• خانه
  • وبلاگ
  • امکان سنجی و آسیب شناسی ورود تبلت به فرآیند تدریس و یادگیری

امکان سنجی و آسیب شناسی ورود تبلت به فرآیند تدریس و یادگیری

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

سئو کلاه سفید در واقع تمام تکنیکهایی رو شامل میشه که گوگل تائییدشون میکنه و مشکلی با انجام دادنشون نداره. شاید شما با استفاده از سئو کلاه سفید به رتبه های خوبی در این نوع کسب و کارها دست یابید، اما رقبای شما در چنین شرایطی سعی می کنند تا با استفاده از روش های سئو کلاه سیاه، شما را به پایین بکشند. بازاریابان محتوا چه از تکنیک های سئو کلاه سفید و چه کلاه سیاه استفاده کنند، به دنبال یک چیز هستند؛ و آن هم چیزی نیست به جز افزایش رتبه در موتور جستجوی گوگل! 1. ابتدا باید نیازسنجی کنید و بررسی کنید که باید درباره چه موضوعاتی محتوا تولید کنید. از ابزارهای مهم تولید محتوا است. به اشتراک گذاشتن عکسها بهصورت عمومی یا منتشر کردن آنها برای فالوورهایتان تنها راه تولید محتوا در اینستاگرام نیست. همانطور که در مرحلهی قبل گفتیم، زمانی که شخصی تصویری از شما آپلود میکند و شما را تگ میکند آن عکس در پروفایل شما به نمایش در میآید اما شما میتوانید این تنظیمات را تغییر داده و تنها عکسهایی که مورد تأییدتان هستند را در پروفایل خود نشان دهید. برای ارسال کردن عکسی که از قبل آپلود شده، پُست مورد نظر را باز کنید سپس روی آیکونی که به شکل یک هواپیمای کاغذی است کلیک کنید.

برای استفاده از این ترفند اینستاگرام یک عکس جدید در اینستاگرام آپلود کرده و وارد صفحهی انتخاب فیلتر شوید. برای قرار دادن گوشی در حالت Flight Mode در آیفون و آیپد: منوی پائین صفحه را به سمت بالا بکشید و روی آیکونی که عکس هواپیما دارد، کلیک کنید. در این لحظه اینستاگرام ارور میدهد که نتوانسته عکس را منتشر کند، اما نسخه ویرایش شده آن عکس در گالری تصاویر گوشی ذخیره شده است. گذاشتن گوشی در حالت Flight Mode در اندروید: منوی بالای صفحه را به سمت پایین بکشید و با حرکت دادن منو به سمت چپ و راست وارد Settings شوید و سپس روی Airplane Mode کلیک کنید. سپس به طرف راست منو حرکت کنید و روی Manage کلیک کنید. برای دسترسی پیدا کردن به پیغامهای Direct میتوانید روی علامت نامه که در بالا سمت راست Homepage واقع شده کلیک کنید. هر صفحه از وبسایت به صورت جداگانه برای موتورهای جستجو بهینه میشود بنابراین هر صفحه رنک متفاوتی دارد. برای هر کدام از دروس این دوره رایگان سئو، یک مقاله جامع نیز وجود دارد که در صفحه آموزش سئو در دسترس هستند. سپس، عکسهایی که قصد مخفی کردنشان را دارید انتخاب کنید و در نهایت Hide From Profile که در قسمت پایین صفحه قرار دارد را انتخاب کنید.

یکی از بزرگترین مشکلات افرادی که قصد بازاریابی از طریق اینستاگرام را دارند، این است که تنها در یک قسمت از این اپلیکیشن میتوان از URL های قابل کلیک شدن استفاده کرد. برای انجام این کار تنها کافی است زمانی تصویر خود را منتشر کنید که گوشیتان را روی وضعیت در حال پرواز گذاشته باشید یا اینترنت آن را قطع کرده باشید. 3. برخی از کارکردها ویژة سطح مقدماتی و برخی تنها ویژه سطح میانی هستند. برخی بر این باورند استفاده از ابزار الکترونیکی برای ارائه یک مطلب درسی میتواند زمان آموزش را تا 50 درصد زمان موردنیاز در شیوه آموزش سنتی کاهش دهد. شما میتوانید آنها را برای تعدادی از دوستانتان بهصورت شخصی ارسال کنید، کاری مانند ارسال پیام در فیسبوک یا پیام متنی گروهی در تلگرام! در این حالت شما میتوانید بهصورت دستی خودتان را روی عکس تگ کنید. برای مخفی کردن فیلترها هم کافی است که روی تیک کنار فیلتر بزنید و آن را از حالت انتخاب خارج کنید. شما در این مرحله باید سراغ اقداماتی باشید که خارج از سایت شما رخ خواهند داد. به عنوان مثال شما فرض کنید سایتتان به سه زبان فارسی انگلیسی و ترکیه ای تنظیم شده است در این صورت کاربرانی با جستجوی مطالب با هر سه زبان در صفحات جستجوی کاربر نمایش داده شده و این باعث ترافیک بیشتر سایت می شود.

میتوان گفت که بیشتر خطاهای زبانیِ مورد مشاهده در این گروه معطوف و مربوط به ابعاد واژگانی و صرفی مجهول انگلیسی بود. اگر از اینستاگرام زیاد استفاده میکنید، پس احتمالاً چند فیلتر عکس محبوب هستند که بیشتر اوقات از آنها استفاده میکنید. از میان گزینههایی که ظاهر میشود، بر روی گزینه مورد نظر خود کلیک کنید. روی تب Places کلیک کنید و سپس نام محل مورد نظر خود را وارد کنید. روی علامت ذرهبین که در پایین صفحه واقع شده است کلیک کنید تا وارد صفحهی جستجو شوید. برای مشاهدهی این تصاویر به صفحه پروفایل خود رفته و روی آیکونی که تصویر یک آدم است و در پائین قسمت Bio واقع شده است، بزنید. زمانی که وارد آخرین مرحله میشوید در قسمت بالای صفحه، Followers به صورت پیشفرض انتخاب شده و عکس را برای همهی افرادی که شما را فالو کردهاند، نشان خواهد داد. اگر می خواهید به صورت حرفه ای تولید محتوای متنی انجام دهید. در واقع فرآیند انتخاب و پرداخت باید به صورت آنلاین انجام شود. از تبلیغات پرداخت برای هر کلیک ( PayperClick ) استفاده کنید.