• خانه
  • وبلاگ
  • افزایش رتبه سایت و بهینه سازی موتور جستجو – شرکت دیجیتال مارکتینگ لاوان

افزایش رتبه سایت و بهینه سازی موتور جستجو – شرکت دیجیتال مارکتینگ لاوان

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

در سئو هم رعایت آپدیت منظم از اهم واجبات است و گوگل و دیگر موتورهای جستجو به این مساله بسیار دقیق نگاه میکنند. این ها کلماتی بهتر و قابل هضم تر برای یک کارشناس سئو و یا متخصص خواهد بود. بنابراین مهم است که از مطالبتان برای جذابیت در هر مرحله استفاده کنید. این نکته را فراموش نکنید آن بخشی از مطالبتان را برایشان ارسال کنید که جذابیت بیشتری دارد و کمک می کند تا مخاطب مشتاق شود و برای خواندن بقیه آن مطلب به سایت شما مراجعه کند. به سادگی با استخراج ایمیل های مشتریان و مخاطبان سایت خود میتوانید دوباره برای آنها با ارسال یک ایمیل دعوت نامه ای تازه صادر کنید تا آنها را به سایت خود کشانده و از حضور مجدد آنها هم به بازدید خود کمک کرده باشید هم احتمال فروشتان را بالا ببرید. کاربران بیش از تمام دستگاهها با تلفن همراه خود در اینترنت جستجو میکنند و اگر در این مسیر به سایت شما برسند، در صورتی که سایت واکنشگرا طراحی نشده باشد، آنها چیزی جز یک مشت محتوای درهم و برهم نمیبینند. اگر به یاد داشته باشید ، استراتژِی محتوای 10 برابر را به شما توضیح دادیم.

همانطور که پیش تر توضیح دادیم ، یکی از نکات بسیار مهم هنگام خرید بک لینک ، توجه به ارتباط موضوعی میان سایت شما و وبسایتی که قصد دریافت لینک از آن را دارید می باشد. مشکل ایندکس کردن صفحات را دارید. در جلسه 23 از دوره آموزش تصویری وردپرس، 2 روش آپدیت افزونه وردپرس از پیشخوان و آموزش آپدیت دستی افزونه وردپرس را ارائه می دهیم. راه های زیادی برای استفاده از بازاریابی ایمیلی جهت افزایش ترافیک وب سایت وجود دارد؛ اما موفقیت این روش ها به خود ایمیل بستگی دارد. اگر از محصولی استفاده میکنید و از آن رضایت دارید، کافی است در رابطه با آن کالا یا محصول در وبسایت خود بنویسید. زمانی که قصد راه اندازی یک کسب و کار آنلاین را دارید، دائما صحبت از کسب درآمد میلیونی و سودهای باورنکردنی می شود اما رسیدن به این موضوع پیش نیازهایی نیز لازم دارد. مثلا زمانی که بازدید به ۱۰۰ نفر در روز برسد، هاست از کار میافتد و دیگر نمیتواند سرویسدهی کند.

یکی از موارد این است که بتوانیم بازدید وب سایتمان را افزایش دهیم، دروازههای خدمات را کمی گسترش دهیم تا جمعیت بیشتری وارد سایت ما شوند و از خدمات ما استفاده کنند. شروع فعالیت تجارتهای آنلاین در گوگل با تلاش برای افزایش ترافیک سایت آغاز میشود. سایت باید برای تلفن های همراه نیز بهینه سازی شود تا سریع تر لود شود. به هر حال، الان شما می دانید که کلمات کلیدی شما چه هستند، پس ضرری ندارد که آن ها را به عنوان کلمه کلیدی نیز بنویسید. اینجاست که بحث سایت چسبناک مطرح میشود. دلایل متفاوتی برای کم شدن بازدید سایت مطرح میشود که در مورد مهمترین آن ها صحبت می کنیم. شورای شهر تورنتو (The City of Toronto City Clerk’s Office, 2004) در پژوهشی با عنوان «کمیته شهر الکترونیک تورنتو» به این نتیجه رسید که امروزه با اتکا به شیوههای سنتی نمیتوان به مدیریت در عصر اطلاعات پرداخت و از این رو مهمترین عوامل مؤثر در توسعه شهر الکترونیک، مشارکت همهجانبه نهادهای دولتی و غیردولتی در توسعه زیرساختهای فناوری اطلاعات در سطح شهر است. چون فناوری های موبایل در همه حوزه های شغلی کاربرد دارد و تخصصی است بخاطر همین حقوق توسعه دهندگان موبایل نیز بسته به تخصص و تجربه آنها بسیار زیاد است.

۱.سایت شما موبایل فرندلی نیست. بیان این نکته هم خالی از لطف نیست که با ارسال مطالب کامل برای مخاطبانتان میتوانید با ایجاد حس اعتماد بدون آنکه مجبور باشند، به سایت شما مراجعه کنند با خواندن مطلب خوب شما دوباره برایشان تکرار شده و یادآوری این مطلب خوب باعث شود تا سری به وب سایت شما بزنند. روشهای ارسال ترافیک به سایت چیست؟ برای این که بتوانیم به پاسخ تمامی سئوالاتمان برسیم در ابتدای کار باید با چند مفهوم اولیه آشنا شویم پس به عنوان اولین گام برای ورود به دنیای حرفهای باید بدانید ترافیک سایت دقیقا چیست؟ اما یک تبلیغ موثر برای کسب و کار آنلاین چیست؟ برای مشاهده سایر وب سایت های مرتبط باید اکانت پولی الکسا را تهیه کنید. خطای ۴۰۴ که مربوط به آدرسهای اشتباه و یا پاک شدن یکی از صفحات سایت است و بلافاصله باید با ایجاد آدرس و یا استفاده از ریدایرکت مشکل را حل کنید. وجود صفحاتی با خطای ۴۰۴ و یا در دسترس نبودن بیش از حد هاست باعث میشود گوگل علاقهاش را نیست به سایت شما از دست بدهد در نتیجه رتبه سایت شما در نتایج جستجوی گوگل کاهش مییابد.