افزایش رتبه سایت با این 10 نکته ساده

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

قرار دادهای سئو وب ۲۴، عموما یک ساله است و در حوزه خدمات فروشگاهی، سایتهای خبری، گردشگری و شرکتی، تجارب درخشانی دارد. این تکنیک روش ها و فوت و فن مختلفی داشته و هر یک از همکاران در حوزه سئو از یکی از این متدها استفاده می نمایند. گوگل به تازگی در الگوریتمهای جدید خود اهمیت ویژهای را برای کاربران موبایل و بازدیدکنندگان از طریق موبایل قائل شده است به طوری که میتوان گفت گویا کاربران دستکتاپ را به طور کلی نادیده گرفته است. دقیقا همانطور که خیلی از کارفرماها به سراغ طراحان سایت رفته و میخواهند برای شان با 500 هزار تومان سایت بسازند، به سراغ سئوکارها هم می آیند و از آنها میخواهند با ماهی 2/3 تومان سایتشان را به صفحه اول گوگل ببرند. یکی از این روشها سئو و بهینه سازی ویدیو و فیلم در این سایتها است. این اصطلاح اغلب اوقات در مقابل سئو کلاه سیاه استفاده میشود در واقع مانند فیلم های وسترن که آدم های خوب و بد با رنگ کلاه متفاوت رو به روی هم قرار میگیرند.در واقع seo کلاه سفید به تکنیک هایی میانبر مانند خرید بک لینک و یا لینک اسپم اتکا نمیکند.به جای این تکنیک ها تاکید اصلی بر محتوای با کیفیت و بهینه سازی کامل صفحات سایتتان بر تجربه کاربری عالی میباشد.

داستان فیلم سینمایی جدید ابرقهرمانی جاودانگان یا ابدی ها، همکاری اترنال ها و انسان ها برای محافظت از بشریت در برابر یک دشمن مشترک است! مهمترین عوامل در بهبود نرخ پرش سایت عبارتند از: افزایش سرعت سایت، بهبود سایت برای موبایل، پیشنهاد مقالات مرتبط در پایان محتوا، استفاده از UI و ظاهر مناسب برای سایت، محتوای استاندارد و خوانا و همچنین رفع ایرادات فنی سایت. متا تگ توضیحات: متا تگ توضیحات در صفحه سایت شما نشان داده نمی شود اما یکی از عوامل مهم در قرارگیری آن در صفحه اول گوگل است. نرخ پرش معمول برای سایتها به عوامل مختلفی بستگی دارد اما به طور معمول میتوان ۴۰ تا ۵۰ درصد را میزان قابل قبولی برای Bounce Rate دانست. اما به صورت میانگین مقالات جامع که واقعا اطلاعات مفید و کاربردی ارائه میدهند میتوانند ترافیک و آمار بازدید بیشتری را به خود اختصاص دهند. سعی کنید به جای تولید محتوای کوتاه اما زیاد به جای تعداد مقالات کمتری منتشر کنید اما تعداد کلمات آن را افزایش دهید. وقتی سایت شما بک لینک زیاد داشته باشد، موتورهای جستجو فکر می­کنند شما انقدر محتوای خوب در سایت خود منتشر کرده­اید که دیگران هم از آن­ها استفاده کردن و از سایت خود به سایت شما لینک ایجاد کرده­اند.

بهینه سازی بیش از حد یا Over Optimizing در واقع نوشتن یک محتوای مصنوعی است که بیشتر برای گوگل و موتورهای جستجو نوشته شده تا برای کاربران و مخاطبین سایت. نباید از کلمات کلیدی و همینطور کلمات LSI بیش از حد استفاده کنید چون منجر به مصنوعی شدن نوشته شما خواهد شد. در مورد قدرت تصاویر نمیشود بیش از این صحبت کرد. ۱٫ محتوای ویروسی دارای تصاویر زیادی است. اینکه آیا نوشتن محتوای ویروسی دارای قواعد و قانون خاصی است یا خیر همیشه مورد بحث بوده است. ویدیو شما باید به حد کافی جذاب و دارای اطلاعات کاربردی باشد تا کاربران آنها را مجددا در کانالهای خود منتشر کنند. بهطور کلی امروزه استفاده از موبایل به نحو قابل توجهی افزایش پیدا کرده است و منطقی است که سرمایهگذاری ویژهای را برای گوشی انجام دهید. خب، دیگر از مبحث درآمد سئو خارج شویم و به سراغ اطلاعات عمومی برویم. به این نکته توجه کنید که صرفا مقالات طولانی مقالات مفیدی نیستند؛ چراکه شاید شما با خواندن تنها چند خط مشکل خود را حل کرده و با رضایت کامل از سایت خارج شوید. اگر مشکل دیگری وجود دارد خوشحال میشوم که به شما کمک کنم.

الگوریتم مرغ مگسخوار گوگل مکانیزمی است که گوگل برای فهمیدن این کلمات و روش برای رتبه دادن به وبسایتها از آن استفاده میکند. ۸۹.۴ درصد از جمعیت آمریکا و ۸۷.۷ درصد از جمعیت اروپا به اینترنت دسترسی داشته و به صورت روزانه از آن استفاده میکنند. این روزها که بحث بر سر جستجو صوتی گوگل نیز داغ است و البته در ایران کمتر از آن یاد میشود شما میتوانید زودتر به سمت فایلهای صوتی و استفاده از این قابلیت گوگل بروید و یک قدم از رقبای خود جلو باشید. حتی میتوان از سایتهای فارسی زبانی چون واژه یاب و دیکشنریها نیز برای پیدا کردن کلمات مترادف و هم معنی برای اینکار استفاده کرد. نام و آدرس وبسایت خود را در ویدیو ذکر کنید و به صورت نوشتاری نیز آن را در ابتدا یا انتها و حتی در میانههای ویدیو قرار دهید. مزیت تبلیغات کلیکی این است که میتواند به صورت کاملا هدفمند و یا حتی برای یک شهر یا کشور مشخص برنامه ریزی شود. فرقی ندارد که این محتوا در مورد فواید کلم بروکلی باشد یا در مورد دستیابی به یک شغل خاص.