افزایش رتبه سایت در گوگل

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

شما برای چیدن استراتژی سئو باید بتوانید استراتژی تولید محتوا، استراتژی حضور در شبکه های اجتماعی، استراتژی تبلیغات و استراتژی لینک سازی یک سایت را به صورت کاملا درست برنامه ریزی کنید. اغلب نویسندگان محتوا، سوژه یابی را با یافتن کلمه کلیدی اشتباه میگیرند. سوژه یابی در تولید محتوا جایگاه ویژه ای دارد. گوگل بر روی غلط های املایی حساسیت دارد و برای جلوگیری از کاهش اعتبار مقاله نزد کاربر و گوگل، بهتر است از نوشتن غلط های املایی پرهیز کنیم. شاید متوجه نشده باشید ولی در همین عبارت کوتاه و به ظاهر ساده یک غلط املایی فاحش وجود دارد! اگر هنوز یک نویسنده محتوا نشده اید شاید متوجه منظور من نشوید ولی در هر حال باید این مورد مهم را به خوبی یاد بگیرید. منظور از غلط های املایی نوشتن کلمه قطار با “غ” نیست. برای آشنایی با این غلط های رایج نگارشی و املایی در زبان فارسی، به مقاله غلط های نگارشی رایج مراجعه کنید. یکی از آنها غلط های املایی است. برای تولید محتوا در وبلاگ جهت کسب رتبه سئو و در نهایت استفاده از آنها برای افزایش سئو سایت خود یا دیگران، به تولید یک مقاله با عنوان تولید محتوا در وبلاگ پرداخته ایم که میتواند کمک شایانی به شما در این زمینه کند.

تیم سئو وب 24 با بهره گیری از تکنیک های روز سئو و بهینه سازی سایت به شما کمک می کند تا کسب و کار خود را در هر زمینه ای به مخاطبانتان معرفی کنید و برند خود را در فضای وب گسترش دهید. این ویدیو باید ویروسی باشد که حسابی در شبکه های اجتماعی منتشر شود. منظور از جذاب نویسی این نیست که مخاطب در زمان خواندن مقاله شما حس مشاهده فوتبال بین دو تیم اسپانیایی را داشته باشد. گزارش لینکها در گوگل سرچ کنسول به شما امکان مشاهده و بررسی لینکهای ورودی به سایتتان را میدهد. جهت بهبود رتبه الکسای وب سایت مورد نظر، علاوه بر افزایش بازدید سایت و افزایش ورودی آن، مقدار زمانی که مخاطب در سایت وقت میگذارد نیز از اهمیت زیادی برخوردار است. شاید این سؤال برای شما پیش بیاید که چرا بدون معرفی نام سایت خاصی، میگوییم سایتهای صفحه اول گوگل؟ به شما هم پیشنهاد میشود که آن را با همین نام بشناسید.((با کلاس تره)). سایتهایی که کاربران در آنها خرید انجام میدانند، کاربران را از درون سایت به سمت درگاه پرداخت بانکهای آنلاین هدایت میکردند، در این زمان اگر SSL وجود نمی داشت، رمزگذاری اطلاعات کارت و حساب کاربر انجام نمی شد و هکرها میتوانستند اطلاعات حسابها را استخراج کرده و به سرقت ببرند.

اما آنچه افراد به خوبی از آن اطلاع ندارند، اینست که اگر کاربران اینترنت لینکهایی از وب سایت شما را در رسانههای اجتماعی به اشتراک بگذارند، سبب افزایش رنکینگ سایت در گوگل خواهد شد. استفاده از کلمات کلیدی درون برچسبهای Bold و یا Strong باعث می شود که آنها از بقیه متن صفحه متمایز گردند و اصطلاحآ تاکید و وزن بیشتری برای آنها محسوب شود و این امر ممکن است در تعیین رنکینگ صفحه موثر باشد ولی میزان تاثیر آن اندک است. شما با تولید محتوا در وبلاگ، در درجه اول با نویسندگی آشنا و مأنوس میشوید، پس از آن شما اگر بتوانید به صورت مستمر در وبلاگ یا وبلاگ های خود تولید محتوا کنید، بعد از ۱ تا ۳ ماه چند وبلاگ با اعتبار نزد گوگل دارید که حالا میتوانید از آنها برای سئو سایت خود یا افراد مختلف استفاده کنید و از آن کسب در آمد کنید. شاید فکر کنید ساختار زبان فارسی را در مدرسه یادگرفته اید.

کاملا از زبان و ذهن خود بنویسید و از تکرار همان کلمات و جملات خوانده شده به شدت بپرهیزید و گرنه سر و کارتان با پاندای گوگل است. خوانندگان را با جملات پر تکلف سر در گم نکنید. 2 نحوه تولید محتوای باکیفیت در اینستاگرام2.1 ۱. به شما عزیزان به عنوان افراد در حال یادگیری و آموزش تولید محتوا، پیشنهاد میشود از امتحان کردن راه هایی برای کپی برداری و مخفی شدن از گوگل پاندا پرهیز کنید. مطمئنا در ابتدای راهِ یادگیری و آموزش تولید محتوا، دچار مشکلاتی در نوشتن میشوید اما پس از گذشت زمان کوتاهی، این مشکلات به مرور رفع میشوند. تولید نکردن محتوا، از تولید محتوای نا منظم بهتر است. در این محتوا توضیح داده ایم که از چه منابعی و چطور تولید محتوا کنید تا گوگل محتوای شما را کپی شناسایی نکند و به آن امتیاز بدهد. اگر امتیاز شما بصورت سبز رنگ و بالای 80 بود یعنی شرایط سایت شما بسیار خوب است. در سطوح کم این برخورد میتواند فقط یک کاهش امتیاز از صفحه باشد و در سطوح بالاتر تا کاهش رتبه سایت و حتی پنالتی پیش میرود.