• خانه
  • وبلاگ
  • افزایش رتبه سایت در گوگل – وب نوش – سئو حرفه ای

افزایش رتبه سایت در گوگل – وب نوش – سئو حرفه ای

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

افرادی که به شغل خدمات سئو سایت مشغول هستند یک سری اصول و قوانین را با هم ترکیب می کنند، یک استراتژی برای رشد و بهبود رتبه سایتتان می چینند و با انجام آن فرآیند، سایتتان در رتبه بالا قرار می گیرد. در صورت نیاز میتوانید تاکتیکهای خود را بازبینی و بررسی بکنید. این روش میان کسب و کارهایی که نگران صفحههایوبسایت خود هستند که به صورت طبیعی ترافیک کمتری به خود جذب میکنند بیش از سایر افراد محبوب است. هدف اصلی گوگل مانند هر شرکت دیگری کسب درآمد است. از آنجایی که محتوای تازه در هر حوزهای حائز اهمیت است سعی کنید که اولین نفری باشید که در مورد یک موضوع خاص مینویسد. آنها میخواهند به منابعی پیوند دهند که به عنوان یک راهنمای جامع در مورد یک موضوع مشخص عمل میکنند. موضوع مقاله باید دربارۀ چیزی باشد که قصد داریم برای آن بازاریابی محتوایی انجام بدهیم (اگر برای دل خودتان مینویسید ماجرا فرق میکند و میتوانید دربارۀ هر چیزی که دلتان میخواهد بنویسید. به هر حال هر چه این نوع مقالههای تعاملی در سایت بیشتر باشد مقاله ما سئو بهتری میگیرد. برای یافتن این کلمات ابزارهای مختلفی وجود دارد که در یک مقاله دیگر مفصل به آنها میپردازیم.

مدرس دوره Peter Kent آناتومی یک لینک را منظر ارتباط با سئو تشریخ کرده و توضیح می دهد که چگونه لینکها در رتبه بندی صفحه تاثیر گذاشته و راهکارهایی را به شما نشان می دهد که به کمک آن خواهید توانست بک لینکهایی معتبر و ارزشمند را برای صفحات مختلف خود کسب کنید. باید به این جنبه از تولید بک لینک ها توجه داشته باشیم. انتشار یک خبرنامه باعث افزایش توجه و آگاهی خوانندگان و مشتریان شما میشود. یک چنین محتوایی نه تنها بر وفاداری مشتریان دائمی میافزاید، بلکه برای کسب و کار شما دریایی از مشتریان جدید را به ارمغان خواهد آورد. و موضوعات را اولویت بندی کنید. کلمه کلیدی مختلف اجتناب کنید. برای اینکه بتوانید رتبه وب سایتهای مشابه خود را در کلمه کلیدی بدست بیاورید، بهتر است که از طریق ابزارهای گوگل رتبه آنها را در کلمه کلیدی یا عبارت خاص خود جستجو کنید و میزان بک لینکی که آنها می گیرند را میتوانید تا حدی متوجه شوید. در این دوره پیشرفته می آموزید که چگونه جایگاه و رتبه سایت خود را در نتایج موتورهای جست و جو با کسب بک لینکهایی قوی، استحکام ببخشید. غلط های املایی، دستور زبان ضعیف، اشتباهات پیش پا افتاده می تواند سایت و یا صفحه اجتماعی شما را خدشه دار کند.

پس از بررسی مشخص کنید که کدام یک از آنها به حوزه شما مرتبط است. اگر در حوزه های بازاریابی، بازاریابی دیجیتال، کسب و کار و دانش مرتبط (امور مالی، منابع انسانی، برنامه نویسی و …) فعالیت می کنید می توانید دوره های ویدئویی و وبینارهای خود را برای فروش در آکادمی گرشا منتشر کنید(کارمزد فروش فقط ۱ درصد!). اگر چه لینک بیلدینگ نقش بسزایی در افزایش ترافیک و کسب رتبه مناسب ایفا میکند اما با کسب بکلینک از راههای غیرمتعارف مانند خریدن لینک با مجازات از طرف گوگل مواجه خواهید شد. در حقیقت ممکن است مدت زمان زیادی طول بکشد تا بتوانید بکلینک با کیفیت بالا به دست بیاورید. توصیه ما به شما این است که به جای تلاش برای ایجاد وب سایت های جعلی، بر ایجاد محتوای با کیفیت در دامنه خود تمرکز کنید. آسوشه به سایر روندهایی که پتانسیل ایجاد رشد ترافیک شبکه را داراست، اشاره کرد و گفت: بیشترین رشد ترافیک زمانی رخ میدهد که مشترکان، برنامههای برخط را به برنامههای برون خط و همچنین پخش گسترده (تبادل چند به چند) را به تبادل تکی (تبادل یک به یک) ترجیح دهند. این گزارش برای وبمسترهایی که مرتبا در حال تولید محتوا و ایجاد صفحات جدید هستند مفید خواهد بود.

Moz ، SEMrush ، Majestic و Ahrefs از مفیدترین ابزارها برای تجزیه و تحلیل رقبا و فرصتها به حساب میآیند. استفاده از محتوا یکی از موثرترین و کارآمدترین روشها برای اطمینان از موفقیت طولانیمدت یک کمپین لینک بیلدینگ به شمار میآید. هرچند هنوز اگر محتوای خوبی داشته باشید و سایت شما برای موبایل طراحی نشده باشد شما را حذف نمیکند. بعد از خرید دوره، چگونه فیلمهای آن را دانلود کنم؟ رسالت ما آموزش دیجیتال مارکتینگ و کسب و کار به کاربران است و با خرید هر دوره، به طور مادام العمر و نامحدود می توانید کلیه سوالات و مشکلات آموزشی خود را در زمینه درک مطالب آموزشی آن دوره و یا مشکلات ناشی از اجرای آن تکنیکها در کسب و کار خودتان را در بخش دیدگاه های جلسات هر دوره مطرح کرده تا مدیریت آکادمی گرشا (احسان خواجوی) شخصاً به سوالات شما پاسخ دهند. از آنجایی که این تاکتیک نیاز به ایجادیک محتوای جدید برای هر لینک دارد به زمان و تلاش بیشتری نسبت به سایر تکنیکهای لینک بیلدینگ که اشاره کردهایم نیاز دارد. در هر دو مورد اینبکلینکها با خطای ۴۰۴ روبرو خواهند شد. تمام دادههای مرتبط با محتوا، نتایج، نمودارها و منابع مورد استفاده را در تحقیقات خود ذکر بکنید.