ای را استخدام کنید نتیجه مطلوب تری را مشاهده خواهید کرد و زمان کمتری را هدر خواهید داد. اما اگر از عهده هزینه های خدمات سئو بر نمی آیید، روش های جایگزین ارزان تری نیز وجود دارد. از آنجایی که این کار شامل سرمایه گذاری در محتوایی است که می تواند برای سالهای آینده نتیجه دهد و استفاده از تاکتیک هایی که شما را در معرض خطر عواقب ناشی از گوگل قرار نمی دهد، کلاه سفید روش بلندمدت تری است. لینک سازی شکسته؛ یعنی به وب سایت هایی که لینک های خارجی آن ها از کار افتاده اند، پیشنهاد بدهید که به جای آن ها، لینک سایت شما را در سایتشان قرار دهند. اما آنچه که واقعا باعث می شود اینفوگرافیک ها فوق العاده باشد این است که هنگامی که شما مطالب را منتشر کرده اید، می توانید آن را به دایرکتوری های اطلاعاتی ارسال کنید و با بازدیدکنندگان و سایر وبلاگ نویسان و وب سایت ها تماس بگیرید تا ببینند که آیا آنها علاقه مند به ارسال اطلاعات خود در سایت های شما هستند.

اگر شما نمی توانید و از پس مخارج استخدام یک طراح گرافیک بر نمی آیید، می توانید از هر یک از ابزارهای رایگان اینفوگرافیک ها به صورت رایگان موجود در اینترنت استفاده کنید. با برخورداری از توانایی انتخاب ابزار شبکههای اجتماعی خودتان و ایجاد گرافیک برای آنها، این ابزاری عالی برای کسانی است که می خواهند محتوایی بسازند که مناسب شرایط اجتماعی است. اما از بین همه این عوامل میزان محبوبیت سایت و همچنین مرتبط بودن لینکها با محتوای سایت نقش پررنگتری ایفا میکنند. علاوه بر این، ابزارهای سئو میتونن ایده های خیلی خوبی رو برای محتواهای آینده در اختیارتون قرار بدن تا بیشترین ترافیک رو از طریق محتوای جدیدتون جذب کنین. بهتره از همین حالا ویدیو مارکتینگ رو در استراتژی محتوای خودتون قرار بدین. اگر در بلاگتون محتوایی دارین که عملکرد خوبی داشته و احساس می کنین دیگه از نظر جذب ترافیک رشد خاصی نداره میتونین با استفاده از روش هایی از اون محتوا مجددا استفاده کنین. با استفاده مجدد از محتوایی که قبلا عملکرد خوبی داشته، میتونین ترافیک بیشتری رو به وب سایتتون وارد کنین. تحقیقات نشان می دهد که افرادی که از سایت ها دیدن می کنند تنها ۲۰ درصد مطالبی را که می خوانند یادشان می ماند و ۸۰ درصد آنچه را که در سایت می بینند به خاطر می آورند.

بنابراین اگر سرعت وایفای کم باشد یامشکلاتی در برقراری ارتباط رخ دهد دردسرهای فراوانی را به وجود میآورد. فرض بگیریم شما قصد دارید مقالهای را در مورد سئوی سایت بنویسید. به طور مثال، موضوع دومین فصل این محتوا «چگونه با بکارگیری بازاریابی محتوا لینک هایی ممتاز و ناب بگیریم؟ پاملا وان در این خصوص میگه «بهینه سازی مطالب قدیمی برای بلاگ هایی که چند سال سابقه تولید محتوا دارن یک روش عالیه که میتونه حجم محسوسی از ترافیک ارگانیک رو از طریق موتورهای جستجو به سایت وارد کنه. چشم انداز عکس ها، تصاویر سرگرم کننده، برای اشتراک بیشتر در رسانه های اجتماعی است و آنها هنگامی که از سایت شما بازدید می کنند تجربه بسیار لذت بخش را به خواننده می دهند. این منبع به طراحی اسلاید ها و تصاویر رسانه ای اجتماعی و دیگر محتوا های تصویری و بصری می پردازد. تصاویر می توانند به ترافیک شما کمک بزرگی بکنند.