• خانه
  • وبلاگ
  • افزایش سرعت ایندکس گوگل ! چگونه گوگل رو وادار به ایندکس کنیم؟

افزایش سرعت ایندکس گوگل ! چگونه گوگل رو وادار به ایندکس کنیم؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

بسیاری از افراد مایل به استفاده از “WWW” نیستند.اما صادقانه بگوییم که تعیین دامین اصلی با هر یک از دو مورد با “WWW” و بدون آن هیچ تأثیری در سئو سایت شما ندارد. اما روش دیگر که سفارش رپورتاژ آگهی است به شما کمک می کند تا کاربران را در فضای مجازی پیدا کنید. ارسال پیشنهادات و محصولات با پیوند به صفحات فرود تاثیر خارق العاده ای بر ترافیک سایت شما خواهد داشت اما در نظر داشته باشید با ایمیل های مکرر خود کاربران را بمباران نکنید. اما کیفیت پایین محتوا منجر به “سیگنال های engagement” ضعیف مانند نرخ پرش بالا ، زمان کم در صفحه و CTR پایین تر برای برند شما در صفحه نتایج جستجو، می شود. در این مقاله از سایت فوربو دیجیتال مارکتینگ سعی شد که به همه راهها و روشهایی که برای بالا بردن بازدید استفاده میشود، پرداخته شود. حتما به خاطر داشته باشید که بروزرسانی و بررسی های صحیح اطلاعات ثبت شده در این سایت ها باعث افزایش ترافیک سایت شما می شود.

همچنین این بک لینک ها باعث افزایش اعتماد گوگل به بیزینس شما و در نتیجه ارتقا رتبه ان می شود. به این ترتیب احتمال خرید بازدید کننده بیشتر می شود. لندینگ پیج در واقع نخستین صفحه وب سایت است که مشتری با ان رو برو می شود و شامل محصولی است که قصد خرید ان را دارد. اگر ترافیک وب سایت شما افزایش یافته اما نرخ تبدیل کاهش یافته ، این ترافیک کیفیت مناسب را ندارد. شرکت در گروه های آنلاین یا وب سایت ها مرتبط با بیزینس شما تاثیر زیادی در افزایش ترافیک سایت شما خواهد داشت. با این حال این منافع زمانی محقق می شود که شما ترافیک وب سایت خود را با روشهای صحیح افزایش دهید. اگر سرعت لودشدن صفحات پایین باشد، کاربر صفحه را می بندد و دیگر وارد سایت شما نخواهد شد. چون سرعت اینترنت ایران هم پایین است.مطالبی چون عکس ، فیلم ، کدهای اضافی ، آهنگ زمینه ی وب باعث دیر لود شدن سایت می شود. جریمه شدن از موتورهای جستجو باعث میشود وبسایت شما در نتایج جستجو پایین بیاید یا بدتر از آن، می تواند به طور کامل حذف شود.

رتبه بندی موجود در نتایج موتور جست و جو می تواند یک پشتوانه ی مطمئن و تاثیر گذار در تعداد بازدید های انجام شده از محتوای شما باشد. یکی از روش های سخت و دشوار گرفتن لینک از وب سایت های مرتبط است ، پیدا کردن این وب سایت های خیلی ساده اما گرفتن بک لینک از آنها دشوار است. نرخ تبدیل نشان دهنده بخشی از بازدیدکنندگان وب سایت است که واقعا خرید کرده اند. لطفا فقط عزیزانی پیام بدهند که قصد خرید حداقل سه ماهه را دارند چون شدیدا سرمان شلوغ است. این کار امکان توسعه سریع برنامه کاربردی وب را فراهم میسازد. یکی دیگر از مهارت هایی که باید در آن بی نظیر باشید این است که زمان لود و باز شدن یک وب سایت را به حداقل مقدار ممکن کاهش دهید . روش هایی که در این مقاله گفته می شود اکثرا بر پایه تولید محتوای هدفمند هستند و هر کدام به تنهایی می تواند چندین برابر بازدید سایت شما را افزایش دهد. این ابزار تعداد بازدید های وب سایت شما ، زمان حضور کاربر و بسیاری از اطلاعات مفید دیگر را به شما می دهد تا بتوانید مشخص کنید کدام استراتژی مفید بوده و کدام یک تنها وقت تلف کردن است.

صفحه فرود یکی دیگر از روش های رایگان افزایش کارایی وب سایت است. افزایش ترافیک وب سایت باید با افزایش درگیر شدن مشتری همراه باشد. به بیان خیلی ساده: اگر تنها سایت هایی که پروفایل بک لینک ضعیفی دارند، به وب سایت شما لینک بدهند، طبیعتا وب سایت شما اعتبار چندانی نخواهد داشت و از منظر گوگل محتوای شما کیفیت لازم را نخواهد داشت. ساده ترین راه برای تبادل ترافیک یا خرید آن با هزینه بسیار کم ، افزایش ترافیک وب سایت شما و افزایش رتبه الکسا. دیگر هم نیاز به فکر خرید بک لینک برای افزایش ترافیک سایت تان ندارید. پروژه های خاصی نیز وجود دارند که به علت رقابت شدید برای عبارت کلیدی مورد نظرشان هزینه ایی بیش از 25 میلیون تومان برای سئو سایت خود نیاز دارند. تذکر جدی : به هیچ وجه از سایت ها و برنامه های افزایش بازدید سایت استفاده نکنید. حالا که رتبه اول امیل در نتایج گوگل، تثبیت شده است باید ترافیک سایت را به درآمد تبدیل کند. ما مقاله مختص به این موضوع را تولید کردهایم، که توصیه میکنیم حتما مطالعه بفرمایید. این موضوع می­تواند بدین دلیل باشد که مصرف سوخت (بنزین) در مناطق برخوردار (با درآمد بالاتر) مانند یک کالای ضروری بوده و در بالاترین سطح خود قرار دارد که نسبت به درآمد، کشش پذیری به مراتب کم تری نسبت به مناطق کم تر برخوردار دارد.