منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • افزایش و کاهش رتبه Alexa + آموزش نحوه کار با آن

افزایش و کاهش رتبه Alexa + آموزش نحوه کار با آن

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

یکی دیگر از موارد بهبود رتبه الکسا که در سئو و بهینه سازی سایت نیز دارای اهمیت میباشد، انتشار صفحاتی جدید است. ریچ کارت (Rich cards) نتایجی هستند که در SERP به صورت کارت نمایش داده می شوند و حاوی مواردی مانند اطلاعات دستور طبخ غذا، افراد، مکان ها، کتاب ها و موارد بسیار متنوع دیگر هستند و همانطور که در ابتدا به آن اشاره شد، گوگل این اطلاعات را از طریق اطلاعات ساختار یافته به دست می آورد. همه چیز را به طرفداران تان بسپارید و به تماشا بنشینید. بیشتر اوقات، این بعنوان یک چیز اساسی است که از مردم بخواهیم چیزی را که لایک کردند اگر مورد قبولشان بود؛ دوستانشان را هم برای اینکه آن مطلب را به اشتراک بگذارند در بخش کامنت، تگ یا منشن کنند. چهار نفر از مصاحبهشوندگان دلیل ضرورت انعطاف پذیری را پرورش شایستگیهای لازم برای تداوم یادگیری دانسته، اظهار داشتند اگر بخواهیم به جامعه یادگیری وارد شویم که در آن افراد یاد گرفتهاند چگونه یاد بگیرند و توانایی تنوع بخشیدن به توانمندیهای خود را داشته و انعطافپذیر باشند، یعنی بتوانند با اتکاء به توانایی یادگیریشان، رشته تحصیلی و موقعیت خود را در زندگی تغییر دهند، باید محتوای برنامه درسی به آنها اجازه دهد این ویژگیها را تمرین کنند.

شما باید محتوای لازم را طوری بدست بیاورید تا استقبال مخاطبین را بررسی کرده و اگر این میزان به مقدار مورد نظر رسید و شاخص های کلیدی عملکرد محتوا انتظارات را برآورده کردند آنگاه تیم تولید محتوای اختصاصی خواهید ساخت. الکسا محصولی از آمازون است که رتبه بندی وب­سایت ها را براساس عملکردشان انجام می دهد. تعیین رتبه سایت در الکسا بر اساس بازدید از سایت است. کارشناسان ما با بررسی سایت شما و بررسی میزان ورودیهایتان در کلمه کلیدی مورد نظر میزان مناسبی از بازدید موبایلی را به سایت شما میفرستند با این کار نه تنها سئو سایت شما بهبود پیدا میکند بلکه مخاطبان واقعی محتوای مورد نظرتان را میبینند که این امر از وایرال شدن و برندسازی شما حمایت میکند. شما از ان ها می خواهید کاری را برایتان انجام بدهند که باعث شود احساس خوب داشته باشید ، به آنها کمک کنید تا با دوستانشان تعامل داشته باشند و یا مجددا باورها و اهداف آنها را یاد آور شوید. ما همیشه محتوایی را که احساس می کنیم یک پاسخ عاطفی از فالوئرهایمان را برای ما به همراه دارد را انتخاب می کنیم، خواه مربوط به آرزوهای آنها، ترس هایشان ، استرس ، غرور و یا جاه طلبی باشد.

در این عکس، شما می توانید پست هایی که بیشترین بیننده را داشتند و بیشترین نظر را جلب کردند مشاهده کنید. دیدن و از نظر گذراندن هر پست در اکانت شما بعنوان یک فرصت برای فالوئرهای شما در جهت ایجاد تعامل با شما می باشد. ممنون میشم اگر امکانش هست یک تخفیفی برای این دوره در نظر بگیرید تا ماهم بتونیم از این دوره استفاده کنیم ؟ به همین خاطر اغلب آن ها زمان و دقت زیادی را برای این کار صرف می کنند. لطفاً این جمله را با این اشتباه نگیرید که شما باید از فالوئرهایتان بخواهید هر زمان که شما پست ارسال می کنید برایتان کاری انجام دهند. به عنوان صاحب کسب و کار اینترنتی باید با این مبحث آشنایی کاملی داشته باشید تا با انجام درست آن بتوانید رشد و توسعه را برای خود به ارمغان بیاورید و همچنین با اطلاع داشتن از اصول درست لینک سازی از انجام اقدامات غیر اصولی که موجب نابودی کسب و کارهای اینترنتی خواهند شد خودداری نمایید. ما به طور معمول، سوالاتی مربوط به پست های مان را از فالوئرهایمان خواهیم پرسید. پست گذاشتن به طور مداوم و با برنامه ریزی ایجاد توقع و انتظار می کند.

زمان آن است که طور دیگری فکر کنیم وبرگردیم به سمت تصاویر بیزینس و محصولات شما. تیم نبضینو یک هدف دارد و آن رسیدن کارفرما به نتیجهاست. محتوای جذاب: این محتوایی است که به ­طور معمول برای انتقال اطلاعات به مخاطب هدف شما به روشی جالب و جذاب استفاده می ­شود. مخاطبان تان را به خوبی بشناسید و درمورد آن ها پژوهش کنید. بعنوان یک سرویس اشتراک، این یکی از جنبه های مهم از استراتژی اینستاگرام شده که بخصوص برای ما بسیار حائز اهمیت است و برای ما انتظار و توقع ارائه مستمر را بوجود آورده است. گاهی اوقات دیده شده است که متنی دارای ۵ پاراگراف و یا عنوان است اما کلمات کلیدی در یک پاراگراف بسیار اندک بوده و یا اصلا استفاده نشده و به جای آن در یک پاراگراف دیگر بسیار تکرار شده و جنبه افراطی به خود گرفته است. درصد زیادی از مردم کارمند هستند یا مغازهای دارند و با کمک آن پول درمیآورند.