اما تخصص، صبر و حوصله میخواهد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

محتوای شما ، پادشاه سئو سایت شما می باشد. در زمینه شغلی خود مصاحبه کنید و به آنها پیوند دهید ، بدون شک آنها به سایت شما پیوند می زنند. در صورت وجود محتوای تکرای در این بخش، راهکاری برای حذف آنها بایستی پیدا کنید. اما انجام تمام نکات سئو تکنیکال هم بدین معنی نیست که باید رتبه عالی در گوگل کسب کنید. بلکه هر چقدر دسترسی گوگل به محتوای شما آسانتر باشد و نکات بیشتری از معیارهای تکنیکال مورد درخواست گوگل را رعایت کرده باشید، شانس بیشتری برای کسب رتبه مناسب در گوگل خواهید داشت. در ابتدا برای بهینه سازی سئو ساختار باید ساختار سایت شما با استانداردهای گوگل یکسان شود در واقع گوگل مجموعه از راهکارها و روش ها را مشخص نموده است که با استفاده از این روش ها و راهکارها ، آیتم های مورد نظر گوگل را به دست آورید .البته این نکته به این معنی نیست که فقط با سئو ساختار میتوان به جایگاه خوبی در گوگل دست یافت و این یکی از مولفههای اصلی و شاخص در سئو وب سایت است . درست است که سئو تکنیکال بخشی از سئو داخلی است اما میتوان گفت تمام فعالیتهای سئو در داخل و خارج سایت به سئو تکنیکال مرتبط میشود.

در صفحات تکراریست. تگ کانونیکال به موتورهای جستجو میفهماند که محتوای منتشر شده یک کپی از دیگر محتوای موجود در وب است. البته این بدیهی است، مدیران سایتها صفحات جدیدی را می سازند و برخی از صفحات قدیمی را هم ممکن است از بین ببرند. این اقدام به قدری اهمیت دارد که برخی کل فرایند سئو را با آن یکی فرض میکنند. پس حق نشر به بیانی «حق» است، و رعایت آن «تکلیف» است و الزام به رعایت آن حق، «حکم» است. سئو قواعد خاصی دارد کسانی که میخواهند در نتایج اول نمایش داده شوند باید به این قوانین احترام بگذارند و آن ها را رعایت کنند. در نتیجه می بایست مراقب محتوای تکراری در سایت بود، چون در بسیاری از مواقع به صورت ناخواسته ایجاد می گردند. همانطور که از نام این تکنیک نیز پیداست، این تکنیک کلاه سیاه شامل اضافه کردن لینک وب سایت خود در قسمت کامنت وب سایت های مختلف است.

با این کار در خانواده ی خود کارآفرینی کرده اید که این کار بسیار ارزشمند است. اگر شما کاربرگرامی در شهر تهران حضور دارید و یا تمایل دارید که سئو محلی را در سطح شهر تهران دنبال کنید؛ باعث افتخار ماست که به شما در رسیدن به اهدافتان کمک کنیم. همین باعث افزایش بازدید از سایت شما و بهبود رتبه سایت میشود. موتورهای جستجو برای پیمایش صفحات سایت شما از رباتها استفاده می کنند. در اکثر سایتها لینکهایی وجود دارد که مرده یا شکسته هستند و به صفحات خالی (۴۰۴) هدایت میکنند. سئو تکنیکال (Technical SEO) یا سئو فنی در سطح اول و ابتدایی شامل شناخت کدهای سایت، کدنویسی سئو و نحوه کارکرد وبسایت است. به همین علت است که یکی از پیشنیازهای سئو تکنیکال آشنایی با نحوه کارکرد سایت و کدهای سایت است. با استفاده از فایل robots.txt می توانید حرکات رباتها در صفحات سایت خود را هدایت و مدیریت کنید. ساده ترین راهکار حذف کامل آن است، همچنین می توانید این محتواهای تکراری را دوباره نویسی نیز کنید. بله وبلاگ نویسی میتواند ارزش زیادی داشته باشد، تاثیرگذار است و تنها کافیست شما این کار را از راه درستی انجام دهید.

مردم نمیخواهند برای باز شدن صفحه زمان زیادی را منتظر بمانند. برای شناسایی محتوای تکراری به کنسول جستجوی گوگل بروید. رباتهای گوگل برای کشف محتوای سایت شما لینک را دنبال می کنند. اگر کارها را به روش یکسانی انجام ندهید، پیشرفت تجارت و وب سایت برایتان بسیار سخت خواهد بود. از آنجا که این فایل بسیار مهم است، یک اشتباه کوچک میتواند باعث اختلال شود. البته محتوای تکراری عامل جریمه شدن از سمت گوگل نیست اما بروز محتوای تکراری باعث میشود موتورهای جستجو نتوانند تشخیص دهند به کدام صفحه باید رتبه دهند. محتوای سایت باید مفید و کامل و مناسب درج گردد تا کاربر بعد از دیدنش آن را به اشتراک بگذارد . ثبت کسب و کارتان در نقشه گوگل باعث افزایش اطمینان مشتری یا کاربر می شود. در سال ۲۰۲۱ و با آمدن Core Web Vitals که یکی از سیگنالهای بهبود تجربه کاربری سئو سایت است، سرعت سایت یکی از فاکتورهای سئو به حساب میآید و صفحات وب باید بسیار سریع بارگیری و به کاربر ارائه شوند. Core Web Vitals چیست؟