افزایش کلیک گوگل – تحلیل سئو

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

با سئو کلاه سیاه بسرعت به نتایج بالای گوگل می رسند. در عوض ، می توانید مقاله عالی Moz را بخوانید تا اصول آن را درک کنید. دیدن لینک سازی رقیبان به شما کمک خواهد کرد درک بهتری برای انجام روشهای لینک سازی پیدا کنید، ببینید در دسته بندی شغلی شما، رقبا در چه سایت هایی بک لینک می سازند و از چه روشهایی برای ایجاد بک لینک استفاده می کنند. با اضافه شدن هر لینک به این فضا عملا ارزش و سهم منتقل شده به لینک های قبلی کاهش می یافت. با این حال مواردی را میتوان یافت که به لحاظ ارتباط بخشی از موضوع و شیوه کار مرتبط باشند که در ادامه بیان میشوند. با سئو و بهینه سازی سایت کسب و کار خودتون علاوه بر اینکه بطور کامل میتونید افزایش فروش فقط در شهر تهران رو داشته باشید، پتانسیل این رو دارید که در سرتاسر کشور خدمات و محصولات خودتون رو عرضه کنید. در این راستا بحث توسعه کتابخانههای دیجیتالی از دو بعد قابل توجه است، بعد اول که از آن میتوان به توسعه افقی یاد کرد، به گسترش کمی و افزایش تعداد کتابخانههای دیجیتالی اختصاص دارد.

مذاکره و پرداخت هزینه به سایتهای با کیفیت بالا برای ایجاد بک لینک به سایت شما نیز یکی دیگر از تکنیکهای سئو خارجی است که میتواند باعث افزایش رتبه جستجوی سایتتان شود. زیرا شما صاحب فروشگاهی هستید که در آن همه چیز به وضوح مشخص شده است. دختری که بیمار است و به شدت نیاز به مراقبت دارد. از آن زمان عملکرد گوگل در تشخیص محتوای تکراری و بی کیفیت بسیار بهتر شده است. بنابراین اگر رتبه لیکرت هر یک از عبارت­ها یا پرسش­ها 5/2 به بالا یعنی متوسط، زیاد، بسیار زیاد بود. در بین شاخص­هایی که مؤثر شناخته شدند، هرچه رتبه اختصاص داده شده به هر شاخص به عدد 5 نزدیک­تر بود نشان از اهمیت بیشتر آن در مسیر طراحی و توسعه کتابخانه دیجیتالی داشت؛ اما هر چه این رتبه به عدد 5/2 نزدیکتر بود از اولویت کمتری برخوردار بود. یعنی آن عبارت یا پرسش (عامل) از نظر پاسخگویان جزء شاخص­های مؤثر بر توسعه کتابخانه دیجیتالی است و اختصاص رتبه­های 5/2 و کمتر از آن به یک عبارت یا پرسش (عامل) مبین آن است که از نظر پاسخگویان آن شاخص در توسعه کتابخانه دیجیتالی مؤثر نیست. حمایت مدیر، مؤثرترین عامل در توسعه کتابخانه دیجیتالی است. برای تعیین شاخص­های مؤثر بر توسعه کتابخانه دیجیتالی ایران از دیدگاه صاحبنظران حوزه کتابخانه دیجیتالی کشور در زمینه خدمات، دیدگاه جامعه آماری در این حوزه مورد پرسش قرار گرفت که نتایج آن در جدول 4 آورده شده است.

ضمن این که در اغلب تحقیقات، جامعه مورد پژوهش کتابداران بوده­اند. در این میان پژوهش رادفر (1390) و آقابابائی (1392) نشان داد وجود کارکنان متخصص در زمینه فراهمآوری مجموعه دیجیتال تأثیرگذارترین شاخص جهت توسعه مجموعه در کتابخانه­های دیجیتالی ایران است؛ اما مبتنی بر یافته­های نوروزی، غلامی و جعفری فر (1396) از بین شیوه­های مجموعه­گستری، کتابخانه­های دیجیتالی ایرانی بهای زیادی به استفاده از منابع رایگان وبی نمیدهند. در حوزه خدمات نیز، بررسی پیشینه­های پژوهش نشان داد بهکارگیری سیستم جستجوی واحد در میان سیستمهای اطلاعاتی مختلف کتابخانه و ارائه خدمات جستجو به شیوههای مختلف، جزء مؤثرترین مؤلفه­ها در توسعه موفق این محور است و ارائه خدمات مرجع از راه دور ضرورت اجتناب­ناپذیر کتابخانه­های دیجیتالی است و بی­توجهی به آن تأثیرات منفی بر ارائه خدمات مرجع دیجیتالی خواهد داشت و این درحالی است که کتابخانه­های دیجیتالی ایران اهمیتی به ارائه این نوع خدمت در کتابخانه دیجیتالی خود نمی­دهند (نوروزی، غلامی و جعفری فر،1396؛ بلاغی اینالو، 1391). در بخش توسعه فناوری، یافته­های مطلبی و همکاران (1386) نشان داد که اقدامات حفاظتی از جمله در نظر گرفتن نسخه پشتیبان از سایت کتابخانه دیجیتالی و در نظر گرفتن استاندارد برای حفاظت و نگهداری اطلاعات (مانند مدل او.

این مسأله همچنین مطابق با اصول و هنجارهای علمی در سطح بین­المللی و متناسب با زمینههای ملی است که در نقشه جامع علمی کشور نیز مورد تأکید قرار گرفته است (نوروزی، غلامی و جعفری فر،1397؛ فراستخواه، 1387). به همین خاطر در راستای اجرای برنامه پنجم توسعه جمهوری اسلامی ایران، ذیل «ماده 46» ذکر شده است که باید زیرساخت­های لازم برای توسعه شبکه علمی کشور فراهم گردد. شما می توانید برای محتواهای قدیمی وبسایت خود نیز که قبلا در وبسایت منتشر کرده اید، سفارش تولید محتوا جدید بدهید. آدرس یا همان url صفحه شما یکی دیگر از عناصری است که در صفحه سرچ گوگل نشان داده می شود. ما بک لینک ها را استخراج کرده و دامنه ها را برای شما برگردانده ایم تا جلوه های دامنه این سایت ها را قفل کنید تا از تاثیرگذاری لینک های منفی در حملات بعدی سایت شما جلوگیری شود. این آنالیزها را برای هر صفحه ای از سایتتان که میخواهید انجام دهید. برای مثال یک وبینار آفلاین با محوریت یکی از محتواهای برتر خود برگزار کنید و در سایت های اشتراک رویدادها به صورت رایگان قرار دهید. برای اضافه کردن فایل های جدید، روی انتخاب فایل، کلیک کنید و موارد را به ترتیبی که گفته شد انجام دهید.