امیر نیری – سئو

اگر با سئو آشنا باشید میتوانید با استفاده از خدمات سئو سایت ، ترافیک بیشتری به سایت خود هدایت کنید و مشتریان جدید را به دست آورید. نوشتن مقالات پربازدید یکی از روشهای رایگان و مهم در ساخت ترافیک و افزایش بازدید سایت تولید محتوا پربازدید و ارزشمند برای کاربران سایت است.قبل از نوشتن محتوا ابتدا باید یک تحقیق دقیقی بر روی کلمات کلیدی انجام دهید تا بتوانید پر جستجوترین موضوعات را در حوزه کسبوکار خود پیدا کنید. شما نیز میتوانید یک وبینار رایگان و البته کاربردی در حوزه کاری خود برگزار کنید و در انتها با ارائه یک پیشنهاد مناسب بازدیدکنندگان را به سایت خود هدایت کنید. هیچ چیز به اندازهی سرعت بالا و محتوای کوتاه و مفید، بازدیدکنندگان موبایل را جذب خود نمی کند. همانطور که در ابتدای متن هم اشاره کردیم برای اینکه یک سایت معتبر با بازدید مناسب و بالا داشته باشید باید منتظر بمانید و تمام روشهای استانداردی را در اختیار بگیرید. فقط یادتان باشد که باید یک دوره ارزشمند برای کاربران ایجاد کنید و دانشجویان خود را به سمت مطالب سایت خود هدایت کنید. سعی کنید ویدئوهایی مفید و کاربردی درست کنید که برای کاربران ارزشمند باشد. سعی کنید از دادن توضیحات اضافه بپرهیزید، اما در عین حال مطالب را به صورت کامل توضیح دهید تا برای مخاطبانتان کارآمد و کاربردی باشد.

محتوایی بین مخاطبین بیشتر به اشتراک گذاشته می شود که کاربردی تر باشد. البته باید یک لیستی از مخاطبین را داشته باشید که به آنها ایمیل ارسال کنید. برای ساخت ویدئو کافی است یکی از مقاله هایی را که قبلا در سایت خود منتشر کرده اید را نتخاب کرده و محتوای همان مقاله را در پاورپوینت به صورت تیتر وار درآورید و یا اینکه از مراحل انجام دادن یک کار مشخص که در حیطه فعاعیت های شما می باشد فیلم گرفته و آن را به صورت یک ویدئو آموزشی در اختیار کاربرانی که وارد سایت شما می شوند قرار دهید. استفاده از روشهای پولی، یکی از روشهایی است که برای جذب ترافیک بسیار استفاده میشود. ایجاد دورههای رایگان نیز برای کسب ترافیک بسیار عالی هستند. ما تلاش می کنیم تا هزینه های سئو و بهینه سازی سایت برای کسب و کار شما به بهترین شکل تعیین گردد و بازخورد های آن طی زمان مشخص شده ایجاد شوند.

بدین ترتیب افراد زیادی از آن استفاده خواهند کرد و احتمالا به سایت شما لینک خواهند داد. میتوانید در لینکداین مطالب با کیفیت و منحصر به فرد منتشر کنید و به مطالب سایت خود لینک دهید. پلاگین UpdraftPlus، یکی از بهترین افزونه های وردپرسی برای بکاپ گیری با رابط کاربری ساده و قابلیتهای فوقالعاده است که برای معرفی در این بخش انتخاب شده است. این پنل در بر گیرنده میلیونها کاربر اینترنتی است که از بیش از ۲۵۰۰۰ افزونه برای مرورگرهای مختلف استفاده میکنند. اگر در محتوای خود ابزاری معرفی کرده بودید مثلا افزونهای برای ارسال پیامک که در حال حاضر این افزونه کار نمیکند باید نمونهای جدید از آن که کارایی دارد به مخاطبین معرفی شود. حتما افرادی هستند که بر تصمیمات مخاطبین شما تاثیرگذار هستند. هرچه از سایت ­های معتبر و قوی به سایت شما لینک زده شود، سایت شما امتیاز مثبتی کسب می ­کند و تاثیر بسیار خوبی روی سایت شما خواهد داشت. هرچه سرفصل مهم تر باشد از تگ بزرگتر استفاده می شود و هرچه اهمیت سرفصل کم شود از تگهای به مراتب کوچکتر استفاده می شود.

پس سعی نکنید با اضافه و کم کردن حروف اضافه گوگل را دور بزنید . سئو مسترز برای کسب و کار شما فازبندی پروژه تعریف مینماید شما با توجه به توان خود میتوانید پکیج های کوچک یا بزرگ را سفارش دهید و با توجه به پیشرفت سئو فازهای بعدی بهینه سازی را برای شما آغاز می نماید و پس از پایان پروژه در صورتی که تمایل داشته باشید با همان مبلغ فاز سایت شما در کلمات کلیدی پشتیبانی ماهانه می نماید. برای درک بهتر این موضوع به مثال های زیر توجه کنید. براساس گزارش توسعه انسانی سازمان ملل، کشور نروژ که رتبه اول شاخص HDIسازمان ملل را به­دست آورده، طی سال های 2000 تا 2002 حدود 6/7 درصد تولیدGDP (Gross Domestic Production) خود را در اختیار بخش آموزش و پرورش گذاشته است. این امر ممکن است شامل هدایت خزنده موتور جستجو به یک صفحه و سایر کاربران به صفحه دیگری باشد.