• خانه
  • وبلاگ
  • افزایش سرعت اینترنت، بدون افزایش قیمت – ایسنا

افزایش سرعت اینترنت، بدون افزایش قیمت – ایسنا

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

سئو کلاه سفید استفاده کردن تکنیک های مورد قبول گوگل بوده که آن ها را به صورت کاملا قانونی انجام می دهند. در تکنیک اسپین، محتواهایی که نسبتا مرتبط با موضوع سایت شما هستند به طور تصادفی و پراکنده از منابع مختلف و در قالب یک محتوای مستقل گردآوری و به نوعی بازنویسی ماشینی می شوند و یک محتوای جدید و یونیک سئو محور شکل می دهند. معنی Bounce rate در الکسا هم به همین شکل است. مشاهده بازدید سایت یا به طور کلی سنجش بازدید سایت موجب میگردد تا بدانید مسیری که برای سئو و دیگر اصول طی میکنید، درست است یا نه و بتوانید هدفمند در این راستا گام بردارید تا موفق شوید. با رعایت این نکات ساده اما حیاتی، در مدت زمان نسبتا کوتاهی افزایش چشم گیر بازدید را در وب سایت خود مشاهده خواهید کرد. این یعنی میتوان خبر، دیدگاه یا جملات خود را با جملات کوتاه به مخاطبان منتقل کرد. در این محتوا به طور کامل در رابطه با بک لینک، اهمیت آن، چگونگی عملکرد آن و انواع موجود در دنیای دیجیتال مارکتینگ توضیحاتی خدمت شما ارائه دادیم.

اگر به دنبال خرید ترافیک وبسایت هستید، باید بگوییم ترافیک ارگانیک هیچوقت قابل خریدن نیست بلکه باید زحمت کشیده و محتوایی مناسب بنویسید؛ همچنین محتوا را سئو کرده و تمام نکات گوگل را رعایت کنید تا بتوانید ترافیکی ارگانیک برای خود جذب کنید. چرا که ترافیکی که این شبکههای بومی توانستند کسب کنند نسبت به ۵ سال قبل، قابل مقایسه نیست. اما ما اصرارمان این است که مطابق مصوبه سند حمایت از ساماندهی پیامرسان های بومی، سازوکار دقیقتری برای پیامرسان های داخلی برای حضور در رسانه ملی تعیین شود. منظور از اجرای این تاکتیکها آن است که وبسایت شما در رتبهبندی بالاتری در حین جستجو قرار گیرد و همزمان از قابلیت جستجوی بالاتری برخوردار شود که هر دوی این اهداف باعث افزایش بازدیدکنندگان و ترافیک سایت خواهند شد.همانطور که در ادامه نیز طور کامل توضیح خواهیم داد، دو دسته استراتژی SEO و SEM در سرچ مارکتینگ مطرح هستند. با اشاره به ضعف دیگری که در حوزه پیامرسان ها وجود دارد و در این مرحله از طرح حمایت از پیامرسان های بومی در دست پیگیری است، باید تاکید کنم که مساله حضور پیامرسان ها در رسانه ملی در دستور کار است.

می توانید بک لینک های متعددی به سایت خود بدهید، این کار باعث می شود شما از معتبرترین سایت های جهان بک لینک داشته باشید. در این حالت شما هر هفته یک مطلب جدید در سایت خود درج کنید، و اگر در سایت قبلا راجع به آن مطلب جدید صحبتی شده بود، توسط لینک در مطالب قبلی به مطلب جدید اشاره کنید و در مطلب جدید نیز با یک لینک به مطلب قدیمی تر اشاره نمایید. شما باید آنها را مانند دوست قدیمی خود بشناسید. وی افزود: بر اساس پیش­ بینی های انجام شده در عصر زتابایت، ترافیک اینترنت دستگاه­ هایی مانند تلویزیون، تبلت، اسمارت فون و سایر دستگاههای هوشمند (مانند M2M) تا 250 درصد افزایش می­ یابد. وی افزود: بر این اساس نرخ رشد سالانه ترکیبی برای ترافیک داده­های موبایل 57 درصد بوده و در سال 2019 به 3/24 اگزابایت در هرماه خواهد رسید. معاون فناوری ، مهمترین علت افزایش ترافیک جهانی اینترنت را افزایش تبادل داده­ های حجیم از جمله محتوای ویدئویی با کیفیت دانست و افزود: پیش ­بینی می­ شود در سال 2019 در هر ثانیه حدود یک میلیون دقیقه محتوای ویدیویی از طریق شبکه IP ارسال شود، ضمن اینکه سهم ترافیک ویدیو IP، از 67 درصد در سال 2014، به 80 درصد کل ترافیک (تجاری و مصرفی) در سال 2019 خواهد رسید.

برای هرچه بهتر درج کردن محتوای سایت مقاله ده نکته کلیدی تولید محتوا را مطالعه فرمایید. تمام اقدامات و فعالیت هایی که داخل یک سایت و خارج از وب سایت انجام می دهیم تا جایگاه سایت را در کلمات کلیدی مشخص بهبود بدهیم و به صفحه اول گوگل برسانیم را خدمات سئو می گوییم. بگذارید به این سوال در قالب کاری که دقیقا امیل انجام داد، پاسخ بدهم. اگر در حال هدایت و رهبری یک کمپانی مجاز می باشید، پس انجام چنین کارهای غیرقانونی ارزشش ندارد. بحث دیگری که در کارگروهی در حال پیگیری بوده و اصل آن نیز مصوب شده، این است که مشکلات قضایی پیام رسانهای داخلی رسیدگی شود. مثلا اگر سایت شما طراحی دکوراسیون داخلی است باید در سایت های معماری و هنر تبلیغ دهید. بنابراین ، به طور کلی ، اگر نمی خواهید رتبه بندی را دستکاری کنید یا الگوریتم Google را فریب دهید ، احتمالاً از دستورالعمل های وی پیروی می کنید و از سئو کلاه سفید استفاده می کنید. مرحلۀ 3: محتوای خود را ترویج و توسعه دهید. نکته اینجاست که شما باید به طور مداوم روی سایت خود محتوا منتشر کنید، محتوای شما لزوما نباید خیلی طولانی باشد، اما حداقل باید بلاگی داشته باشید که برای کاربر ارزشمند باشد و پاسخ پرسش او را کامل بدهد.