• خانه
  • وبلاگ
  • افزایش رتبه گوگل: روش های بالا بردن رتبه سایت در گوگل

افزایش رتبه گوگل: روش های بالا بردن رتبه سایت در گوگل

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

می توانید Robots.txt وردپرس را برای سئو بهینه کنید. شما باید تنوع این کلمات کلیدی طولانی را رعایت کنید. تنها پیدا کردن کلمات کلیدی حیاتی کافی نیست. اگر قصد دارید با سرعت بیشتری به این اطلاعات دست پیدا کنید، میتوانید افزونه الکسا را بر روی مرورگر خود نصب کنید و پس از حضور در وبسایت مد نظر، بر روی نماد آن کلیک کنید تا خلاصهای از مهمترین دادههای آن سایت را مشاهده کنید. ابزارهایی برای بازرسی دامنه وجود دارد و شما می توانید خیلی سریع، رقبایی که دارند در همین فضا مانند شما رقابت می کنند را شناسایی کنید. بهبود رنکینگ سایت در گوگل، فرایندی زمان بر است و اقدامات زیادی را می طلبد. این اتفاق زمانی می افتد که شما بخواهید دستورالعمل های وبمستر گوگل را تغییر دهید یا از آنها تخطی کنید از جمله ی این اعمال عبارتند از : اسپم هایی که توسط کاربر تشکیل می شوند، مشکلات داده ای، لینک های غیر طبیعی چه از سایت خودتان چه به سایت های دیگر، محتوای ضعیف یا کپی شده، متن مخفی، و حتی اسپم خالص. با این کار با همان تعداد بازدید کننده ای که دارید می توانید بهبود رتبه الکسا را انجام دهید. اما اگر نگران آن هستید می توانید در سرچ کنسول گوگل آنها را پیدا کنید.

به گفتهی وزیر ارتباطات، بخش اعظمی از مشکل پینگ بازی های آنلاین حل شده اما مابقی آن که مربوط به همکاری سایر کشورها برای ارتقای ظرفیت بازی است به دلیل فراگیری ویروس کرونا متوقف مانده و به محض فراهم شدن شرایط، پیگیری میشود.یکی دیگر از نکتههایی که وزیر ارتباطات به آن اشاره کرد این بود که پهپادهای پستی برای ارسال بستهها و ضدعفونی کردن خیابانها آمادگی دارند اما تا زمان اخذ مجوز نباید از آنها استفاده شود؛ کارمندان پستی نیز مراحل اخذ مجوز برای استفاده از پهپاد را انجام میدهند.در همین راستا سجاد بنابی، نائبرئیس هیاتمدیرهی شرکت ارتباطات زیرساخت در گفتوگو با ایسنا میگوید فناوری VDSL بدون تعویض مودمهای ADSL، میانگین سرعت را بین ۱/۵ تا دو برابر افزایش میدهد که با تعویض مودم تا ۷۰ مگابیتبرثانیه هم امکانپذیر است. در واقع این ابزار باعث می شود شما مشتریانتان را بهتر بشناسید و از همه مهمتر اینکه این ابزار رایگان است و براساس فاکتورها و معیارهایی که برای خود گوگل مهم است شما را مطلع می کند. هنوز هم کلمات کلیدی یکی از مهمترین راه های فهم گوگل در مورد موضوع بسیار مهم است این امر نشان می دهد تاثیر انتخاب کلمات کلیدی بر سئو چیست.

نکته ی مهم این است که در هر صفحه ی سایت، شما تنها می توانید یک کلمه ی کلیدی حیاتی داشته باشید پس آن را با دقت انتخاب کنید. به افرادی که مسئولیت کدنویسی، ساخت، تجزیه و تحلیل و محافظت از این وبسایتها را برعهده دارند، توسعه دهنده وب یا Web Developer گفته میشود و در اینجا میخواهیم راجع به امنیت شغلی این افراد صحبت کنیم. با رعایت قوانین سئو، سایت شما برای افرادی که جستجوهای مرتبط با سایتتان دارند، بیشتر قابل دیدن می شود و در واقع احتمال اینکه شما در لیست اول نتایج موارد سایت شما شوند افزایش می یابد. مواردی که در چک لیست پایه ی بهینه سازی موتور جستجو قرار دارند، ابتدایی و اصلی ترین قوانین را شامل می شوند. تنها کافی است آنها را جمع آوری کنید، گسترش دهید و گروه بندی نمایید. کاری که این دو ابزار می کنند این است که به شما اطلاع می دهند اصطلاحات و لغات کلیدی که کاربران با جستجوی آن به سایت شما رسیده اند چه هستند و برای کلمات کلیدی خاص در چه جایگاهی قرار دارید و چه بهبودهایی می توانید انجام دهید. کلمات کلیدی طولانی اگرچه حجم جستجوی کمتری نسبت به کلمه ی کلیدی اصلی دارند با این حال، نرخ تبدیل در آنها بسیار بالا است.

برای پیدا کردن کلمات کلیدی طولانی، ابزارهای زیادی در اینترنت وجود دارد که خیلی راحت تنها کلمه ی کلیدی مورد نظرتان را در آنها وارد می کنید و سپس سایت، کلمات کلیدی طولانی با محوریت آن کلمه که بیشتر مورد جستجوی کاربران قرار گرفته اند را در اختیار شما قرار می دهد. اینکه شما تنها چند کلمه را تغییر دهید مطمئنا گوگل را فریب نخواهد داد. باید بدانید کاربران در مورد موضوع هدف شما چه سوالاتی دارند و سعی کنید در محتوایی که آماده می کنید به آنها پاسخ دهید. وقتی نقشه ی سایتتان را پیدا کردید، مطمئن شوید که در سرچ کنسول و ابزارهای bing webmaster ارائه می شوند و حتماً نقشه ی سایتتان را در فایل robots.txt قرار دهید که در ادامه آن را توضیح خواهیم داد. چگونه قالب مناسب برای محتوا را تشخیص دهیم؟ حالا باید ببینیم چه کارهایی وجود دارد که باید برای سئو انجام دهیم؟ بدون داشتن فرایند قوی برای انتخاب کلمه ی کلیدی صحیح، رتبه بندی شما به خوبی انجام نشده و برای عبارت های درستی رتبه بندی نمی شوید و این تنها یک معنی دارد: ترافیک شما به سطحی که قرار باشد نمی رسد.