• خانه
  • وبلاگ
  • افزایش صد درصدی فروش با سئو سایت فروشگاهی

افزایش صد درصدی فروش با سئو سایت فروشگاهی

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

یکی از مهم ترین بخش های سئو کلاه سفید، استراتژی سئو است. این ابزار به 4 بخش اصلی شامل Mobile Usability، Core Web Vitals، Structured Data و AMP تقسیم میشود. وجود دارد. افزایش پس از اتمام حجم اصلی صورت می گیرد. پس منظور ما از بهبود رتبه الکسا یا افزایش رتبه الکسا در حقیقت کاهش رتبه الکسا است. حرکت مجموعه لینک ها به طور مستقیم متناسب با افزایش رتبه الکسا می باشد. به طور معمول شما می توانید نتایج این کار را طی چند روز یا هفته به صورت به اشتراک گذاری های شبکه های اجتماعی و بک لینک ها ببینید، اما همیشه مزیت های بیشتری در مورد اتخاذ این تاکتیک نیز وجود دارد. می توانید بک لینک های متعددی به سایت خود بدهید، این کار باعث می شود شما از معتبرترین سایت های جهان بک لینک داشته باشید. امروزه وب سایت های اینترنتی در جهان مقرون و به صرفه و مناسب تر از گذشه شده است زیرا علاوه بر سهولت در خرید و صرفه جویی در زمان ، اجازه مقایسه محصولات و خدمات ، کمیت و کیفیت و مقایسه قیمت را در اختیار کاربران خود قرار میدهد. چرا که گیمرها علاوه بر سرعت دانلود، باید چارهای بیاندیشند تا سرعت آپلود بالاتر و پینگ کمتری داشته باشند.

در پاسخ به این سؤال که کدام شیوه را باید در پیش گرفت باید بگوییم هر دو! دو ابزار قدرتمند با نامهای Manual Actions و Security Issues به ما کمک میکنند تا در سریعترین زمان ممکن از مشکلات احتمالی سایت مطلع شده و دلیل بروز این خطا را پیدا کنیم. در گوگل سرچ کنسول بخشی برای دریافت گزارش از تعداد و وضعیت صفحات AMP در نظر گرفته شده تا مشکلات احتمالی در پیادهسازی آنها را به راحتی پیدا و رفع کنیم. میتوان از طریق پنل سرچ کنسول زبان و کشور هدف خود را معرفی کرد تا شانس بیشتری برای کسب جایگاه در جستجوهای محلی داشته باشیم. اگر سایت ما توسط الگوریتمهای گوگل جریمه شود و یا به دلایل مختلف هک شده باشئ، اولین کسی که مطلع شده و به ما اعلام میکند (از طریق بخش Messages) رباتهای گوگل هستند. بلکه با تعریف یک کاربر با سطح دسترسی محدود به همه بخش های آماری و گزارشگیری دسترسی خواهد داشت. البته امکانات این ابزار به معرفی صفحات به گوگل محدود نمیشود، بلکه رابط اطلاعاتی مهمی میان سایر بخشهای گزارشدهی شامل Coverage و Enhancement است. ابزار قدرتمند Performance؛ آمار و اطلاعات دقیقی از میزان جستجوی کلمات، جایگاه ما در نتایج جستجو و نرخ کلیک کاربران بر روی لینکهای سایت در اختیار ما قرار میدهد.

گوگل متناسب با هریک از این بخشها ابزارهایی را طراحی و منتشر کرده تا بدون دسترسی به سرچ کنسول نیز بتوانیم گزارشات مورد نظر را تهیه کنیم ولی در این پنل گزارشات دورهای و تفکیکی برای همه صفحات سایت ما تجمیع شده و کمک میکند تا در یک نگاه وضعیت صفحات خود را تحلیل کنیم. با معرفی مفهوم Core Web Vitals و اضافه شدن آن به گوگل سرچ کنسول، معیارهایی قابل اندازهگیری برای بهبود تجربه کاربر در دسترس ما قرار گرفته است. در این بخش از آموزش ابتدا با سه مهفوم مهم شامل LCP، FID و CLS آشنا شده و تاثیر هرکدام بر تجربه کاربر را بررسی میکنیم. این کاربران براساس نوع تایید هویت و میزان سطح دسترسی به سه دسته اصلی تقسیم میشوند. این صفحات توسط گوگل ایندکس شده و در نتایج جستجو بجای نسخه اصلی به کاربر نمایش داده میشوند. گزارشات بخش Enhancement جزئیات و کیفیت حضور ما در نتیجه جستجو و تجربه کاربر هنگام استفاده از سایت را به ما اطلاعرسانی میکند. در پنل سرچ کنسول هر سایت میتوان تا 100 کاربر همزمان تعریف نمود. در این بخش تعریف دقیقی از نقشه سایت، کاربرد و نحوه استفاده از آن ارائه شده و در ادامه مدیریت نقشه سایت در پنل سرچ کنسول را میآموزیم.

در ادامه نحوه استفاده از پنل گزارشگیری و ابزارهای جانبی برای سنجش این فاکتورها را میآموزیم. یکی از ابزارهای کاربردی در پنل گوگل سرچ کنسول تست و بررسی فایل Robots.txt است. اگر قرار باشد که فردی به عنوان مشاور سئو پنل سرچ کنسول را بررسی کرده و پیشنهاداتی برای بهبود وضعیت سئو ارائه دهد؛ نیازی به داشتن اطلاعات ایمیل یا پنل سرچ کنسول ما ندارد. استفاده از نشانه گذاری استاندارد یا همان Schema به ما کمک میکند که درک گوگل از محتوای صفحات را سادهتر کرده و نحوه نمایش نتایج در جستجو را بهبود بخشیم. این ابزار قدرتمند به صورت مستمر صفحات سایت ما را آنالیز کرده و در صورت مشاهده هر گونه خطا یا ایراد در پنل سرچ کنسول اطلاع میدهد. اولین قدم برای استفاده از ابزار گوگل سرچ کنسول ثبت سایت یا دامنه در این ابزار و تایید هویت ما به عنوان مالک آن است. نحوه استفاده از نشانه گذاری های استاندارد در کارگاه آموزش سئو تکنیکال به صورت کامل ارائه میشود. تکنیکها و استانداردهای مورد نیاز برای بهبود تجربه کاربری به صورت کامل در کارگاه سئو تکنیکال آموزش داده میشود. با این کار سرعت نمایش محتوا به شکل چشمگیری افزایش یافته و موجب بهبود تجربه کاربری میشود.